Słabe ogrzewanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. mam mały problem. jak odpale autko na poistoju i czekam aż temp. dojdzie do połowy to z kratek wylatuje chłodne powietrze a właczam na maxa ogrzewanie.Dopiero jak dam jej troche gazu tak ok.2000obr. to wtedy grzeje normalnie ale jak znów odejme obroty to słabo.Nie wiem o co chodzi poprzednia beta tak ni miała
  
 
Możliwe,że pompa jest w kiepskim stanie.Sprawdź termostat i płyn.
  
 
Moja e30 316i też tak ma. Było dobrze przed założeniem gazu, przynajmniej tak mi się wydaje. Możliwe, że pomoże założenie dodatkowej pompki elektrycznej przed nagrzewnicą, takiej jak jest np. w e34.
  
 
Cytat:
2008-12-30 11:16:04, adam_3 pisze:
witam. mam mały problem. jak odpale autko na poistoju i czekam aż temp. dojdzie do połowy to z kratek wylatuje chłodne powietrze a właczam na maxa ogrzewanie.Dopiero jak dam jej troche gazu tak ok.2000obr. to wtedy grzeje normalnie ale jak znów odejme obroty to słabo.Nie wiem o co chodzi poprzednia beta tak ni miała



A temperatura silnika jak?
  
 
spróbuj wymienic zaworki powinny byc pod taka plastikowa osłona z lewej strony przy podszybiu moze to akurat to a jak nie to filtr kabinowy
  
 
Panowie, to w 90% objaw zapowietrzonego układu chłodzenia.
Miałem podobnie w e34, po dobrym, powtarzam DOBRYM odpowietrzeniu powinno być okej. Nie wykluczam też zaworków, ale raczej to nie one.
  
 
Z jakiego jesteś miasta?
Podjedz sobie do dobrego mechanika i to sprawdz,bo wiesz takie gadanie i gdybanie,a potem grzebanie w aucie to nic nie daje.
Ja tak miałem z kolockami,cudowałem i kombinowałem,wreszcie pojechałem po robocie do autoreduty i mi to zrobili.A juz dogorywały.