DT Gas System

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
otrzymalem ostatnio propozycje zamontowania takiego wlasnie gazu - sekwencja, ale nie bardzo moge znalezc jakies dane o tej marce. Jak to ugryzc? Macie jakies dosawiadczenia z ta marka?
  
 
Wit@m

Jeżeli chodzi o firmę DT Gas System to ich strona:
http://www.dtgas-system.com.pl

Posiadam instalacje gazową z ich komputerem DATEC BASIC Plus i jestem zadowolony, m.in. niskie spalanie i duże możliwości regulacji i sprawdzania różnych parametrów (program do PC na stronie). W/w komputer przeznaczony jest do instalacji z wielo- jak i jednopunktowym wtryskiem, z diodowym wskaźnikiem poziomu gazu (u mnie chodzi bardzo dokładnie -6 diód, każda odpowiada za ok. 6 litrów gazu).

Instalację mam w VW Passacie 1992 silnik 1,8i - spalanie w trasie z klimą ok. 10l gazu, po mieście 12l - cena założenia z lutego 1550zł.

BTW - 2 krotnie korzystałem z uprzejmości warsztatu by wykonać jakieś zmiany w ustawieniach, ale może ktos posiada schemat interfejsu do gazu ??? Jeżeli tak bardzo proszę o kontakt

Pozdrawiam, Uwe
  
 
Niedawno zainstalowałem u nich sekwencję (Chełmżyńska 249 ).
Pytania? Zapraszam na priv.

Piotr
gg 1081103
akcent76(małpa)wp.pl
  
 
założyłem to samo do Cordoby 1,4 2002 - i zaplacilem 3tys. Ale moje miasto jest generalnie "az drogie"
pełna sekwencja na szynie Matrix ze zbiornikiem w kółku .

też chetnie zalatwiłbym kabelek - ale nie wiem czy oprogramowanie jest dla każdego ? podobno generuje tam jakies kody (z tego co wyczytałem w instrukcji)

trzymajmy sie w kupie
  
 
Witam.
Wiecie co, poczytałem trochę to co jest na www tego DT Gas i dochodzę do wniosku, że to żaden polski wyrób, tylko w aluminiowe pudełko z napisem DT Gas wsadzili elektronikę lovato, stag, albo jeszcze coś innego. Generalnie to odnoszę wrażenie, że oni nic nie produkują tylko składają.
  
 
wystarczy poszukac i znajdzie się sporo info o ludziach, którzy maja duże problemy z tym badziewiem dt gas system
U mnie silnik gasnie, obroty skacza jak szalone, na analizatorze spalin wychodzi ze przepala, a wg nich wszystko jest ok
Amatorka po prostu - odradzam tą markę.
Jeśli nie chcecie miec problemów z samochodem, to odradzam ich instalacje.
W sadzie podobno mają masę spraw o uszkodzenie silników własnie ich instalacjami.
Sluszałem, że ukraińcy nie patyczkowali się z tomaszewskim (właścicielem) i po prostu obili mu morde w warsztacie, to wtedy oddał im pieniadze, bo instalacja była do du...
OMIJAJCIE ICH WARSZTAT !!!
  
 
ja mam zwyczajną instalacje DT GAS SYSTEM-komputer jest odłączony bo wszystko świruje-wszystko teraz jest podłączone na "sztywno". NIE POLECAM
  
 
mam zamontowane ten nibi gaz w mojej beemce 525 tragedia !! nikomu nie polecam tej niby firmy nie dość że estetyka do bani to jest on zamontowany na odpi....ol a do tego falują mi obroty gaśnie auto mam problemy z ruszeniem z miejsca to NIE JEST GAZ TO SZMELC!!!!
  
 
Cytat:
2005-08-05 08:53:25, Nygus pisze:
Niedawno zainstalowałem u nich sekwencję (Chełmżyńska 249 ). Pytania? Zapraszam na priv. Piotr gg 1081103 akcent76(małpa)wp.pl



Czemu na priv???????

Od tego jest forum, żeby dzielić się spostrzeżeniami i zadawać pytania...
  
 
witam wzystki którzy spotkali się z dt gas system.
jestem uzytkownikiem ich instalacji sekwencyjnej w fiacie seiczento jest to największa lipa na rynku nie montujcie tego do aut ja mam problemy od pół roku . Opisuję ze nie powinien palić sie kontrolka check engin , a umnie niemozna jej z gasić , nie wskazuje poziom gazu w zbiorniku z tym niemogą poradzić sobie od trzech miesięcy. na tym skończę. bo mógłbym pisać w nieskończoność o ich wadach . Jeden wielki bubel
  
 
Witam
Na początku zaznacze że nie jestem monterem ,dystrybutorem dt gas. Mam zamontowaną sekwencję gas tech 504s do cordoby 2004 1.4 16v. Przejechałem 34 tys na tej instalce, nie mam najmniejszych problemów z instalacją. Ciężka noga i pali mi max. 9.5 litra gazu (średnio 8.5 litra) + benzyna na rozgrzanie. Żadnych szarpnięć przy przełączaniu gazu. Trochę dłużej się rozpędza ale Vmax ma taką samą jak na benie- 180km/h.

Myślę że najważniejszy jest jednak profesjonalny montaż. bo nawet najlepsza instalka może być do du...
Pozdrawiam i polecam dobych instalatorów.
  
