[usluga] Poszerzanie felg stalowych - Łódź - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaki koszt poszerzania felg stalowych 14" o jakieś 2" do golfa II? + piaskowanie i malowanie.
  
 
Zmiana nr telefonu:

+48504042504


poprosze moderatora aby zmienił tez w pierwszym poscie, dziekuje.
  
 
witam szukam czegos do swojej a6c5
wyczytalem ze poszerzasz max 17" tak
jaki bylby koszt poszerzenia felg stalowych taich jak masz na swoim golfie do rozmiaro 9J i 9,5J
czy felgi musze znalezc sam czy ewentualnie mozna u Ciebie zamowic juz caly komplet?
rozstaw 5x112
pozdrawiam
  
 
Czy jest możliwe przelozenie felg z bravo 6x14? Obecny offset to chyba 37 - po przekłądce powinien wyladować na ok 10. Na co zwrócić uwagę? Zgrzewana/spawana felga itp?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2010-10-27 11:16:00, RafalA6C5 pisze:
witam szukam czegos do swojej a6c5 wyczytalem ze poszerzasz max 17" tak jaki bylby koszt poszerzenia felg stalowych taich jak masz na swoim golfie do rozmiaro 9J i 9,5J czy felgi musze znalezc sam czy ewentualnie mozna u Ciebie zamowic juz caly komplet? rozstaw 5x112 pozdrawiam



Max. poszerze 18"
Koszt felg o jakie pytasz 140zł za szt.
Trzeba dostarczyc felgi.




Cytat:
2010-10-28 09:16:42, OLO pisze:
Czy jest możliwe przelozenie felg z bravo 6x14? Obecny offset to chyba 37 - po przekłądce powinien wyladować na ok 10. Na co zwrócić uwagę? Zgrzewana/spawana felga itp?




Nie wykonuje takich uslug, gdyz nie mam takich mozliwosci technologicznych.
  
 
stasiu
masz jakies namiary gdzie mozna dostac felgi calowe w takm razmiarze?
  
 
Nie bardzo kumam, czegos brakło w twoim poście, tak czy siak nie mam żadnych kontaktów specjalnych z kims kto ma felgi. Polecam Allegro. ew jakie fora aut w ktorych takowe wystepowały.
  
 
musialm byc glody bo zjadlem rozmiar
chodizlo mi o 18"
wszedzie widze tylko 17 :/
no nic poszukam i dam znac
  
 
moglbym sie dowiedziec od czego zalezy jak duzy bedzie rant wykonany przez iebie ?
czy to tylko moja widzie mi sie i zrobisz taki jak chce
  
 
z tego co mi wiadomo to tylko twoje widizmisie, mozesz zamowic u staszka walce
  
 
no az takich walcow to nie chce miec
teraz ma Et53 do tego dystanse na przod 20 na tyl 15 felga 9" i jest w miare
chcialbym zeby bylo nieco szerzej
moze 9,5 ale zeby rancik byl wiekszy niz mam teraz na swoich RH
  
 
witam

powiedzcie mi koledzy jedną rzecz
o ile mogę poszerzyć felgę 7" żeby oponka 215x50 nie okazała się za wąska i żeby ładnie leżała na feldze?
  
 
o 2"
  
 
Co musiałbym zrobić żeby poszerzyć cytrynki. Wystarczy posiadanie 4 cytryn i 280pln za usługę ??
  
 
  
 
jak tylko odbiore felgi od poprzedniego wlasciciela malucha oddam je do piasku i bedziemy w kontakcie dzieki
  
 
Witam mam Honde Civic Coupe 6gen 96r i chcialbym poszerzyć do niej seryjne stalówki 14 Stasiu robileś może kiedyś do Hondy taką uslugę bo nie wiem ile je poszerzyć
  
 
kolego,

chce poszerzyc felgi 14" od passata b3 kombi z tym ze nie wiem na jaka szerokosc. chce podkreslic ze ma byc bardzo szeroko a zwlaszcza tyl. obcieranie bede staral sie zlikwidowac jak najwezsza opona ale to juz w moim zakresie naciaganie gwintowane zawieszenie juz kupilem to i z ustawieniem wysokosci zeby nie dobijalo nie bedzie problemu. nadkola wygniote maszyna od srodka na rowno zeby jak najblizej byly blotnika opony.
Jestem z pod warszawy to i moge podjechac tym dziadkiem zeby wymierzyc. jakie masz propozycje gdyz chcialbym to w miare mozliwosci szybko zrobic bo mam nakretke na ten temat a zelazo trzeba kuc poki gorace...
  
 
napisz na office@wheel-wide.com badz zadzwon +48504042504