[126p i Formuła Promot] Czyli wyśćigowe żółty i zółta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auta już pewnie większość zna. Będe wklejał fotki z odbudowy formuły bo troszkę ciekawytemat to jest.
Fiat 126p rocznik 84, przebudowany w 2005 roku na samochód do ścigania. 5 miesiecy ciezkiej pracy codziennie przyniosło taki oto efekt:


















W październiku udało się natomiar nabyć Formułę Promot o numerze ramy 76/84 która kiedyś powoził Andrzej Godula. Formułę odrestaurowuje na przyszły rok do cyklu Berg Trophy. Narazie brak silnika, baku oraz półosi. Formułę kupiłem w katastrofalnym stanie, stała około 15 lat.















  
 
fajne autka masz

to Twoje dziecię??? widzę, że młody rajdowiec rośnie, wprawdzie do pedałów jeszcze nie dostaje ale treningi już trwają - no no no pogratulować i do tego jeszcze pci żeńskiej więc tym bardziej pogratulować...


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-12-04 13:24:17 ]
  
 
Nie moje. Mojej przyjaciółki. Ale rwie się do ścigania
A to moje ulubione zdjecie:



[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2008-12-04 13:27:24 ]
  
 
mam nadzieję, że moja będzie podobne zainteresowania wykazywać - przynajmniej ktoś w domu będzie wiedział o co chodzi jak będę z pod auta darł mordę, żeby płaskie 13 dać a nie zapyta ale o so chosi jakie 13??? trzynaście czego Ci dać???
  
 
ale Ci zazdroszcze tej formuly ajjjj.....
gdzie takie rozdaja?
  
 
panie to nie forum o kajakach
  
 
To nie kajak Konrad. To jest łódź.
  
 
Od Łodzi to sie odczepcie Jakim cudem sie tu jeszcze nie chwaliłeś
  
 
Bo na F&F by bylo ze zolty nie jest cool i trzeba czerwone auta robic


[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2008-12-04 17:22:42 ]
  
 
Żólte sa pikne zostaw oryginalne barwy !!
  
 
no bajerka jest,zn bedzie
  
 
no fajne maluszek tez, podziwiałem go na Czechach.

jaki tam był silnik, no ogólnie cały zestaw napędowy i co teraz tam myślisz zainstalować??
  
 
Maluch ma wszystko profi , tylko ( podobają Ci sie te felgi ?)

formułka jest extra
  
 
Blady specjalnie dla Ciebie Jesli znowu sie nie podobaja to ja juz nie wiem jak ci dogodzic




[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2008-12-04 20:04:08 ]
  
 
jakie do celowo znajdzie się motor w tej formułce?
zdejmuj skorupe i poka jak wyglada rama

jaqo - nie zazdrość tylko ciskaj do zabrza z metrówką, kartką papiera i ołówkiem i rób replike, przeca zdolny chopok jesteś
  
 
wiesz , mi to się tylko polerowane atsy podobają
  
 
Blady bo ty masz gust zepsuty

Silnik z ladziany 1300. Skrzynia z zaporozca obrocona do gory dnem Kupilem juz nowke sztuke
qbara prosze bardzo:




Wroci z malowania to zrobie dokladna dokumentacje zdjeciowa.

I ciekawa fota. Jakby sie ktos zastanawial jak wyglada 2200 zloty w bilonie to ma odpowiedz ponizej:




[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2008-12-04 20:31:42 ]
  
 
ehhhhh takie coc kiedys widzialem tyle ze formula126p
  
 
Cytat:
2008-12-04 20:08:15, qbara pisze:
jaqo - nie zazdrość tylko ciskaj do zabrza z metrówką, kartką papiera i ołówkiem i rób replike, przeca zdolny chopok jesteś


heheh troche mnie przeceniasz
Ja tam buduje malucha zeby Ci zloic tylek na zlocie
  
 
patrząc na jakość wykonania malucha, perspektywa formuły jest przednia Czy ten egzamplarz nie stał przypadkiem w Krakowie na ul. Łowińskiego, przed siedzibą Karchera? Podziwiam, i czekam z niecierpliwoscią na dalsze etapy prac, i powodzenia!