[125p] Mój rarytas "73 - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chętnie zobaczę to na żywo Fajnie, że się firma rozwija i poszerza zakres usług, dobrze kojarzę że wchodzisz w tym roku w polerowanie wibracyjne ? Bo jak tak, to mam trochę gratów do takiego polerowania

[ wiadomość edytowana przez: bing17 dnia 2014-02-01 22:30:08 ]
  
 


Z polerowaniem wibracyjnym poki co ogarniam maszyne, wiec jeszcze troche.

[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2014-02-28 13:33:37 ]
  
 
pokaż zadek fiata jeżeli juz się nim zajołeś
  
 
Mam przygotowane drugie reory, sklepane na 3cm, nie bede cial wieszakow, zobaczymy, pokico nie moge wymienic bo sruby ktore mocuja resor do mostu po odkreceniu nakretki nie chca wyjsc.
  
 
Bez opony jaj nie urywało, ale na tej focie przodu przekot. Jak to jest skręcone, widać jakieś dziurki, ale śrub niet? Całego znowu malujesz, why?
  
 
Stanisław ile kosztuje ładnie porzeszona stal 13 a ile 15? taka jak na tym kancie?
  
 
Cytat:
2014-02-01 17:39:38, stasiu pisze:
Tak wygladaja na aucie.



Neue Klasse
  
 
Fele jakie masz to chrom czy polerowana stal z klarem?
  
 
to je amelinium 15 cali z rotorem z fiata wypas
  
 
Tak jak Blady pisze, beben jest aluminiowy a rotor jest z oryginalnych felg 125p. NIe lakieruje calego, w pu miejscach pojawila sie korozja, zostalo to pospawane i tu jest w podkladzie, tyle.
  
 
Na tyl wjechala gleba.

  
 
miuttt jak ja bym chciał takiego DFa
  
 
na tyl jeszcze bedzie dystans 3cm
  
 
a zimówki się da na to założyć? czy tylko lato
  
 
Cytat:
2014-03-16 06:54:13, Pat_kdb pisze:
a zimówki się da na to założyć? czy tylko lato


Widzisz że nawet tarcze hamulcowe zdemontował , auto będzie tylko stało jako ozdoba firmy
  
 
ale to on by musial w srodku siedzieć
  
 
  
 
Po polerce, bedzie przód bardziej glebiony. Niestety nie wystarczylo czasu.







[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2014-04-09 14:10:57 ]
  
 
powiem ci kurde polerujesz i polerujsz a ten lakier się trzyma jak fabryka. dobrze trafiles ładny spokojny dupowóz w stylu Stanisława.
  
 
Zrobione!


















pozostaje mi jeszcze zalozyc polakierowany banan na przod oraz obnizyc z przodu. To na dniach.

[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2014-04-17 12:59:49 ]