RC off-road - Czy ktoś ze Stalowej Woli jeszcze jeździ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Czy ktoś ze Stalowej Woli jeszcze jeździ modelami?

Jeżeli tak, bądź też macie ale nie jeździcie bo nie macie z kim to zapraszam na teren za skate parkiem.
Póki co są dwa Savage X4,1 i X4,6 ostanio pojawił się też trzeci X4,6 ale nie mamy z nim kontaktu.

Póki co wymodelowaliśmy sobie wielofunkcyjną górkę z ziemi dla monster trucków. Posiada różne nachylenia stoków i np. z jednej strony można wykonywać skoki w dal, a z innej np. popróbować backflip.
Zrobiliśmy ją wspólnie z kolegą z bezwładnej sterty ziemi leżącej za skate parkiem i cały czas jest testowana i modyfikowana w celu osiagnięcia optymalnego kształtu.
Nie muszę chyba wspominać że wywrotka na ziemi nie jest taka dewastacyjna jak szlif na asfalcie po nieudanym lądowaniu.

Jest też w planach wykonanie całego toru w innej lokalizacji, jednak pomysł ten wymaga kilku osób dla sprawnej realizacji. Ja sam tego nie zrobię a kolega marudzi że we 2 nie damy rady.
Do tego o tor trzeba dbać i z niego korzystać bo inaczej zarośnie, a dwie osoby nie są w stanie tak często jeździć

Fakt faktem jeżeli chcemy miejsce do jazdy, wolne od kamieni i butelek to musimy je zrobić i nie tylko dla siebie ale dla wszytkich chętnych. Pomysł na miejsce mam, ale też otwarty jestem na inne sugestie.

Pozdrawiam
  
 
witam. posiadam model savage ss . poszukuje kontaktu z osobami bawiacymi sie tymi zabawkami w celu wymiany doswiadczen poocy w trudnosciach eksploatacyjnych itp. szukam osob najlepiej z terenu stalowej woli bo najlatwiej bylo by sie spotkac. z gory dziekuje za odpowiedz lub odpowiedzi. pozdrawiam
awkles@o2.pl
  
 
mój model działa niby carsona ale póltora roku nie odpalany bo brakuje czasu
  
 
Jak przed postojem przekonserwowałeś silnik olejem to nic mu się nie stało. Wykręć świece, pare kropel aro, troszke szarpanką, swieca na miejsce i ogień
  
 
Mam nowa robote i czasu brakuje.
Jak ktos chetny tanio sprzedam ten model.
Wcylindrze było ciut oleju, swieca wykrecona.
Auto na rozrusznik elektryczny tylko jezdzic sporo tuningu ale nie ma kiedy.