[usluga] Poszerzanie felg stalowych - Łódź - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O kutwa trabantowe też żeś robił?

Jak to się spawało?

Przesiadłeś się na Skodę?
  
 
trabantowe spawa sie tak samo chujowo jak maluchowskie, ale jakos daja rade.



Skoda sasiada
  
 
te fiatowe to na ile wyszły?
  
 
maluchowskie poszrzone o 4"

czyli maja 8,5" czy tam 8" nie wiem ile mialy pierwotnie.
  
 
maluch ma seryjnie 4
  
 
POSZERZASZ MOZE STALOWKI DO POLONEZA 13,BO JESLI TAK BYM SE TAKIE KUPIŁ ALE TO JESLI KTOS MAM GOTOWE DO SPRZEDANIE TO CHCETNIE BYM ZAKLEPAŁ....
  
 
czy Ty widzisz co piszesz?
  
 
  
 
Cytat:
2010-03-22 13:42:24, Polon2000DOHC pisze:
POSZERZASZ MOZE STALOWKI DO POLONEZA 13,BO JESLI TAK BYM SE TAKIE KUPIŁ ALE TO JESLI KTOS MAM GOTOWE DO SPRZEDANIE TO CHCETNIE BYM ZAKLEPAŁ....



bubu ?
  
 
Cytat:
2010-03-22 16:44:20, Blady pisze:
bubu ?


nie
  
 
kupił bym gotowe po poszerzeniach felgi stalowe 13 do poloneza bo mi spodobały tak jak w tym filmiku:http://www.youtube.com/watch?v=g6ZFo4kENC4&feature=related


tylko niewiem jakie ten polonez mam oponki......
  
 
Ile za poszerzenie felg cytryn i ze zwyklym rozstawem od malucha oraz felg od trabanta stary rozstaw podaj cene od sztuki
  
 
70zl szt.
  
 
szerokosc na ktorą się chce nie gra roli ??Czy to jest cena za samo poszerzenie czy wraz z malowaniem ??
  
 
to jest cena z malowaniem, koniobijką do tego maluch nowy z seri happy end, zatankowany do pelna, pelen pakiet na swapa centrala, i kupon na klatke w Ireco


samo poszerzenie, szerokosc dowolna.


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2010-04-10 21:39:32 ]
  
 
oki dzieki za odp
  
 
Witam

Chciał bym poszerzyć felgi 13 4x98, do DF. Cała sprawa rozchodzi się o felgi do przerobienia. Czy jesteś w stanie sam załatwić takowe czy musiał bym ci je przesłać. Na koniec mam pytanie co do ceny za proszkowanie i malowanie całego kompletu.
Pozdrawiam
  
 
prosiłbym o podobne info jak kolega powyżej
  
 
felg nie mam, malowanie jest sprawa indywidualna, do ustalenia jest pare szczegolow, ktore szybciej zalatwic przez tel, jesli ktos jest zainteresowany zrobieniem to prosze o tel, przy okazji kolejny komplet:

a tutaj nowy komplecik:


















  
 
dorzuc jeszcze z 11 fotek