[usluga] Poszerzanie felg stalowych - Łódź

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ceny zaleza od tego jaki jest rozmiar felgi i co ma byc z nimi robione, ale np:
Poszerzenie
13" - 70zl szt
14" - 85zl szt
15/16 - 100zl szt
17 - 120zl szt

Wieksze niestety na tokarke nie wejda. Do tego jest oczywiscie opcja piaskowania i malowania proszkowego, ale to juz sprawa indywidualna do dogadania. Najlepiej kontaktowac sie telefonicznie +48504042504

Foto zrobionych felg na gotowo, na moim aucie:





Jutro/po jutrze wrzuce fotki tez 16 zaraz po poszerzeniu, bedzie mozna zobaczyc spawy, oraz film jak kreca sie na wywazarce. Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2010-10-16 22:06:06 ]
  
 
A odwracanie ile by kosztowało o ile taka usługa jest wykonalna??
  
 
Co z tymi fotkami??
  
 
a dalo by rade fele poszerzyc kawalkiem wewnetrznej czesci z innych dokladnie identycznych? dajmy na to mam 2kpl i chce tylko do zewnatrz o cal wyciagnac je, tak zeby sie w oczy nie rzucało
  
 
odwracanie nie wchodzi w gre.

Po co niszczyc 2 komplety felg? nie mozna wspawac plaskownika 1"?
  
 
Cytat:
2009-09-20 23:25:17, nikusss pisze:
a dalo by rade fele poszerzyc kawalkiem wewnetrznej czesci z innych dokladnie identycznych?

i jak później gume naciągniesz?
  
 
mozna to zrobic, da sie nalozyc gume tez, myslisz o innym kawalku felgi niz nikuss
  
 
up
  
 
Stanisławię, czy Twój Fachman (chyba, że Ty to robisz - nie wiem)

wziąłby do poszerzenia felgi "szpulki" '13 z VW Golfa? Pytam, ponieważ są one bardzo ciężkie i bez poszerzenia, prawdopodobnie są z grubej blachy - robita taką?



  
 
tak
  
 
A felgi do malucha na stary rozstaw śrub (świnie, cytrynki czy jakoś tak) ogarniecie?
Jeśli tak to może bym razem z el comendanto załatwił sprawę.
A w ogóle to odezwij się, albo podjedz do mnie Adrianie. pozdro
  
 
A podjade podjade, ale zem obesral robote w twej okolicy i rzadko bywam teraz w Twych okolicach

Nie chcesz Groszka
  
 
Cytynki beda poszerzane teraz, wrzuce foto jak beda gotowe.
  
 
ok czekam na fotki i koszta
  
 
ja też czekam na dokładne foty jak wyglądają miejsca gdzie felgi są poszerzane
  
 
szkoda ze teraz czytam, bo felgi wlasnie pojechaly, sa w temacie z fiatem moje krzyze, ewentualnie mar moze wam powiedziec czy jest ok czy nie


a koszta to sa chyba napisane.

[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2009-10-15 22:55:48 ]
  
 
Ani zdjęć a kosztów poszerzenia cytrynek 12 nie ma w temacie. tak więc czekam dalej.
  
 
koszta dla kola mniejszego niz 13' sa jak dla kola 13'

  
 
musicie sie wstrzymac chwile bo jest sporo zamowien. Nie ma jeszcze cytrynek zrobionych, ale robi sie je mega chujowo, gdyz sa z cienkiej blachy i zazwyczaj pordzewialej
  
 
z uwagi na to ze cytrynki robi sie mega zjebanie, sa cienki i zazwyczaj pordzewiale, wiec wiecej tego scierwa nie robie, tak to mniej wiecej wyglada, tak to wyglada: 8,5j i 10j 15", niestety jak je wyjmowalem z auta to deszcz nap!@#!@#al wiec sie porobily zacieki, wiadomo, kola i tak byly w srednim stanie wiec pewnie pojda do piachu.