Problem przy odpaleniu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś napisać jak ten regulator wymienić co odkręcić i czy trzeba robić reset kompa
  
 
robota na 5 minut,

Wymagane narzędzia:
kluczyk śrubokrętowy 8

Co trzeba zrobić:
Odkręcić jedną śrubkę, wyjąć i nowy trzeba ładnie wcisnąć w miejsce starego, żeby blaszka zaskoczyła za kołnierz od listwy wtryskowej

Odkręcisz to zobaczysz o co chodzi

Resetu kompa nie robiłem po tym, robiłem go po włożeniu zworki selektora oktanów kilka dni później

Autko hula jak talala Jest elastyczniejszy i bardziej reaguje na wciskanie pedału gazu niż przed tą zmianą Przełączenia z benzyny na gaz też nie czuć tak wyraźniej jak to miało miejsce przed montażem taki mały ot

Pozdrawiam I życzę łatwej i szybkiej wymiany regulatorka

[ wiadomość edytowana przez: seboos dnia 2009-05-14 15:12:41 ]
  
 
odnośnie tej zworki to u mnie jest kostka co ma 3 końcówki da się tą zworkę założyć czy nie bo czytałem że muszą być 2
  
 
Cytat:
2009-05-14 19:20:49, Rospur pisze:
odnośnie tej zworki to u mnie jest kostka co ma 3 końcówki da się tą zworkę założyć czy nie bo czytałem że muszą być 2



Kostka ma 3 końcówki, zworka ma 3 wejścia, ale jedno z wejść jest puste, a dwa pozostałe są zmostkowane.

Kurde, że nie zrobiłem fot. Ale już nie będę rozbierał. Może inny użytkownik przy okazji zrobi, albo ja jak będę testował za jakiś czas samochód bez tego, aby zauważyć różnice

Wiadomo, z gorszego na lepsze się nie czuje, ale z lepszego na gorsze już bardziej. Podobno.

Pozdrawiam.

Jak tam regulator?
  
 
to może ktoś wie które należy połączyć
  
 
Cytat:
2009-05-15 18:27:01, Rospur pisze:
to może ktoś wie które należy połączyć


WYSZUKIWARKA!