Kupię wahacz/wahacze tył Fiat 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie, szukam wahaczy na tył do Fiata 127, oczywiście muszą być proste. Ewentualnie podzielcie się wiedzą czy pasują wahacze od jakiegoś innego modelu.
  
 
wahacze do piasku i proszku, nowe tulejki bywaja na allegro, na prasie nabic i masz nowe.
  
 
dzięki za odpowiedź, sęk w tym że jeden był prostowany młotkiem więc wolałbym go wymienić na idealnie prosty
  
 
Mam na sprzedaż nowy wahacz fabryczny. Mogę podesłać zdjęcia. Proszę o telefon w niedzielę wieczorem ok. 18.00 - 502 667 065
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Mocarz dnia 2013-11-01 18:12:18 ]
  
 
Wahacze Master Sport w zdecydowanej czołówce branżowej. Top 3 na pewno i jest duże zaufanie kierowców. Korzystam od dawna, nie mam problemów technicznych z nimi. No i jest znacznie taniej od gigantów. Tak naprawdę różnic produkcyjnych pomiędzy czołówką producentów wahaczy jest bardzo mało. Raczej już kwestia ceny, a tutaj http://www.master-sport.de/PL/productnews_1/ wygrywa zdecydowanie.
  
 
Aleś wykopał, akwizytorze!

Master Sport to dziadowska marka. Miałem nieszczęście kupić tarcze hamulcowe do Łady od tego nieszczęsnego producenta. Otwór na piastę był za mały o ponad milimetr i nie dało się ich wcisnąć!
Odesłałem szit sprzedawcy.
Ogólnie to najniższa półka jakościowa, na forach prawdziwi userzy (a nie akwizytorzy podszywający się pod nich) narzekają na to badziewie.

Odradzam, nie wziąłbym części Master- Sport nawet za darmo!

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-08-30 22:58:00 ]
  
 
Tutaj ktoś chce się pozbyć
https://sprzedajemy.pl/fiat-127-amortyzator-piasta-wahacz-polos-resor-beben-felga-kielce-2-6bea9f-nr53636147


Cytat:
2013-10-29 15:46:16, tomekp1992 pisze:
Jak w temacie, szukam wahaczy na tył do Fiata 127, oczywiście muszą być proste. Ewentualnie podzielcie się wiedzą czy pasują wahacze od jakiegoś innego modelu.

  
 
A czy ktoś wie, gdzie zdobyć tulejki na tylne wahacze? A może ktoś ma ze dwie do sprzedania?
  
 
Jakiś czas temu udało mi się zamówić u producenta

TEDGUM
ul. Kokota 150
41-711 Ruda Śląska
POLSKA
www.tedgum.eu

Były aktywne w katalogu pod linkiem http://tedgum.pl/katalog/21/115/393/00213224/3224 jednak z tego co widzę, link jest już nieaktywny.

Przedzwoń do działu handlowego, może się uda.

Cytat:
2018-09-01 21:13:24, Pereira pisze:
A czy ktoś wie, gdzie zdobyć tulejki na tylne wahacze? A może ktoś ma ze dwie do sprzedania?

  
 
Dzięki za info
Dzwoniłem wielokrotnie, ale nie dodzwoniłem się- jest jakiś problem, chyba techniczny. Jutro znów spróbuję.
Na stronie jest informacja, że zlikwidowali własny dział handlowy i kupić można już tylko u partnerów... Tulejek tylnych w katalogu już nie ma. Zobaczymy, co mi powiedzą jak się w końcu dodzwonię.

Taka ciekawostka: w ich katalogu znalazłem części do... Duranta M2. Aż musiałem sobie wygóglać, co to było- to amerykański samochód z lat dwudziestych poprzedniego wieku
  
 
No i nie dodzwoniłem się, wciąż jest ten sam problem.
Napisałem maila, ale nie odpisali...

Tak więc nadal szukam.