VI ZLOT - LOS OMEGAS BESTIALES

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1. Panowie ( głównie Młody) CZEMU TAK PÓŹNO - przyspieszmy to chociaż na 1 poł. października !!!!!!!!!
2. Młody/Totr - moglibyście się zorientować co jest w Wiśniowej Górze obok Tuszyna ? to rzut beretem od was a podobno jest tam jakiś tor czy cuś takiego - moglibyśmy coś zakombinować ( like calibra team)
3. mam w planach kilka "konkurencji" Z NAGRODAMI - np. przeciąganie omesi przez 2 grupy, każda na swoją stronę, pchanie omy na czas indywidualnie itp. - żebyśmy się rozruszali bo w październiku bywa różnie, możemy brodzić po pas w śniegu
  
 
Urg - popieram w całej rozciągłości!!!!!
Ja też mam parę pomysłów na konkurencje

Postaram się o jakiś mały sponsoring na nagrody

p.s. jak coś to mam nadzieję, ze załatwisz ATś

Pozdrawiam

Robert
  
 
1) W takim razie najpóźniej za dwa tygi musze mieć kase na wynajem domków, pewny termin i pełną liste uczestników... jesteście pewni, że tego chcecie? OK. czekam.

2)tor w Wiśniowej? totr wiesz coś o tym? bo ja wiem tyle, że tam są nielegalne wyścigi na normalnej drodze prowadzone przez Łódzkie kluby tuningowe... poza tym toru niet... jedyny o jakim wiadomo to jest tor w Łodzi... płatny i to dość drogo...

pozdr.
  
 
łeeeee
1. ile ten w łodzi od łba
2. czy mozna tam zrobić 400m
3. ile musisz mieć kasy od łba
4. już puszczam ankietę - tylko podaj terminy !!!
  
 
Popieram pełną giembom
Zwłaszcza przeciąganie liny z Omesią pośrodku. W razie gdyby okazało się, że omga jest za ciężka, to chętnie pożyczę swoją Vectrę. Było nie było lżejsza o prawie pół tony
  
 
No tego to ja już nie przepuszczę. Naszykujcie się panowie na białe myszki (oczywiście rude tyż ). Naturalnie wezmę moją żonę, coby mnie odcholowała na wschodnie rubieże.
  
 
Swietny pomysl...W tym terminie bede juz w domku, wiec sie pisze na spotkanie z prezesami LOB-u.... Ok czekam na szczegoly co, gdzie, kiedy i za ile.....
Pozdrowionka
  
 
czołem panowie !!!!!!!
jutro postaram się wybadać tereny i wszystko sprawdzę ale jak to jużnapisał Młody nic o torze nie wiem.

P.S.
Elvizz jeżeli teraz zawalisz to ............... ty już wiesz co.
  
 
Już ja się postaram!
Nawet szkołę zawale (jak ostatnim razem ) jak będę musiał.
A śnieg jak ktoś tu pisał wcale mi nie przeszkadza, ani szkodzi .
  
 
Aha i jeszcze jedno
Prędzej się komuś chałupa zawali jak ja nie zawalę! Chyba, że ja będę walił.
  
 
z postu wnioskuję że zawalisz!!!!!!!!!
  
 
Post pisany po nieprzespanej nocy, jestem jeszcze w pracy. I jakoś sama treść tak wyszła trochę niebardzo. Ale przyjade popatrzeć na białą omę i białe myszki
  
 
18 pazdziernika jestem na weselu wiec starajcie sie ominac ten termin ale jak by terminy sie nalozyly to sorki ale...........na wesele nie ide LOB PARTY wazniejsze
  
 
Młody, VI LOB ma być w I połowie października!!!! inny termin jest nie do przyjęcia!

Pilnie podaj wszystkie szczegóły! (opłaty, miejsce, termin itp.)!!

RUSZAĆ DUPY!

róbmy składkę na rezwerwację i do dzieła
URG poprzyj mnie.

LOS OMEGAS BESTIALES ŁĄCZCIE SIĘ

pozdr. mega_3



  
 
Witam

wszystkie terminy do przyjęcia TYLKO BŁAGAM nie 18-19.10
tak jak disel mam ślub i wesele ( na szczęście nie moje )
ale brata więc nie mogę zawalić
reszta terminów nie ma znaczenia
miałbym straszny ból serca nie będąc na VI LOB

co do kasy to już jestem gotów
czekam na decyzję o termine

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Na mnie oczywiście można liczyć, co do terminu też wolałbym I poł października, zawsze można posiedzenia na świeżym lufcie uskuteczniać, ale w końcu nie pogoda, a ludzie się liczą. Co do przeciągania omesi pomysł mniam mniam, tylko nie żeby z rana, bo wtedy jakoś Prezesi najsłabsi .
  
 
Januszu, rano najlepszym dopingiem dla PREZESÓW będzie 0,5 L WARKI STRONG, a wtedy to "NIE MA MOCNYCH" NA PREZESÓW

Janusz a gdzie twoje zdjęcia z AUGUSTOWA?

pozdr. mega_3 i jego rzędowa szóstka
  
 
Pierwszy weekend pazdziernika i ani dnia pozniej.

Proponuje piatek-sobota-niedziela. Bo tak na sam weekend to ni w pipe ni w oko...
  
 
Dramar, oczywiście, że piątek-sobota-niedziela, nie ma inaczej ja już nie chcę wracać tak jak ostatnio, nawet nie wiedizałem kiedy wybiła 12-sta w południe w niedzielę

Pozdrawiam
  
 
Moje zdjęcia dopiero się wywołują i skanują na CD ( nie mam cyfry). Prześlę immediately