 
Do osób narzekających na instalację:
Moim zdaniem nie cała wina leży po stronie DT GAS, lecz także po stronie instalatorów.
Problemy z użytkowaniem nie wynikają wyłącznie z kiepskiej jakości sterownika, reduktora, wtrysków, itp... lecz także z nieumiejętnego montażu oraz doboru choćby ciśnienia reduktora, średnicy dysz, czy samych wtryskiwaczy.
  
 
Witam
Cytat:
2007-07-24 16:45:06, piter34 pisze:
Do osób narzekających na instalację: Moim zdaniem nie cała wina leży po stronie DT GAS, lecz także po stronie instalatorów. Problemy z użytkowaniem nie wynikają wyłącznie z kiepskiej jakości sterownika, reduktora, wtrysków, itp... lecz także z nieumiejętnego montażu oraz doboru choćby ciśnienia reduktora, średnicy dysz, czy samych wtryskiwaczy.


Nie mogę się zgodzić z tą wypowiedzią. Kupiłem samochód z tą instalacją. PECH!!!. Potrafił gasnąć podczas jazdy podczas wyrzucenia na luz. Pojechałem do miejsca instalowania. Coś wyregulowano, ale było jeszcze gorzej. Udałem się więc do samego producenta w Lublinie. Bardzo skrytykowali instalatora i przemontowani wszystko od początku. Zapłaciłem, aż 500 zł, ale miało być super.
Gaśnięcie ustąpiło na jakieś 2 tygodnie, ale za to samochodem szarpało przy przełączaniu na gaz. Ponadto gdy ruszał zimny to jakby się "zalewał". Nie szło dodać gazu bo stawał.
Pojechałem więc z reklamacją. Gwarancji nie uznano i skasowano za regulacje 70 zł. Przejechałem parę kilometrów i znów problemy. Wróciłem, kolejne regulacja i nic. W końcu kazano mi zmienić świece zapłonowe. Znów problemy. W końcu wyjechałem po całym dniu nieudanych prób. Samochód chwilowa nie gaśnie, choć obrotomierz znów zaczyna pokazywać "dołki" przy wyrzucaniu na luz.
Ale przełączenie na gaz lub benzynę powoduje silne szarpnięcie. Warto zauważyć że przez pierwsze 5 - 10 minut jazdy przełącza się prawie przy każdym wciśnięciu sprzęgła. To wszystko zawdzięczam autoryzowanemu serwisowi producenta. Aż mi się nie chce jechać z kolejną reklamacją.
Myślę, że w ogóle przestanę jeździć na gazie bo nowego nieopłaca się zakładać.
Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania to proszę o kontakt.
Osobiście bardzo odradzam produkty DT Gas System.
Aha może ktoś zna w świętokrzyskim zakład potrafiący naprawić ten złom?
Pozdrawiam
  
 
teraz mam przejechane 43tys na gazie i potwierdzam to co napisałem wcześniej. jedyne niedogodności to wyciek płynu chłodniczego. winna była przetarta gumowa rurka, niestety jakość montowanych rurek nie jest taka jak fabrycznych. polecam zakład gdzie ja montowałem. firma unimot1 białystok, elektronik marek (charakterystyczne długie pióra) - tylko on!!!
  
 
Co do tego Pana który tak jenczy że mu to nie działa to naprawde ludzie gas jest bardzo czuły na stare świece i przewody . Mialem podobna sytuację z ta instalacja i po wymianie tych wlasnie swiec oraz przewodów i powtórnej regulacji auto jezdzi bardzo dobrze. O auto trzeba dbać !!!!!!!!!!!!!!!! anie tylko jezdzic !!!!!!!!!!!!!
  
 
Zgadzam sie z kolęgą powyżej. Ja jak kupiłem auto z instalacja Dt gas system też jeżdziło raczej średnio... szarpało, nawet raz mi strzelió...co na sekwencji sie nie powinno zdażyc.
Znalazłęm autoryzowany punkt w Gdyni na Unruga 182 na Oksywiu (nawet łatwy dojazd z obwodnicy) i kolesie odrazu wynienili śiwce i przewody dotego filtry gazy i jak narazie zrobiłem 8000km i niema probemów wogóle.

  
 
Zgadzam sie z kolęgą powyżej. Ja jak kupiłem auto z instalacja Dt gas system też jeżdziło raczej średnio... szarpało, nawet raz mi strzelió...co na sekwencji sie nie powinno zdażyc.
Znalazłęm autoryzowany punkt w Gdyni na Unruga 182 na Oksywiu (nawet łatwy dojazd z obwodnicy) i kolesie odrazu wynienili śiwce i przewody dotego filtry gazy i jak narazie zrobiłem 8000km i niema probemów wogóle.

  
 
Coś kolega sie pląta w zeznaniach, w tym http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=119921&c=0&f=38 miejscu pisze że sam zakładał do vectry.... Monter? Reklamiarz? Sami oceńcie
  
 
Witam

Ja też mam zainstalowaną ich sekwencję i jak na razie nie mam z nią problemów. Dbam tylko o układ zapłonowy (kable , świece) i regularnie jeżdżę na przeglądy. pdzr
  
 
Cytat:
2009-12-11 13:01:33, darowski pisze:
Witam Ja też mam zainstalowaną ich sekwencję i jak na razie nie mam z nią problemów. Dbam tylko o układ zapłonowy (kable , świece) i regularnie jeżdżę na przeglądy. pdzr


Witam mam pytanie kolego gdzie jest servis d.t.gas sysytemu w okolicy katowic? Mam problemy z obrotami, samochód gaśnie na luzi itp. No i gdzie swój system zakłądałeś że mówisz że działa dobrze? POZDRAWIAM