Fotel Vectry B w Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś próbował zamontować fotele z Vectry B w Espero?
Z góry dziękuję za cenne uwagi.
  
 
UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!!
UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!!
UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!!
UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!!
  
 
Z całym szacunkiem znalazłem że fotele od Vectry A , Astry F, Kadeta i Calibry pasują bez problemów, natomiast nie natknąłem się na informację o zaadoptowaniu foteli od Vectry B.
  
 
Cytat:
2009-06-11 22:50:47, JaChomik pisze:
UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!! UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!! UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!! UżYJE WYSZUKIWARKI ZANIM ZACZNE ZAWRACAC DUPE!!!!!!!!!!!!!

spokojnie kolega sie pyta trzeba mu pomóc wiec kolego wpadnij na zlota to zobaczysz jakie fotele pasują do espero
  
 
Cytat:
2009-06-11 23:02:54, Tomek8691 pisze:
.."natomiast nie natknąłem się na informację o zaadoptowaniu foteli od Vectry B.."


a jesteś pewny ??...bo mnie sprawdzenie Twojej informacji zajęło jakieś 15 sekund....iii... nie jest prawdą co piszesz nawet tytuł jest prawie dokładnie taki jak Twój!

wątek o fotelach

Wprawdzie to co w ostatniej wypowiedzi (Pjetjas) zacytowanego wątka nie jest do końca prawdą, bo powinno brzmieć :
"nie pasują plug&play lecz jest możliwa ich adaptacja " ...

no ale widać, że poszedłeś Waść na łatwiznę i jeszcze (z całym szacunkiem) ....ściemniasz

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2009-06-12 01:19:11 ]
  
 
Gdybym nie szukał nie wiedziałbym o Vectrze A , Astrze F, itd....
ale zwracam honor i dziękuje
  
 
Cytat:
2009-06-12 22:45:38, Tomek8691 pisze:
Gdybym nie szukał nie wiedziałbym o Vectrze A , Astrze F, itd.... ale zwracam honor i dziękuje


mogłeś zgadywać

Ale z uwagi na to że zachowałeś "zimną krew" i nie poplułeś się jak to żółte ludziki bez poczucia humoru mają w swoim żółtym zwyczaju

...podpowiem żeby przesłuchać grzesia85 z Łodzi ..jak Go odpowiednio przyciśniesz (przekonasz , przekupisz itp. - powie Ci znacznie więcej i very bardzo konkretnie w w/w materii