Dyskusje na temat Zlotu Walnego 27-29.03.2009 w Gosławicach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukiwane jest ciekawe miejsce na zlot Walny. Centralna Polska , łazienki w pokojach , sala konferencyjna ( lub coś co ją przypomina)
Propozycje proszę składać do 15 XI 2008 . Potem musimy zabrać się za organizowanie bazy noclegowej.

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-01-21 19:22:57 ]
[ powód edycji: Temat ]
  
 
Może troszkę niezgodnie z planem ale ja bym proponował gdzieś nad morzem...
Wawa daleko nie ma, ze śląska kawałek jest ale i tak z tamtąd Prawie nikt nie przyjeżdża , wrc wszędzie się pojawi
A pozostałych jest na tyle mało że się dostosują...
Następny może być np na południu
  
 
Cytat:
2008-10-19 23:03:24, djtados pisze:
Może troszkę niezgodnie z planem ale ja bym proponował gdzieś nad morzem... Wawa daleko nie ma, ze śląska kawałek jest ale i tak z tamtąd Prawie nikt nie przyjeżdża , wrc wszędzie się pojawi A pozostałych jest na tyle mało że się dostosują... Następny może być np na południu

Tadzik juz byl jeden maloliczny zlot w Borsku na pn kraju. Walne nie jest ot takim sobie zlotem ze moze przyjechac tylko wawa i jak piszesz wrc, a reszta sie nie liczy... tu chodzi o zebranie, gdzie powinno byc jak najwiecej osob

  
 
a wg mnie walne czy inny ogolnopolski zlot powinien przyciagac wszystkich i kazdy powinien znalezc fundusze (odlozyc) na te kilka dni czy weekend, bo az przyjemnie oglada sie na necie zloty innych klubow gdzie aut jest od groma i kawalkada przemieszczaja sie po miescie zlotu. (ja tez jeszcze nie bylem ale gdzieby nie byl na 90% sie wybieram)

ale zeby wszystkim dogodzic proponuje cos kolo Łodzi albo Warszawy, a konkretne miejsca mozna szukac jak zdecydujemy sie na okolice.
  
 
Ja już proponowałam Prezesowi Kazimierz Dolny na walne, ale jak centrum Polski to centrum...

A w Kaziku zrobimy Bożocielny

P.S.
walne jak dla mnie może być gdziekolwiek na pewno się z Kleszczem zjawimy
  
 
Ja mam pewna propozycję związaną ze zlotem. Większość osób robi sobie wolny piątek, żeby wcześnie przyjechać na zlot. Może zarezerwować miejscówki od czwartku wieczora
  
 
Wątek wyczyszczony, więc proszę nie brudzić

Co do miejsca Walnego to natrafiłem na coś takiego:

Dresso - Ośrodek Wypoczynkowy

Jak Wam się widzi?

Aha i nazwę ośrodka przemilczcie
  
 
Jeżdże tamtędy 4 razy w tygodniu, jak coś mogę podjechać i zobaczyć jak to wygląda na żywo. Jest jeszcze jeden ośrodek z drugiej strony zalewu. Tamten oglądałem w zeszłym roku był całkiem ok prezes powinien mieć namiary o ile ich nie wyrzucił
  
 
Cytat:
2008-12-27 20:31:24, aleks27 pisze:
a moze zakopane???



zlot Walny jest zawsze w środkowej części Polski


A tak wogóle to zostało coś ustalone? Bo czasu coraz mniej...


[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2008-12-27 20:44:15 ]
  
 
Cytat:
2008-11-08 16:50:34, Kalor pisze:
Wątek wyczyszczony, więc proszę nie brudzić Co do miejsca Walnego to natrafiłem na coś takiego: Dresso - Ośrodek Wypoczynkowy Jak Wam się widzi? Aha i nazwę ośrodka przemilczcie



Ośrodek wygląda całkiem ciekawie... jeszcze nas tam nie było... z tym że na polarki będzie trzeba paski dokleić
  
 
Daty zlotów były ustalane na zlocie Walnym . Jeżeli chcecie jeszcze raz to przedyskutować to zapraszam na zlot.
  
