Lancia Stratos - replika - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pare nowych fotek. robota w IRECO skonczona, dalej musze radzic sobie sam.

















  
 
Finalny produkt








Tak sprzet pojechal do mnie na garaz na dalsze dumania.
  
 
zajebisty projekt !!

W komplecie były też drzwi z laminatu? Będzie w drzwiach dodatkowy zastrzał?
  
 
teraz rama do piasku i pozniej malowanko?
  
 
Jeszcze nie, kupa roboty przedemna, mocowania silnika, zbiorniczkow, chlodnicy itp itd. poskladam auto a potem je rozbiore i pomaluje.
  
 
Szkoda, że nie zdecydowałeś się zamontować jakiegoś silnika V6 np. 3.2 z Alfy Romeo albo V8 z Themy 8.32. Teoretycznie niby bardziej zawodne od Hondy, ale chyba lepiej nawiązywałyby do oryginalnego Stratosa. Co prawda cięższe, ale w przypadku auta z centralnie umieszczonym silnikiem raczej nie zaburzyłyby dobrego balansu auta. No i ten dźwięk silnika...
  
 
Cytat:
2010-01-26 21:03:16, Slawo pisze:
Szkoda, że nie zdecydowałeś się zamontować jakiegoś silnika V6 np. 3.2 z Alfy Romeo albo V8 z Themy 8.32. Teoretycznie niby bardziej zawodne od Hondy, ale chyba lepiej nawiązywałyby do oryginalnego Stratosa. Co prawda cięższe, ale w przypadku auta z centralnie umieszczonym silnikiem raczej nie zaburzyłyby dobrego balansu auta. No i ten dźwięk silnika...



myślę że jak byś znał dokładnie historię Tomkowej 131 i perypetie włoskich silników to byś zrozumiał czemu wybór nie padł na wymienione przez Ciebie motory

apropo 131 nie wiedzziałem że byłeś w v maxie
  
 
Ten samochod ma byc w miare szybka rajdowka a niekoniecznie wierna replika oryginalu. silnik z hondy bedzie na pewnie mniej awaryjny niz z alfy no i alfa tez nijak nie ma sie do silnika ferrari dino jaki byl w stratosce. to tak jakby powiedziec ze silnik z cc900 albo np fiata bravo mozna by wlozyc do repliki delty s4 bo jest wloski i tez ma 4 cylindry.
Na silnik v6 mnie na razie nie stac bo silnik z hondy NSX jest dosc drogi i ciezko go zdobyc, drugi klopot to dostanie krotkich przelozen do skrzyni biegow do nsx zreszta do alfy to tez pewnie bedzie klopot.

To nie bylo w vmaxie tylko OES z tvn Turbo
  
 
Cytat:
2010-01-26 22:08:03, Walezy pisze:
To nie bylo w vmaxie tylko OES z tvn Turbo


Rina zmylił głos młodego Zientara
Co do silnika to Honda robi je najlepiej i są najlepsze na świecie także wcale się nie dziwię
  
 
Cytat:
2010-01-28 17:53:41, qbara pisze:
Rina zmylił głos młodego Zientara Co do silnika to Honda robi je najlepiej i są najlepsze na świecie także wcale się nie dziwię


co

no to padłem na cycki
  
 
a jakby tam silnik z hayabusy dać, hę??
  
 
I to najlepiej V8 z Hayabusy No z dwoch

http://www.powertecengineering.com/pdf_downloads/v8engine.pdf
  
 
Tez myslalem o tym ale wole cos z wieksza pojemnoscia.
  
 
tak tylko zdaje sie e taki silnik cos kolo 25 tys $ kosztuje...
  
 
a kto mu zabroni
  
 
Cytat:
2010-01-29 19:36:09, Pat_kdb pisze:
a kto mu zabroni


Cehu
wiem wiem najlepsze silniki robi FałWu swoje 1.9tdi i alfa te paliwożerne gnioty
  
 
Cytat:
2010-01-29 19:47:20, qbara pisze:
Cehu wiem wiem najlepsze silniki robi FałWu swoje 1.9tdi i alfa te paliwożerne gnioty

hehe widzę że się rozumiemy
  
 
mnie sie wydaje ze ten silnik mozna sobie chwalic na ktorego spalanie mozna zarobic.
  
 
zajebiscie powiedziane
  
 
Cytat:
2010-01-29 20:09:58, dejta pisze:
zajebiscie powiedziane



Właśnie tego szukałem żeby uświadomić czemu wybór padł na hondę