Poszukuję książki :))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko poszukuje kasiążki - Naprawa i eksploatacja samochodu BMW 316 KAT z 1993 roku. Ma ktoś do odsprzedania? Bardzo by mi zależało na tym. Również poszukuje lampy tylnej do tegoż modelu używaną ale nie uszkodzoną.
 
 
proponuję:
Hans-Rüdiger Etzold
BMW serii 3



ISBN: 83-206-1258-6

Cena: 46.00 PLN

format 195x245, str. 272, rys. 539

Książka z serii:
Sam naprawiam samochód

Książka z grupy tematycznej:
Budowa i eksploatacja pojazdów samochodowych




Samochody BMW serii 3 produkowane w wersji limuzyna od września 1982 roku do sierpnia 1990 roku, w wersji kombi (touring) od września 1987 roku do lutego 1994 roku, wyposażone w silniki benzynowe 1,6; 1,8; 2,0; 2,3; 2,5; 2,7 dm3 oraz w silniki wysokoprężne 2,4 dm3 w dwóch odmianach: niedoładowanej i turbodoładowanej, z mechanicznymi i automatycznymi skrzynkami przekładniowymi.

Spis treści:
1. Silnik
2. Sprzęgło
3. Skrzynka przekładniowa
4. Zawieszenie przednie
5. Zawieszenie tylne i półosie napędowe
6. Układ kierowniczy
7. Układ hamulcowy
8. Koła i ogumienie
9. Nadwozie
10.Wyposażenie elektryczne
11.Obsługa samochodu

i link do strony:


Wydawnictwo Komunikacji i Łączności
  
 
Ja też poszukuję książki do serii 5 E-34 i podobno na daremno poszukuję bo takich w polskim wydaniu nie ma ????? Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt ....cześć
  
 
Można zajrzeć tutaj, chociaż nie po polsku Skądinąd jest to dla mnie wzór strony użytkowników i entuzjastów danej marki.
  
 
Wilk ....jesteś charoszyj padrug powaga jest to super strona dla posiadaczy BMW serii 5 , jest tam więcej informacji niż na stronach polskich .....dzięki za podpowiedź , do szkoły chodziłem kiedy tylko ruski był więc coś pamiętam ....jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  
 
Wilk ....jesteś charoszyj padrug powaga jest to super strona dla posiadaczy BMW serii 5 , jest tam więcej informacji niż na stronach polskich .....dzięki za podpowiedź , do szkoły chodziłem kiedy tylko ruski był więc coś pamiętam ....jeszcze raz dzięki i pozdrawiam