 
Cytat:
2008-12-27 22:19:32, radex70 pisze:
Daty zlotów były ustalane na zlocie Walnym . Jeżeli chcecie jeszcze raz to przedyskutować to zapraszam na zlot.



Radku a jak z miejscówką? Mamy już coś ustalone? Może coś pomóc cza?
  
 
Prawdopodobnie miejscówka już jest - będę wiedział na dniach.. .
Podam miejsce i koszty oraz konto na które będzie trzeba wpłacać kasę. Do końca stycznia chcę mieć zebrane pieniądze żeby potem na ostatnią chwilę nie załatwiać nic na wariata. Termin jest od dawna znany więc myślę że nie będzie problemu
  
 
Cytat:
2008-11-08 16:50:34, Kalor pisze:
Wątek wyczyszczony, więc proszę nie brudzić Co do miejsca Walnego to natrafiłem na coś takiego: Dresso - Ośrodek Wypoczynkowy Jak Wam się widzi? Aha i nazwę ośrodka przemilczcie

Mam tam raptem 20 km mogę podjechać i obejrzeć na żywo jak to wygląda
  
 
moim zdaniem skoro zlot jest w marcu to kaskę można by zbierać do połowy lutego... No ale to tylko moje zdanie
  
 
Cytat:
2008-12-27 22:55:21, Paulinka pisze:
moim zdaniem skoro zlot jest w marcu to kaskę można by zbierać do połowy lutego... No ale to tylko moje zdanie



Też tak myślę
  
 
Cytat:
2008-12-27 21:23:22, Seba pisze:
A ja proponuje w koncu termin zmienic na bardziej laskawy - np maj



Walne musi odbyć się w pierwszym kwartale roku, to już nie jest zależne od nas, taki przepis jest ustawowo narzucony na stowarzyszenia.
  
 
Jeżeli chcecie mieć zlot majowy np. w Zakopcu lub Międzyzdrojach to ja nie widzę problemu . Trzeba tylko załatwić bazę noclegową , dowiedzieć się jakie koszty i można jechać . Chętnych do podjęcia się załatwienia tego proszę o kontakt . Ale to myślę że można załatwić w innym wątku. Tutaj rozmawiamy o Walnym.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2008-12-28 13:26:57 ]
  
 
Wyjasnijcie mi prosze o co tu chodzi? Czy niektorzy maja problem z czytaniem mapy? ewentualnie wogole z czytaniem? Za kazdym razem przed walnym jest to samo - "moze zrobimy u mnie pod domem, bo jak bede musial zrobic 20 km zeby przyjechac na walne to chyba nie dam rady". Zanim ktos jeszcze raz zaproponuje WALNE na pomorzu, albo w malopolsce czy na mazurach to proponuje sie zapoznac z regulaminem, poczytac kilka postow dotyczacych walnego, a nastepnie zastanowic nad wlasnym lenistwem, a nie kombinowac ze "moze blizej mnie". Kolego Aleks - wyobraz sobie ze ty do polski centralnej (Lodz i okolice) masz ok 300 KM, mimo to nie pamietam zebys sie na jakims walnym pojawil. Za to sa ludzie z nadmorskich miejscowosci ktorzy uczestnicza we wszystkich zlotach i co? Dla twojego wygodnictwa maja zrobic 1000 km w obie strony?
  
 
co do walnego i miejsca to tak jak mówiłem Prezesowi ,musimy skupić sie na wyszukaniu miejsca gdzie baza noclegowa jest w jednym kompleksie, tzn ośrodek taki jak w Rochnie, a to ze względu na warunki pogodowe jakie są w marcu.
W przypadku jak zlotowicze są rozlokowani w jednym budynku cała integracja zlotowa przebiega o wiele korzystniej
tak było w Rochnie (impreza w holu, czy w tym ośrodku rodem z PRL-u, miejsca nie pamietam)
W przypadku Gosławic i ośrodków podobnych zdaje to egzamin tylko i wyłacznie jesli jest odpowiednia pogoda.