Fiat 127p w niemcach!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

pierwsze musza przepraszac za moj polski jelnsyk. Urodzilem sie w niemcach i tylko u dziadka (na slansk) moga sie uczyc po polsku / po slansku.

Mieszkam w niemcach Amberg (w bawarij) i mam 19 lat. Studjuja budowa maszyn w ambergu.


Mam od 2 latach jusz Malucha z 78 roku ( http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=2355 )

Teraz kupilem 127p w polsce, dziadek go 2 tygodnie mial w garazu i ja pojechalem do polski z laweta do dziadka a teraz jest u mnie w niemcach
Lakier jest zgroza, bo jusz byl na bialo pomalowane, w niektorych miescach widac originalny kolor!

Tu pora zdienc:

Pierwsze zdiencia
drugie zdiencia


Jusz go trocha rozbieralem, rdzy prawie nie ma!

Teraz ale szukam pora czesc:


obnierzenie samachodu, nie wiem jak tego Fiata umia obnierzyc :/
caly lewy przedni blotnik z pierwszej serij!
prawe drzwi (cale) z pierwszej zerij
i ten material pod dachem

moze ktos umi mi pomoc , transport by bylo do mojego dziadka na slansku (paczka / kurier itd.)

Pozdrowienia z niemiec

Patrick

[ wiadomość edytowana przez: Stoli89 dnia 2009-07-08 21:16:28 ]
  
 
Witaj!
O podsufitce (materiał pod dach) juz Ci pisałem, więc jakby co to pisz na priva.
  
 
Witaj na polskim pokładzie.
na drugiej stronie jest post:

Obniżenie zawieszenia - 127 MK1 [ 1 2 ]

Tam jest kilka informacji o obniżeniu zawieszenia.
Ja osobiście postanowiłem zachować auto w oryginale.
W ciągu 2 tygodni auto będzie skończone – puszczę parę fotek.
Pozdrawiam
  
 
@barpob

dzenki za informacja, przeczytalem ten temat, ale ja wiem ze chca obnizyc samochod, tu w niemcach drogi sa OK i mysla ze sie samochod tak szybko nie rozleci, bo tesz jest fakt, ze nawet w niemcach duzo fiaty 127 MKI jada (i tesz sa obnirzone )

musza jeszcze pora rzeczy dokupic, asz moga zaczanc calkiem rozbierac tego samochodu

Pozdrownienia z niemiec
Patrick
  
 
I dalej idzie
Przes przipadek widzialem ze nowy - bialy - lakier idzie fajnie scongnanc i jusz pomalu widac starego lakieru fajny kolor ..
tak zrobia z calem samochodym aby byl gotowy do lakierowania ..

za 2 tygodnia przijada do polski, po moje siedzenia z sport-a i mysla ze gdziesz znajda sie jeszcze drzwi z prawej strony i lewy przedni blotnik




  
 
Ich wünsche dir die Erfolge während der Renovierungsarbeiten!!!
  
 
dzenki ci el_comendanto
widzialem zdiencie z twojego 7ki a jest to mozliwy ze ty masz ten sam kolor pod twojem lakiem jak moj ?

pozdrowienia
  
 
Zolte 127 bylo zolte od nowosci. Zielonym kolorem zamalowalem kiedys korozje - taka farba byla akurat pod reka