Co z ta pogodą ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wczoraj w nocy w bielsku bylo -31
  
 
Cytat:
2010-01-24 16:27:03, piotr0437 pisze:
Wystarczy dobra ropa i akumulator i odpali nawet lepiej niż nie jedna benzyna. Jak miałem E9 1.8D nawet w najgorsze mrozy nie miałem problemu i na parkingu przed domem pomagałem uruchamiać benzynki. Wszystko to kwestia dbania o samochód. Pamiętam jak ojciec miał E8 też w dieslu, kilkanaście lat temu, gdzie mrozy sięgały 30 stC i było podobnie. Nigdy go nie zawiodła

E8 to były auta ahhhh
  
 
Cytat:
2010-01-26 08:20:04, madzia_83 pisze:
E8 to były auta ahhhh



NO

Wczoraj wyjeżdżam z myjni i macha mi jakiś facet. "Panie stań na bok pogadamy". Odwracam się a obok stoi czerwona E8 liftback Wyhaczył mnie jak myłem swoją i przyjechał Pogadaliśmy, odjeżdżam i na drugim końcu miasta wyprzedza mnie kolejna E8 zielona
Ale tylko się popatrzyli i pojechali
  
 
Cytat:
2010-02-12 11:47:48, looqasch pisze:
NO Wczoraj wyjeżdżam z myjni i macha mi jakiś facet. "Panie stań na bok pogadamy". Odwracam się a obok stoi czerwona E8 liftback Wyhaczył mnie jak myłem swoją i przyjechał Pogadaliśmy, odjeżdżam i na drugim końcu miasta wyprzedza mnie kolejna E8 zielona Ale tylko się popatrzyli i pojechali


Bo każdy z was myślał, że jego auto jest jedyne i niepowtarzalne a tu zonk - 3 e8 w jeden dzień
  
 
Przez ten jeb*** śnieg zawalił mi się dach na jednym budynku gospodarczym
  
 
Cytat:
2010-02-12 21:32:03, dziadek_tadeusz pisze:
Przez ten jeb*** śnieg zawalił mi się dach na jednym budynku gospodarczym