Xenony w corsie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam czy montował ktoś xenony w swojej corsie na standardowych lampach i jak to się sprawdza na drodze??????
  
 
ja mam zamontowane tak jak wlasnie mowisz i twierdze ze sprawdzaja sie bardzo dobrze

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-04-08 17:30:19, wind90 pisze:
ja mam zamontowane tak jak wlasnie mowisz i twierdze ze sprawdzaja sie bardzo dobrze pozdrawiam



jakie masz zamontowane?
  
 
ale nie masz długich świateł???
  
 
http://www.allegro.pl/item606836695_farenheit_zarowki_xenon_white_h4_100w.html



ja zamontowane cos takiego sam osobiscie tego nie robilem bo na tych sprawach sie nie znam ale wiem jedno ze widocznosc jest duzo lepsza niz na zwyklych zarowkach
  
 
Cytat:
2009-04-12 11:38:38, wind90 pisze:
ja zamontowane cos takiego sam osobiscie tego nie robilem bo na tych sprawach sie nie znam ale wiem jedno ze widocznosc jest duzo lepsza niz na zwyklych zarowkach



tu nie ma co montować tu się tylko wymienia żarówki
mam te same ale za cenę 20 zł kpl.(2 szt ! )
faktycznie efekt na drodze jest widoczny )
  
 
Chyba ktos cie oszukal kolego. Te zarowki maja tyle wspolnego z oswietleniem ksenonowym co twoja Corsa z Ferrari

Owszem, obydwa jezdza, ale na tym podobienstwa sie koncza
  
 
Cytat:
2009-04-13 11:40:48, el_comendanto pisze:
Chyba ktos cie oszukal kolego. Te zarowki maja tyle wspolnego z oswietleniem ksenonowym co twoja Corsa z Ferrari Owszem, obydwa jezdza, ale na tym podobienstwa sie koncza





Moze i tak kolego. To moze Ty cos zaproponujesz
  
 
Zaproponuje Ci po prostu Philipsy +30% - koszt 15 PLN sztuka na stacji Orlen.

Jak chcesz opcje "na buraka" to pozostan przy tym co masz, albo kup zestaw chinskich ksenonow z Allegro, ale ten kosztuje minimum 200 PLN.
  
 
czyli co to jest z tymi burakami ?
czy to są ci co kupują chińszczyznę bez homologacji i oślepiają innych użytkowników dróg ?
  
 
Cytat:
2009-04-16 01:39:57, el_comendanto pisze:
Zaproponuje Ci po prostu Philipsy +30% - koszt 15 PLN sztuka na stacji Orlen. Jak chcesz opcje "na buraka" to pozostan przy tym co masz, albo kup zestaw chinskich ksenonow z Allegro, ale ten kosztuje minimum 200 PLN.






A czy sa wieksze niz +30% ? Myslisz ze takie wystarcza?
  
 
Dokladnie. Opcja "na buraka" to chinszczyzna ale uwaga - ona ma homologacje - tylko ze jak lezy w pudelku. Wkladajac to do reflektora tracisz homologacje, bo byl on homologowany z zarowka H4.

Wkladajac xenon do zwyklej lampy oslepiasz innych. Wynika to z konstrukcji reflektora oraz palnika ksenonowego. Te dwa elementy nie pasuja do siebie.

---

Nie musisz szukac mocniejszych zarowek niz 60/55W. Zapewniam Cie, ze Philipsy+30% maja odpowiednia moc i swieca wlasciwie
  
 
yhym. no to trzeba to sprawdzic zaraz pojade kupic i zobacze
  
 
Nie zapomnij o tym, że nawet najmocniejsza żarówka nie da poprawy, jeżeli klosze i odbłyśniki są zmatowiałe. Jeżeli u Ciebie tak jest, polecam wymianę lamp, bądź demontaż i umycie od środka - np. wodą z płynem do naczyń.
  
 
Cytat:
2009-04-22 11:39:57, el_comendanto pisze:
Nie zapomnij o tym, że nawet najmocniejsza żarówka nie da poprawy, jeżeli klosze i odbłyśniki są zmatowiałe. Jeżeli u Ciebie tak jest, polecam wymianę lamp, bądź demontaż i umycie od środka - np. wodą z płynem do naczyń.





akurat lampy mam prawie nowe bo maja jakis miesiac...