[2105 Automatic] Prosze o grasc info...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Trafila sie okazja zanabycia Lady 2105 z (!) automatyczna skrzynia biegow. Skrzynia to prawdopodobnie Borg-Warner.

Czy ktos mial stycznosc z takim wynalazkiem?

Czy oprocz automatu sa tam jakies inne "kwiatki" i wymysly???

Pozdro ;o)
  
 
Trochę mało informacji. Jesli brak gaźnika, to może wtrysk? I katalizator? Więcej kwiatków sobie nie przypominam z instrukcji obsługi 2107.
  
 
Pojazd z rynku holenderskiego, 1991 rok. Padnieta glowica (?)

Fabryczne LPG

Nie mam pojecia czy wtrysk, czy gaznik
  
 
Jesli jest automat, to trudniej chyba "zarżnąć" silnik (zawsze właściwy bieg mamy). Ja jeżdżę autkiem z automatyczną skrzynią i jestem baaaaardzo zadowolony z tego wynalazku (to pewnie ciut nowocześniejsza konstrukcja, dostosowująca przełożenia do stylu jazdy, ale i tak brak machania lewarkiem jest kolosalną zaletą...szczególnie w korkach ). Jednym słowem -> polecam automat. I nic się z tym nie dzieje, nic się nie wymienia przez cały zywot samochodu. Nic. null. Psuje się toto podobno bardzo rzadko (oczywiście, jak się zepsuje, to...eee...można wymienić na zwykłą skrzynię ).
  
 
Jeśli chodzi o jazdę, to nie łudź się że ładą z 3-biegowym automatem będzie się dało normalnie jezdzić. Generalnie większośc normalnych automatów w starszych autach pracuje tragicznie, tak że autem nie da się szybciej jechać, ale obawiam się automat łady może przebić wszystkie inne .
Natomiast jako ciekawostka, auto na zajawkę, to całkiem ciekawa opcja.
Tyle odnośnie użytkowania, a odnośnie strony technicznej to raczej ciężko zdobyć jakieś informacje, obejzyj auto jak jesteś zainteresowany i będziesz wszystko wiedzieć

[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2009-09-29 11:14:40 ]