Fiat 127 prawie jak rajdowka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na fotce nr 2 widać ślicznie cofnięte tylne koło. Nadrobiłeś zbieżnością? Bo moje obciera na dołkach

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
tak jak bym skądś znał te felgi... nie odsprzedałeś ich czasem komuś co miał kiedyś takie coś białego tylko troszkę nowszego??
  
 
Try3ek
Grzesiek miał z tego co pamietam....Orginały z Alfy romeo,starszej jakiejś..Lepiej niech sie sam wypowie
A ty masz Ative z allegrogo
  
 
Tak jak pisze Buczek.
Co nowego dzieje sie z fiatem? - w koncu skompletowalem czesci blacharskie potrzebne do remontu , o to najbardziej wartosciowe z nich:

Przedni pas nowka tylni nowy pokryty lekkim nalotem rdzy ale prosciutki
i jeszcze kilka mega lekkich czesci w porownaniu do starych


Caly czas bede w dalszym ciagu walczyl z masa , przyda sie troche estetyki i usprawnien , jedna lub dwie imprezy w przyszlym roku(glownie dla testow) i fiat zostanie rozebrany do srobki i pewnie bedzie dlugo stal
  
 
A ta chłodnica z wiatraczkiem to od czego? Podejdzie myślisz bez problemów większych? I naprawdę lżejsza jest?
  
 
chłodnica penie od jakiegoś uno ale moge podpowiedzieć że od polo 1.4 jest zgrabniejsza i nie ma tego zbiorniczka wbudowanego
  
 
fajnie się to zapowiada...
  
 
Cytat:
2009-11-16 23:22:18, SuperSoul pisze:
A ta chłodnica z wiatraczkiem to od czego? Podejdzie myślisz bez problemów większych? I naprawdę lżejsza jest?



W przypadku posiadania w mk.1 maszynowni 1.3 wszystko podchodzi z wiekszymi bądź mniejszymi problemami
  
 
Chlodnica pochodzi z Uno Clip , waga w porownaniu do oryginalnej z 1301 jest smiesznie niska (nie warzylem jeszcze ) .Zbiorniczek wyrownawczy mial byc - bedzie porzadek w komorze .Jeszcze nie mierzylem ale bedzie musiala spasowac .
Czy ktos mial stycznosc z amortyzatorami Bilsztajn B4 w cywilnych samochodach ?Slyszalem rozne opinie o ich trwalosci , osobiscie zakladalem do dwoch roznych samochodow ale na razie za male przebiegi zeby cos stwierdzic .
  
 
waŻyć - waGa

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
olo TRZepiasz sie
  
 
Lepiej sie czepiac niz "czepac".... w tym wieku to juz nie wypada
  
 
Ja tak zawsze.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
http://img407.imageshack.us/img407/77866177.jpg/1/w800.png">








Autorem zdjec jest Wojtek Wiechec
  
 
Prawie jak Knight-Rider

(przedostatnie foto)




[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2009-11-23 19:00:25 ]
  
 
Grzesiek, z czego ta rozporka kielichow? skoda?
  
 
Skoda Favorit
  
 

  
 
Jako ze w temacie bialej 127 kompletnie nic sie nie dzieje a temat podumarl wrzucam foty mojej drugiej 127 :




  
 
czegoś mi tu brakuje... hmm... gleby?
To co w tym roku czerwonym bedziesz rajdował?