Lexus gs300 99rok dziwne wycie z okoli mostu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
wczoraj usłyszałem dziwne wycie pojawiające sie przy predkosci 50km/h i 80km/h po przekroczeniu tych predkosci cisza.
Odgłos pochodzi z okolic tylnego mostu.
Przebieg auta 127tys

co to moze byc??
  
 
Jak czytam ze cos co ma 10 lat ma przebieg 127tys to niewiem jak skomentowac bo chyba nikt nie wierzy ze lexus 99 ma tyle,bo wszystkie standartowo maja 300-400.
Most sie sypie albo oleju nima
Co do kodowania kluczy to robi sie to masterem jedna z podstawowych metod drzwiami i stacyjka a procedury znajdziesz w google

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2009-01-03 15:22:55, Bigelektron pisze:
Jak czytam ze cos co ma 10 lat ma przebieg 127tys to niewiem jak skomentowac bo chyba nikt nie wierzy ze lexus 99 ma tyle,bo wszystkie standartowo maja 300-400.



no to miałem szczęscie ze kupiłem z takim przebiegiem, to mój 2 gs300 tak ze wiem gdzie patrzec i gdzie sa słabe punkty.
Auto ma orginalny przebieg bo sa papiery kiedy i przy jakim przebiegu były wymieniane wydechy i zawieszenie, auto stało 2 lata na parkingu policyjnym jazda na%.
10 letni lexus ma kierownice+fotel+przednia szyba do wymiany na100% zeby wygladał o 3-4 lata młodziej
Z drugiej strony to nie VW zeby cofac licznik bo w tych autach nie liczy sie przebieg tylko stan tapicerki i blach.