Wydatki na paliwo i nie tylko pod kontrolą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie ,

Zapraszam do serwisu IleSpala.pl, który wspomaga nadzorowanie kosztów eksploatacji naszego samochodu. Idea serwisu jest bardzo prosta, dodajemy informacje o zatankowanym paliwie i pozostałych wydatkach i otrzymujemy w zamian zestaw przejrzystych statystyk.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i całkowicie darmowe

Zapraszam


  
 
A ja zapraszam do serwisu moto-notes.com w celu takim samym jak we wcześniejszym poście
  
 
a ja zrobiłem sobie arkusz w exelu i mam napisane nawet średni koszt za 1km, za dzień (są uwzględnione wydatki na części ), wykresiki, tabeleczki... itp pierdoły
nawet kalkulator podróży jest przydaje się do rozliczeń za dojazdy na polibudę


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-04-22 21:32:14 ]
  
 
Ja zapisuję wszelkie wydatki (oprócz paliwa) w notesie kompa. Na razie jest...
  
 
a ja nie zapisuję wcale
  
 
http://moto.wp.pl/kat,1023309,title,Pali-tylko-234-l100-km,wid,11563692,wiadomosc.html?ticaid=18e80
  
 
Cytat:
2009-04-22 21:25:41, Talus pisze:
a ja zrobiłem sobie arkusz w exelu i mam napisane nawet średni koszt za 1km, za dzień (są uwzględnione wydatki na części ), wykresiki, tabeleczki... itp pierdoły nawet kalkulator podróży jest przydaje się do rozliczeń za dojazdy na polibudę



Otóż to. Mój arkusz nawet przypomina mi o nadchodzącym czasie wymiany różnych materiałów eksploatacyjnych
Pozdro.
  
 
Cytat:
2009-04-23 21:03:35, madzia_83 pisze:
a ja nie zapisuję wcale


Ja też nie. Co mi to da ? Nakarmić muszę, bo muszę jeździć. Najwyżej sobie czegoś w razie potrzeby odmówię.
A do przypominania o wymianach mamy "zeszycik serwisowy".
  
 
Cytat:
2009-10-15 09:26:01, BabciaEwa pisze:
Ja też nie. Co mi to da ? Nakarmić muszę, bo muszę jeździć. Najwyżej sobie czegoś w razie potrzeby odmówię. A do przypominania o wymianach mamy "zeszycik serwisowy".


Ja tam lubie zobaczyć co, kiedy i za ile bylo robione, porównać sobie spalania auta w kolejnych miesiącach i sprawdzić koszt ostatniego tankowania (rozliczam się z dojazdów do pracy z kolegami).
Przypomnienie o wymianach, przeglądach, ubezpieczeniach przychodzi e-mailem, nie muszę pamiętać o zaglądaniu do zeszyciku
Informacja np. o średnim miesięcznym koszcie serwisowania czy paliwa jest też bardzo interesująca... wiem ile mnie kosztuje samochód.