Dlaczego hyundai-e tyle kosztują....?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, ostatnio wpadł mi w oko wóz marki Hyundai,
zupełnie dziwne dla mnie jest to że kosztują one tak nie drogo w porównaniu do innych marek jak np vw czy opel...?
tzn że hyundai-a można kupić już za te same pieniądze co wozy wymienionych firm ale te hyundai-e będą przy tym o te 4-5 lat młodsze. Ktoś mnie oświeci dlaczego tak się dzieje....?
i jakie są wady tych wozów, bo chyba by tak tanio nie wyglądały różnice w cenach....? nie wiem licha blacha, podzespoły czy jak.....? gdzie sa haki w tym wszystkim......?
  
 
http://forum.hyundaifanklub.pl kolego zapraszam tutaj po odpowiedź Ja powiem tyle Lantrą j1 z 1992 roku kupiona jako 4 latek przejechalismy 380 tysiecy z czego około 120 tysiecy na gazie i nie dam złego słowa powiedzieć Hyundaie są tanie bo niedoceniane chociaż sie to zmienia w polsce, wystarczy spojrzeć na nasze ulice Kopnietego H jest coraz więcej w polsce pokutowała opinia że Koreańce Hyundaia to się będą psuły itd Ostatnio w moim "garażu" pojawiła sie Elantra 2002r bo innej marki nie chcę zakochałem się w tych wozach a VW OPLE omijam z daleka zobacz że najwięcej części sprzedaje się do tych marek pozdrawiam Taj


[ wiadomość edytowana przez: Tajniaczek dnia 2008-11-26 20:50:33 ]
  
 
Uuuuu...tylko nie porównywac mi do Opla Ktoś mi kiedys powiedzia ze hultaje szybko "gniją" jesli tak to kiedy rozpadają sie ople??? Chyba zaraz po wyjeżdzie za salonu Pozdr
  
 
Uzywane Hyundaie są tansze, bo jako nowe są znacznie tansze od aut konkurencji. W dodatku w Polsce cieszą się, niezasłuzenie, kiepska opinią. Ale to jest Polska, tutaj stare uzywane Polo z litrowym silnikiem jest wyceniane jak limuzyna, bo ma znaczek VW.