Toyota Rav4 2.0 D4d 2004r "miałczy, jęczy"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Od kwietnia posiadam Toyote Rav4 2.0 D4D 116 km, 2004r i chciałem zapytać czy ktoś spotkał się ze zgrzytem z okolic pompy wtryskowej w silniku D4D,dzwięki pojawiają się w każdej temperaturze silnika najczęściej przy zdjęciu nogi z pedału gazu, przy redukcji biegów,podejrzewam ,ż ma to związek z ciśnieniem paliwa w pompie wtryskowej,może ktoś się z tym spotkał

Pozdrawiam
maatti
  
 
czy dżwięk przypomina startującą pompę oleju w polonezie,jak tak to mam to samo
  
 
a na pewno nie jest to wieszak tlumika??
  
 
Witam
Ja w mojej RAV4 z 2001r D4D również zaobserwowałem, a w sumie zasłyszałem taki dziwny dżwięk ( świszczenie, "wycie" dokładnie jak pompa w polnezie podczas rozruchu ) szczególnie podczas zmiany biegu z 1 na 2.

Ale długie zdanie mi wyszło...
Precyzujac moje pytanko co to może byc i czy można z tym tak bez problemu jeżdzić?

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-04-28 22:44:10, joe__ pisze:
Witam Ja w mojej RAV4 z 2001r D4D również zaobserwowałem, a w sumie zasłyszałem taki dziwny dżwięk ( świszczenie, "wycie" dokładnie jak pompa w polnezie podczas rozruchu ) szczególnie podczas zmiany biegu z 1 na 2. Ale długie zdanie mi wyszło... Precyzujac moje pytanko co to może byc i czy można z tym tak bez problemu jeżdzić? Pozdrawiam


No i taka jej zafajdana uroda ze jeczy i pojekuje jak ranny pterodaktyl Mozna z tym jezdzic a nawet niema innego wyjscia.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer