Nie mogłem uwierzyć...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W dniu wczorajszym tj. 18.08.2003 r. koło godz. 18.00 jechałem sobie z bratem tramwajem. W międzyczasie oglądaliśmy przejeżdzające obok nas samochody. W pewnym momencie (będa na pl. 1 -maja) zauważyłem dziwnego poloneza - coś w nim mi nie pasowało.

Po chwili namysłu oboje z bratem stwierdziliśmy POLONEZ COUPE !!!

Po następnech chwili byliśmy jednak innego zdania - 3 drzwiowy Polonez. Dobre i to myślimy. Mamy we Wrocławiu Poloneza 3-drzwiowego.

Krótki opis:

srebry w super stanie, wszystkie chromy, chyba full oryginał, na wrocławskich starych blachach WOU ....

a za sterami stara gruba baba. Nie mogłem uwierzyć. W takim unikacie baba i to pewnie nie mająca zupełnie pojęcia jakim samochodem jedzie.

Szkoda że to auto nie może być moje. Poprostu piękne.


jak załuję że nie miałem aparatu - przynajmniej zdjęcioa bym porobił

[ wiadomość edytowana przez: lava1 dnia 2003-08-19 10:50:36 ]
  
 
Adamus to zaraz zweryfikuje
  
 
Wow - gratulacje spostrzegawczosci
Srebrny metalik? No pieknie!
No to zadanie bojowe: wytropic - osaczyc - kupic!

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
2003-08-19 11:39:30, adamus pisze:
Wow - gratulacje spostrzegawczosci
Srebrny metalik? No pieknie!
No to zadanie bojowe: wytropic - osaczyc - kupic!

Pozdrowka
Adamus




Myślałem Adamus że poprosisz o numery nadwozia
  
 
fajnie by było. tyle że widziałem te auto może z 1 min lub dwie i nie zdążyłem zapamiętać numerów oprócz litwrek WOU...

ciekawe czy jest jakaś metoda uzyskania informacji na temat tego samochodu np z bazy danych Wydziału Komunikacji. Ile może być 3-dzrwiowych Polonezów z takim początkiem tablicy rejestracyjnej ???

Inna sprawa czy w wydziale komunikacji mają zaznaczone że to właśnie jest 3-drzwiowy Polonez ???
  
 
Raczej nie mają...

macmind

PS. miałem okazję kupić takie cudeńko za 2800 zł ale blachy to na nim raczej nie było rok produkcji 83?

macmind
  
 
Numer nadwozia oczywiscie tez mnie interesuje
W WK nie maja informacji na ten temat - bo to taki kraj wlasnie!
Mozna probowac szukac wlasnie po numerze nadwozia - musialby zaczynac sie na B02... lub SUPB02..., ale w tamtych czasach madre urzedasy pisaly czesto tylko koncowke numeru, wiec szanse sa prawie zadne.

Adamus
  
 
Cytat:
2003-08-19 11:39:30, adamus pisze:

No to zadanie bojowe: wytropic - osaczyc - kupic!




adamus w swoim żywiole
  
 
qrde czyli pozostaje wypatrywać i zatrzymać jadącego lub stojącego poldka.

A tak swoją droga to zapomniałem że czarne tablice mogły dotyczyć całego ówczesnego woj. wrocławskiego tak więc qpa.

Może być zarówno z Wrocławia jak i z jakiegoś zadupowa i wyjeżdzać tylko od święta.
  
 
Lava! mam pewien szatański plan w głowie ale opowiem Ci online (o ile wpadniesz jutro pod poczte)
  
 

japierpapier lava daj mi cała rejestracje lub chociaz ze dwie cyfry to moze da sie zlokalizować ta gruba babe z polonezem
DZizas coupetka we wrocławiu bo chyba jebne w kalendarz
  
 
Qrcze w łaśnie nie Coupe tylko 3-drzwiowa a to różnica

Zobacz chociażby na słupek boczny w Copupe jest szeroki a w 3-dzrwiowym wąski. We Wrocławiu "złapałem" tego z wąśkim słupkiem

ten był taki tyle że srebrny



a coupe to taki



[ wiadomość edytowana przez: lava1 dnia 2003-08-20 08:21:48 ]
  
 
O różnicach pomiędzy 3drz a Coupe można poczytać w dziale Warto Wiedzieć na naszej stronie.
  
 
Pol-Dzik 3D już wstępnie zlokalizowany. Wiemy mniej więcej kto nim jeździ.
  
 
Adamus, a jak ty masz w dowodzie napisane?
Coupe czy Hatchback?
  
 
Mam nadzieję go złapać i przynajmniej foty porobić.

Ale marzeniem moim od wczoraj jest posiadać takie cudo.

Moze się uda
  
 
cebka:
W dowodzie mam Polonez 1.5
Nasze "madre" urzedasy nie rozrozniaja Poloneza od Poloneza Analoga, a co dopiero "niuanse" miedzy 3d i Coupe :O

Pozdrowka
Adamus
  
 
Uwaga, kolejne Coupe lub 3d widziano we Włocławku. Wypatrzyła go Agata i niestety tez przez ułamek sekundy, a kolor beżowy!!! Niestety brak dalszego kontaktu wzrokowego
  
 
Cytat:
Po następnech chwili byliśmy jednak innego zdania - 3 drzwiowy Polonez. Dobre i to myślimy. Mamy we Wrocławiu Poloneza 3-drzwiowego.


Potwierdzam. Widziałem go 2 razy. Na stacji Aral na Hallera i na Gajowej. Srebrna 3-drzwiówaka, zewnętrznie w dobrym stanie. A co do numerów - nie pamiętam już, ale wydawało mi się, że coś jak WW.. albo WAU. Ale głowy nie dam.
Cytat:
a za sterami stara gruba baba


Powiedzmy blondynka w średnim wieku "przy ciele".