FANS FOR...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paka wszystkim. Wpadlem na pomysl, zeby zorganizowac akcje zbiorki pieniedzy dla Szczepana. Trza by bylo kupic jakas zdrowa bude, wszystko co dobre przeciepac ze starego malucha, troche kasy dolozyc w nowe czesci... wszystko robione u mnie na warsztacie. Pisze sie ktos na to? Szkoda zeby chlopak znowu rok nie jezdzil...

Jestem pierwszy i wykladam na ten cel 50zł

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2008-10-26 20:59:19 ]
  
 
kolejne 50 zeta ode mnie
  
 
Dokładam 50 i chętnie pomoge w przygotowaniu.
  
 
no to ja tez sie dołożę
  
 
ja również więc mamy 250 blaszek...!
  
 
300
  
 
kasiorę będzie zbierał Błażej , także żeby Szczepciu znowu nie czekał roku na start proszę o podrzucanie waluty na warsztat Co wy na to, żeby Szczepan pojechał już w zimowym kryterium w grudniu?
  
 
ja też się po wypłacie dołożę 50

  
 
Dobra, dosc pitolenia, zbieranie pieniedzy zaczete

Wplacili:
Ziober + Ania - w sumie 100zł
Adaś - 50zł

W takim ukladzie w kasie jest 150 zł.

Osoby ktore zdeklarowaly sie ze tez dadza cos kaski:
Janusz, moj Tata i Lukasz Noras
  
 
moge przygotowac wałek ,głowice i gaznik za free do silnika + dozuce 50zł ale po 10tym bo spłukany jestem teraz
  
 
Pieniadze wplacil Fifi, czyli jest juz 200 zł
  
 
Nowa buda dla Szczepana
  
 
  
 
Yeah! Biały kolor rajdowy! Kiedy trafi na warsztat?? Chciałbym zacząć ją skupac z konserwacji
  
 
Panowie mozecie Wpadac po nia jutro ona stoi u mnie miala byc zniej robiona replika obr dla dave ale znalazlem innego malacza z dawnych lat
  
 
ODDAM w dobre ręce maluszka Bisa rok `89. Sprzęt jest na chodzie z tym że trzeba włożyć nowy akumulatorek, podobno z przodu jest trochę powgniatany - piszę podobno bo auta nie wiedziałam (stoi u znajomego w Pszczynie) - dziś wieczorem powinnam mieć kilka fotek to wkleję.
Tak myślałam, że może przyda się przy składaniu nowego dyliżansu dla Szczepana.
Autko trzeba tylko wyrejestrować a potem możecie sobie z jakimś akumulatorkiem po niego przyjechać, chyba ze na laweta albo hol.
  
 
Filip wycofal swoje 50zł, wiec jest 150.