Napinacze w Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam pytanko czy w Espero są napinacze ???

Bo wydaje mi się, że nie.

Zobaczcie crash-test Nexii na www.forum.tuning.info.pl
dalej do klubu nexii na dole...
  
 
Duży ruch jest na forum, aż się tworzą korki...
  
 
Oczywiście że są np. napinacz paska rozrządu
A tak na powarznie to faktycznie kicha może wszyscy gdzieś wyjechali?? Nawet Ptaszyna się za bardzo nie udziela
Pozdrawiam G
  
 
Bo ja tu w stresie zyje a Wy mnie poganiacie...
To co, znow cos glupiego mam wymyslic?
  
 
Ale mi konkretnie to chodzi o napinacze pasów bezpieczeństwa...
  
 
Juz wymyslilem. Z przodu miedzy reflektorami mamy sporo miejsca na jeszcze jedna lampe. Trzeba by dobrac taka o odpowiednim pochyleniu i podlaczyc razem z pozostalymi "dlugimi". Nie pamietam jak tam dokladnie powietrze do chlodnicy doplywa ale cos sie pewnie wymysli.
  
 
Ptaszyna, chyba pomyliłeś tematy...
  
 
Dlaczego tak twierdzisz? Chyba w dobrym watku odpisalem Grzegorzowi?
  
 
Ta, napinacze są, podobnie jak ESP i ABC (Active Body Control), wtrysk bezpośredni i dopalacz a także reflektory ksenonowe haha!
No niestety prawda jest taka że w Espero nie ma napinaczy, nie ma drugiej poduszki powietrznej, a ABS który był montowany opcjonalnie też nie był najlepszy (miał tylko trzy kanały: lewy i prawy przód oraz tył-oba koła naraz)
  
 
Tak też myślałem.
Ptaszyna niech ci będzie, najlepiej jakby forum było podzielone na 2 lub 3 działy: humor, problemy, Wydarzenia i pytania.
W ostatnim mógłby wykazać się MaciekGt i inni polepszający osiągi, wygląd. Tam można by pochwalić się z dokonanych ulepszeń.

A na głównej stronie byłyby pokazane najnowsze tematy z każdego działu tematycznego...???

Jak wam się to podoba, i pytanie do Moderatora czy istnieje techniczna możliwość ???