Dobry gazownik w Radomiu+okolica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Czy ktoś z Was wie gdzie w Radomiu lub niedalekiej okolicy można założyć instalację sekwencyjną. Z tego co wyczytałem na tym forum to 50% szans na udaną instalkę do dobry fachowy "gazownik".

pozdr.
  
 
Jedź do Tarnowa do CZAKRAMU (www.czakram.pl)

[ wiadomość edytowana przez: piter34 dnia 2005-09-14 14:47:48 ]
  
 
jedz do Antoniówki jak sie jedzie na Kozienice,firma AG Centrum, podobno dobrze zakładają,ja zakładałem na Zbrowskiego koło Koscioła tego niedobudowanego,praktycznie ta sama firma podbijaja sie pod jej nazwa.Taniej robia,ogólnie nie mam problemów na gazie.
  
 
ostatnio ,kupiłem samochód używany, w którym był montowany gaz właśnie w firmie "AG Centrum z Antoniówki" obecnie firma mieści się gdzieś w Radomiu.
Jak chcesz żyć (dosłownie) to zagazuj auto gdziekolwiek indziej.

instalacja to tragedia, każda część sztukowana,

jednak najciekawsze to to:
panowie z "AG Centrum z Antoniówki" wymontowali z pojazdu zbiornik paliwa - za to wmontowali dwie butle pod podwoziem! Extra!

o co chodzi:
Panowie zamontowali butle (w standardowej ramce, na którą nakłada się butlę i mocuje trzema cienkimi metalowymi opaskami aby nie latała po bagażniku.) pod podwoziem ramką do góry nogami, gdzie butla wisiała na trzech cienkich paskach, bez żadnej obudowy czy blachy zabezpieczającej butlę, z czego dwa z trzech pasków mocujących butlę przez około 4 lata zdążyły się już pourywać.

Gdyby urwał się trzeci pasek, gdzieś na drodze...? chyba nie trudno się domyśleć jakie by mogły być tego konsekwencje.

NIE POLECAM!!!

[ wiadomość edytowana przez: hajduk23 dnia 2009-06-08 08:43:46 ]