Lancia Stratos - replika - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no jak ktos zyje z spawania to chyba nie wypada mu spierdolic roboty i miec sprzetu jak kazdy gowniarz na garazu??
  
 
spawy doskonałe,ale to nie wszystko bo Walezy napewno idzie grubo i to auto będzie skręcać,hamować i zapier**ć

Powodzenia
  
 
No nie znam kolegi za bardzo, ale myslę podobnie
  
 
Projekt idzie grubo tak trzymaj
  
 
Ok, troche nowego mięsa.









-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
przednia zawiecha z łady
  
 
chyba tak albo fiat 124. poki co to ten zawias wlozony do auta jest tylko po to aby dalo sie go toczyć po garażu

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
profeska jak nic.

ale pojawia się inne pytanie - czy ja tam przypadkiem na podłodze opakowanie tabaczki widzę? wciągacie Panowie?
  
 
Ozona spearmint. Ja godzine temu z Walezym online sypałem
  
 
Projekt naprawde grubo się zapowiada.
Silnik zostanie seryjny czy będzie kombinowany ?

A co do tabaki - przetestujcie Magnet Menthol snuff lub red bulla
  
 
Wciaganie jest tak samo profesjonalne jak te spawy na klacie Ja preferuje ozone ale najlepsza jaka kiedykolwiek wciagalem to Singelton's spearmint - ponoc juz nieosiagalna a dostalem ja od kumpla co z niemiec ja przywiozl.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Porthos - red bulla nie dzierżę. nie lubię. nie, nie, nie.
z dostępnych na naszym podwórku tabak najbardziej lubię "gawith" i "loewern prise" - taka w niebieskim opakowaniu.

ale... powinienem przestać wciągać, bo już mam tak kichawę rozwaloną, że szkoda gadać. od ósmej klasy szkoły podst. "wpółpracuję" z tabaczką, a za miesiąc 27 lat skończę. troszku się tego przyjęło, a katar zabija.
  
 
boże , to ktoś jeszcze tabakę wciąga
myślałęm ,że w panu tadeuszu zanotowano ostatnie przypadki użycia tego cuda w polsce

tak z ciekawości to co to właściwie daje , jaki są efekty
  
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tabaka
  
 
red bull - super smak, zwłaszcza zimą, ale raczej małe dawki, bo w większych już tak nie smakuje.

Atos - bardzo fajny, taki charakterystyczny posmak "mydła"
Portos - delikatny smak, ale super, polecam.
Chapman - gruboziarnista, dla mnie lipa, takie fusy z kawy :/
Gawith Apricot (czarne pudełko) - klasyka, bardzo dobra, z mocą umiarkowana, ale naprawde spoko
wilson medicated - mocna, coś w klimacie Magneta, ale nie to samo.
Loewern - taka lekka wersja gawitha, w sumie niezła, ale leciutka

Czeczun - jak będziesz na jakimś spocie fso w wawie daj znac - zrobi się degustacje

Wracając do tematu - koszta takiej ramy zamyka się w ilu tysiącach ?

[ wiadomość edytowana przez: Porthos dnia 2009-12-11 17:31:32 ]
  
 
Nie mam pojecia ile to bedzie kosztowalo na gotowo bo sama klatka to jeszcze malo, do tego dojdzie jeszcze troche blach, profili itp itd. Na podlodze nie mam jeszcze zadnych rur bo chce poczekac az przypasuje fotele bo jest w tym aucie cholernie malo miejsca(na fotkach tego nie widac za bardzo ale tam sie praktycznie lezy a musze brac pod uwage to ze bede jezdzil w kasku na zawodach.
Tak przy okazji to zna ktos moze model kubła(najlepiej z homo FIA) ktory ma pochylone oparcie pod kątem min 110st. ponoc takie pasuja do tego auta.w najgorszym przypadku potne jakies kubly micro i zrobie forme na swoje fotele i zrobie je z kevlaru zeby byla bajerka

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Każdy znajdzie smak dla siebie :O)
  
 
Walezy - chyba Sparco Tec oraz Recaro PolePosition mają tak pochylone oparcie.

Z forum stratosa znalazłem że ludzie wstawiają też:
Sparco Evo
Magnum Competition S/H
Sparco EVO II
Momo Rookies


http://www.stratossupersite.com/forum/showthread.php?t=6668
  
 
Jak chcesz to Sparco Sprinta moge Ci pożyczyć do przymiarki, mieszkam 2km od Ireco
  
 
Mam w domu bimarco future i OMP jakies tanie rurkowe, oba wygodne wiec przypasuje najpierw te fotele. Sparco sprint zdaje sie tez jest rurkowy i podobny do tego OMP(eco czy jakos tak - nie pamietam dobrze teraz). Dzieki za pomoc, jak nie przypasuje nic to zglosze sie(najlepiej na priva ustalic nr telefonu to bede dzwonil).

Chwilowo nie ma postępów w pracach wiec pewnie dopiero cos rusze po swietach, w miedzyczasie dzis zaloze kolce do fiata, naprawie dmuchawe, mocowanie dyfra i wymienie szybe przednia bo wycieraczki nie chodza dobrze no i zaczeła sie upalna zima

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)