Carina E nie odpala na benzynce!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,

któż z Was drodzy pomoże, mam problem z Toyota Carina E 1.6 16v, rok 94, mianowicie nie chce odpalac na benzynie, napiecie nie dochodzi do pompy paliwa a bezpieczniki wszystkie są ok, niby jest jeszcze jakiś przekażnik pompy paliwa ale nie moge go znależć. Po podaniu bezpośrednio napięcia na pompe paliwa odpala odrazu. Prosze o pokierowanie mnie tam gdzie szukać powinienem oraz o dokladny opis usunięcia wady

pozdrawiam i czekam z niecierpliwością
  
 
Wydaje mi się, że przekaźnik od pompy jest gdzieś w okolicy słupka po prawej stronie, koło nóg pasażera. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, że z tamtąd cyka jak milknie pompa chwilę po włączeniu stacyjki.
Pozdro.
  
 
dzieki, wiec to raczej nie bedzie przekaznik bo slysze ze tez mi cyka z tamtych stron, jeszcze ewentualnie moze to byc gowienko typu dodatkowa blokada odcinajaca doplyw paliwa z ktora kupilem Toyotke, czekam ewentualnie na inne sugestie,

pzdr



  
 
Cytat:
2009-05-26 17:32:23, dzonybrawo pisze:
dzieki, wiec to raczej nie bedzie przekaznik bo slysze ze tez mi cyka z tamtych stron, jeszcze ewentualnie moze to byc gowienko typu dodatkowa blokada odcinajaca doplyw paliwa z ktora kupilem Toyotke, czekam ewentualnie na inne sugestie, pzdr


Sprawdz czy napiecie dochodzi do pompy podczas krecenia rozrusznikiem,czy urzadzenie gazowe posiada odciecie pompy-moze sie zepsulo.
Czy wtryski taktuja podczas krecenia rozrusznikiem,moze gaz nie przepina na benzyne?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer