Czy mozna odblokowac mp3 w corolli 2006 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio zastanawialem sie czy mozna standardowa konsole od radia/komputera pokladowego w COROLLI E-12 z 2006 odblokowac w taki sposob ze oprocz plyt CD czytac bedzie jeszcze plytki z mp3?

Czy ktos moze juz sie tym zajmowal, bo na forum nic nie znalazlem w tym temacie... a sadze ze to ciekawy watek... ???
  
 
A da sie tak odblokowac video zeby czytalo CD????

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2008-11-16 10:50:48, zawiszowiec pisze:
Ostatnio zastanawialem sie czy mozna standardowa konsole od radia/komputera pokladowego w COROLLI E-12 z 2006 odblokowac w taki sposob ze oprocz plyt CD czytac bedzie jeszcze plytki z mp3? Czy ktos moze juz sie tym zajmowal, bo na forum nic nie znalazlem w tym temacie... a sadze ze to ciekawy watek... ???



z tego co wiem to jest inny rodzaj lasera i raczej nic z tym nie zrobisz. jakby to bylo takie proste,to juz dawno ludzie by sluchali mp3 na starych odtwarzaczach cd.
  
 
Cytat:
2008-11-16 11:56:07, Bigelektron pisze:
A da sie tak odblokowac video zeby czytalo CD????



no wlasnie w mercu E klasie 2003 r. odblokowalem konsole tak ze czyta MP3 wiec sie zastanawialem czy tu tez pojdzie ale skoro to inne lasery to ok.

natomiast swoja droga to wyzwanie zeby VIDEO przerobic na DVD...

[ wiadomość edytowana przez: zawiszowiec dnia 2008-11-16 14:30:19 ]
  
 
Cytat:
2008-11-16 14:29:33, zawiszowiec pisze:
natomiast swoja droga to wyzwanie zeby VIDEO przerobic na DVD...



a to można zrobić dość łatwo. podobnym sposobem jak ja przerobiłem pudełko po butach na komputer PC
jakbym wyciągnął spod łóżka i podłączył zasilacz to jeszcze powinien działać
  
 
a co ma laser do tego ??
  
 
Trzeba do radia wgrać kodeki i zainstalować jakiś program p2p, hehe.