Ale się dziś zdenerwowałem...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po dłuższym namyśle stwierdziłem, że jednak założę ten wątek... A wkurzony jestem bo:

najpierw spędziłem 2 godziny usiłując wysłać pieniądze z mBanku - system potwierdzeń sms'em może jest wygodny dla banku, ale dla klienta to średnio... - Po wysłaniu kilku potwierdzeń się toto zapycha.

- następnie przylazł tu babsztyl "wytapetowany" i ubrany w skóry (coś jak ta z artykułu o wyścigach)dzwoniąc do drzwi jakby się conajmniej paliło i w towarzystwie milczącego zahukanego faceta w garniturze namolnie wmawiał mi telewizję cyfrową,

- a jak wychodziłem z psem to musiałem uciec prawie do domu bo nowy sąsiad ma w zwyczaju wyprowadzać swoje 2 mastiffy luzem, bez kagańca i samemu. Takie zwierzęta to powinno za nim prowadzić dwóch wynajętych goryli raczej...

Werrrrrrr......
  
 
ad 1 - zmień bank
ad 2 - trzeba bylo im tłumaczyć o nowym chrystusie nadchodzącym koncu świata i wciągać ich do sekty fso
ad3 - kup pieprzu tani jest i rozsyp tam gdzie sasiad psy wyprowadza moze być chili sąsiad zwątpi
  
 
1.Założyłem to konto żeby mieć ułatwienie właśnie werrrr...
2. To fajny pomysł - muszę sobie przygotować takie gadki.
  
 
No własnie Grzechu tez zawiodłem sie na mbanku. Co z tego ze pozornie taniej i wiecej bezprowizyjnych bankomatów jak w porownaniu z inteligo to masakra jesli chodzi o obsługe :/
  
 
Dlatego ja mam 2 konta

Płatne (5zł) z darmowymi przelewami (VW Bank)
Darmowe z płatnymi przelewami (mBank)

dobra kombinacja

pozdr
  
 
A ja was zadziwie bo od 10 lat korzystam z konta w BGŻ - tak, tak to były państwowy wiejski bank i co ? i mam konto za 5 zeta mc oczywiście z dostępem przez internet: darmowe przelewy wszędzie, 2000 bankomatów w Polsce bez prowizji
  
 
Cytat:
2008-09-11 19:50:07, thaniel pisze:
Dlatego ja mam 2 konta Płatne (5zł) z darmowymi przelewami (VW Bank) Darmowe z płatnymi przelewami (mBank) dobra kombinacja pozdr


w mbanku przelewy też są za darmo
  
 
Cytat:
2008-09-11 19:43:19, jose pisze:
No własnie Grzechu tez zawiodłem sie na mbanku. Co z tego ze pozornie taniej i wiecej bezprowizyjnych bankomatów jak w porownaniu z inteligo to masakra jesli chodzi o obsługe :/


Skusiły mnie właśnie te darmowe przelewy, a obsługę to nie wiem kto projektował. Jest skonstruowana wbrew logice i np. przelewy anulowane siedzą na liście "wykonanych", a niepobrane z konta (wskutek anulowania przelewu) pieniądze są wykazywane jako "uznania" czyli gotówka przychodząca z zewnątrz.
Do tego mBank ma istotne luki w zabezpieczeniach, Można w nim np po zalogowaniu poruszać się po stronach używając strzałek w przeglądarce, a w Inteligo wyrzuca wtedy do logowania. Można zamknąć stronę, a potem ją z powrotem otworzyć i być nadal zalogowanym. Można się wylogować, a potem klinąć w strzałkę "cofnij" i nadal robić różne rzeczy na stronie.

Smsy do potwierdzeń moźe są i wygodne, ale gdy zacząłem robić przelewy po 4 błahych zmianach w ustawieniach strony (każde potwierdzane smsem) to chyba im się mój limit wyczerpał, bo musiałem czekać koło 20 minut na kolejny siedząc przy kompie z otwartym formularzem do wpłaty, A najciekawsze jest to, że mi "przelew wewnętrzny" czyli do mBanku poszedł bez potwierdznia i nie mogłem go nijak anulować werrrr...
  
 
Ja mam w BS to taki wiejski bank ale wszystko hula.
  
 
Trzeba umieć wybierać banki ja od 10 lat jestem w Kredyt Banku, konto mam za 5 zł, przelewy po 0.4 zł, z bankomatami było krucho do niedawna, ale teraz mogę też w euronetach bez prowizji pobierać. Obsługa internetowa jest intuicyjnie prosta i nie dopłacam za nią nic. Jestem w sumie bardzo zadowolony z tej 10 letniej współpracy.

Drugie konto mam w BPH, płacę za nie trochę więcej, coś koło 20 zł, ale przelewy mam za darmo, debet do 12 000 zł (obsługa wliczona w te 20 zł), dostęp przez internet trochę bardziej skomplikowany niż w Kredyt Banku - więcej kodów do zapamiętania, plus do każdego przelewu przysyłają kod sms-em.

Trzecie mam w PKO BP i to jest dno na maxa. Nie jestem w stanie się połapać ile mam pieniędzy na koncie. Mają duże opóźnienia w księgowaniu, przez co bardzo ciężko się w tym rozeznać. Za obsługę, wraz z dostępem internetowym liczą sobie coś koło 5 zł, ale nikomu nie polecam tego banku.
  
 
Ja od 3 lat jestem w 100% zadowolonym klientem Inteligo, a teraz to się skusiłem na darmowe przelewy i mam za swoje. Jest takie powiedzonko dotyczące części komputerowych ale myślę, że można je rozciągnąć na inne dziedziny życia:
"jak coś jest drogie to nie musi być od razu dobre, ale jak jest bardzo tanie to na pewno dobre nie jest"
...
  
 
Ja mam w ING - konto wspólne z żona, koszt 15 zeta na miesiąc łącznie, bezpłatne przelewy, brak problemów z online, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju - i jestem zadowolony
  
 
Trzeba zmienić tytuł topika

pozdr
  
 
A ja nie korzystam z żadnego. Gorzej niż były premier, on chociaż korzysta z konta mamy.
  
 
Cytat:
2008-09-13 02:09:37, Nabauab pisze:
A ja nie korzystam z żadnego. Gorzej niż były premier, on chociaż korzysta z konta mamy.


Popatrz na to z innej strony: nie wykorzystujesz starszych ludzi
  
 
Najebab no co ty jak mozna zyc bez konta ?
  
 
Bardzo dobrze się żyje bez konta. Z rozrzewnieniem wspominam te piękne czasy. W Anglii niestety się nie da. Tzn trzeba by być z zawodu żulem, a ja jestem jedynie z zamiłowania.
  
 
ja tez nie mam konta i zyje

moja zona ma inteligo i jest ono do dupy.
  
 
Ktoś zepsuł stronę na Onecie i teraz muszę patrzeć na takie paskudne mordy werrrr....
  
 
Właśnie mi się kończy powoli cierpliwość. Od rana usiłuję wysłać paczkę kurierem i g**** za przeproszeniem.
"7" nie przyjmuje na koszt adresata.
GLS wymaga przywiezienia im na oddział.
UPS to samo
DPD tylko przez formularz internetowy co to się nie chce dać nadać.
GLS wymaga rejestracji z podaniem wszystkich danych osobowych z NIP'em włącznie...
Opek - nie przyjmują zamówień nie z Warszawy.


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-10-06 16:42:13 ]