Jakie CB-Radio part 3 - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli chcesz krótszą antene to wez rowniez SiRio as 100.
U siebie jezdze na tym baciku, rowniez z tym radyjkiem co Ty. Jak dla mnie b.dobre zestawienie
  
 
To sirio to też nie głupie rozwiązanie ale jednak to już 1m. A to już ostateczność ostateczności.

Ten zestaw co 2 dzień będzie montowany i demontowany, zawsze na innym aucie. No i tylko w trasie używany. Dlatego te 70cm w tym 822B to już tak na styk.
  
 
J a tam mam presidenta harry 2 i antenke president missuri krotki bacik 60 cm ale co chce uslyszet to slysze.ja tam jesztem zadowolony.Chociaz wiele osob twierdzi ze president to szumofon
  
 
też miałem a w zasadzie jeszcze mam harrego 2 ale w domu, a na pokładzie harry 3 i missouri i zestaw lata jak talala
  
 
Od dłuższego czasu miałem przyjemność używać M-Tech Legend III z ASQ i drobną przeróbką - jak dla mnie w porównaniu do Unidena Pro 510 xl i 520 bajka.
O wiele lepszy odbiór, lepsze nadawanie - ASQ poprawiony przez sprzedawcę. Całość dość droga ale odczucia po 2 latach zabawy - bezcenna.
  
 
Ja używam president teddy oraz antenkę president ml 145 która ma 1,5m

Uważam ze jest to bardzo dobry zestaw jeżeli chodzi o kompromis ceny i jakości.

Radyjka cały czas używam na automatycznej redukcji szumów i daje to rade a antenka wytrzymuje bez problemu prędkości 200km/h
  
 
U mnie jest Harry 3,Sirio T3-27 w dziurce i Densei 2001 z echem i wzmocnieniem,zestaw lata jak talala