Gęby (emotikony)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przepraszam, ale wydaje mi sie że nie jesteśmy dziećmi i nie potrzebujemy wodotrysków w postaci tych gęb które się pokazują w najmniej oczekiwanych momentach. Mam silnik duży ( 1.8 ) (pewnie pokazała się gęba zamiast ósemki) i jestem z niego dumny choć wolałbym 2.0.
Dlatego proszę admina (kto nim teraz jest???) żeby wywalił te gęby, lub może wróćmy do poprzedniego forum, które było może wolniejsze i nie miało logowania ale za to było o wiele bardziej przejrzyste i czytelne.
  
 
Lasambra ja zostalem zdymisjonowany na walnym zgromadzieniu i niedostalem nawet odprawki...
  
 
Doncortino!! BARDZO PROSIMY ZNAJDŹ SOBIE INNE FORUM!!-TAK UPIERDLIWEGO GOŚCIA JAK TY DAWNO TU NIE BYŁO!!!
  
 
popieram
  
 


...również popieram. W każdym poście musi dopisać swoją krytykę (żeby to były jeszcze jakieś mądre wypowiedzi). Zawsze musi komuś zrobić na złość i nic mu się nie podoba (wkur... mnie to!)

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
Cytat:
2002-09-15 04:42:47, Doncortino pisze:
Mam silnik duży ( 1.8 ) (pewnie pokazała się gęba zamiast ósemki)



No popatrz... nie pokazała się... A wystarczyło po "8" a przed ")" wstawić spację... Jak widać: co dla jednych jest ułatwieniem (wstawianie emotikonów z klawiatury) dla innych staje się powodem do tworzenia odrębnego tematu na forum...
  
 
Panowie jesli wam ten Doc.. cos tam przeszkadza moge przestawic forum na klubowe, czyli tylko ci ktorzy naleza do klubu beda mogli tu pisac, ale z drugiej strony wielu nie bedzie moglo wtedy z niego korzystac...
  
 
dajmy chyba juz temu spokoj...wydaje mi sie ze jest ok jak jest
  
 
moze ale nie chronione forum daje takie efekty...
Ale poczekamy jeden taki czlowiek to nic takiego, jesli sytuacja bedzie gorsza to wtedy o tym trzeba bedzie pomyslec...