Crosover - LADA C-Cross - prezetnacja projektu w Pitere

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

a ono i ona :

http://auto.mail.ru/text.html?id=27937&rubric=120&from=novoteka
  
 
Może tak będzie łatwiej Lada C-cross
  
 

tak zerkanie, a może ktos oceni ?

brzydula według mnie, a nie to chcą wypuścic w 2012 a teraz cene zakładają 45 tys pln.
za 3 lata uwzględniając inflacje i inne czynniki wątpię aby zaproponowali ją komukolwiek za 45 kplnów.

  
 
Wiesz, w zasadzie auto jak auto-cztery koła i jeździ. ze stylistyką szału nie ma-widać, ze Łada nadal szuka i eksperymentuje z wizerunkiem swoich aut, a nie dąży do ich unifikacji i przez to rozpoznawalności marki. A z nowościami Łady jest tak, że po prostu są. Ale jedna na trzy jest kierowana do produkcji. No i Ruscy zlewaja rynek polski. Myślę, że szybciej u nas kupisz nowiutkiego chińskiego Great Wall'a lub Brillanca, albo indyjska Tatę i to w sieci autoryzowanych salonów niż nowa Ładę (nawet z własnego importu). Jak tak dalej pojdzie, to szybciej crossovera wypuści Dacia, co najwazniejsze będzie on nowoczesna konstrukcja, oparta o sprawdzone rozwiazania Renault i dotego dostępną bez problemu w Polsce.


[ wiadomość edytowana przez: simon2107 dnia 2008-12-11 23:28:47 ]
  
 

z Renaultem i Dacia możesz mieć dużo racji !

Renault przecież kupił prawie pół AvtoVaza !
widziałem projekt nowej 7-ki ale zanuda ale obiecują wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne , i niezmienianie znacznie ceny, co może być bumem dla szarego rosjanina.
Z Loganem Renault (Dacia) świetnie trafili w odpowiedni moment, tutaj jest (był) ogromnie popularny.

A Dacia, u nas Logan , a tutaj Logan idzie ze znaczkiem RENO !

co do handlu nie martw się, już rozpracowuje jak wysłać w ciężarówce Nivę do Polski. I możne za kilka tygodni pierwsza pojedzie.