Fotki z Ładami w roli głównej!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pozdrawiam i zapraszam do wstawiania tu fotek Ładzianek w plenerze lub znalezionych gdzieś w krzakach
  
 


a oto coś na widok czego mi szczena opadła!!!
tego sie nie spodziewałem 50m od mojego domu!!!
do czasu zakupu mojej Łady,co nastąpi we wrześniu 2008
  
 
Poprawiony obrazek (po kliknieciu macie pelen rozmiar obrazka):

  
 

Ładna i elektrownia atomowa Temelín


Dworzec kolejowy Piešťany - Słowacja


Lada stealth - w próbie


I moje ulubione zdjęcie - wypadek w Třebíči (Czechy) w czasie drogi na Ładazlot w Trnavě (Słowacja)

  
 
Fajne to ulubione zdjecie- dlugo rysowales opona czarny slad na drodze.
Ja kiedys tez mialem podobnie- mi wahacz sie urwal- a Tobie ? sworzen wylecial, czy wahacz sie zlamal ?
  
 
Sworzen juz nie chcial jechac dalej Mozna kiedys znajde jeszcze jakes zdjecia, ale teraz jecham precz..
  
 








  
 
kurcze, ta zielona Lada jest wypasiona.Gdzie znalazles foty?? moze bym sobie swoja zrobil na takie maksymalne retro
  
 
plany z Ładą wzięły w łeb
musze jeszcze troche poczekać.
a najfajniejsza Łada to ta 01 w retro looku
no i oczywiście ta 03 po agro tjuningu.
  
 



i który ŁADNIEJSZY??

hyundai i samcia na tym samym trawniku
  
 
Ta łada startowała w Żubrach 25.10.2008 ...hmmm ciekawe

  
 
Cytat:
2008-08-29 02:40:37, ladamaniak pisze:
no i oczywiście ta 03 po agro tjuningu.


Sorry, ale to, ze coś jest dwubarwne i ma ładne alusy-to nie jest wiejski tuning. Radzę zapoznać się z monografią (trudne słowo) Łady 2103. Łady w malowaniu dwubarwnym oferowane były często na rynki zagraniczne. Ponadto na stronce Miłego o Ładach jest zdjęcie fabrycznej Łady 2103 na podobnych alufelgach, z czarnym winylowym dachem i w kolorze niebieski metalik-tak była oferowana na rynku brytyjskim i wcale nie był to agrotuning. Astrahując od tego, przedstawiona na fotce 2103 jest bardzo ładna-jedynie lusterka moga niezbyt pasować. Nie ma natomiast tony "szpachli und szpoilerów" na tylnej klapie o wysokości metra, więc pytam się, gdzie ten wiejski tuning


[ wiadomość edytowana przez: simon2107 dnia 2008-11-06 14:51:26 ]
  
 
Oo, na krakowskich blachach. Czyli juz mnie ktos wyprzedzil z zubrami- ech... zreszta i tak chyba mowie good bye vfts.
  
 
Cytat:
2008-11-06 14:50:02, simon2107 pisze:
Sorry, ale to, ze coś jest dwubarwne i ma ładne alusy-to nie jest wiejski tuning. Radzę zapoznać się z monografią (trudne słowo) Łady 2103. Łady w malowaniu dwubarwnym oferowane były często na rynki zagraniczne. Ponadto na stronce Miłego o Ładach jest zdjęcie fabrycznej Łady 2103 na podobnych alufelgach, z czarnym winylowym dachem i w kolorze niebieski metalik-tak była oferowana na rynku brytyjskim i wcale nie był to agrotuning. Astrahując od tego, przedstawiona na fotce 2103 jest bardzo ładna-jedynie lusterka moga niezbyt pasować. Nie ma natomiast tony "szpachli und szpoilerów" na tylnej klapie o wysokości metra, więc pytam się, gdzie ten wiejski tuning [ wiadomość edytowana przez: simon2107 dnia 2008-11-06 14:51:26 ]



agro tjuning jest w sensie że auto nie jest w 100% takie jak wyjechało z fabryki. pozdrawiam
  
 


a to zdybałem wczoraj....
normalnie wysyp Ład w Wałbrzychu....
  
 
Łada na wesoło