Poszerzenia z laminatu do 126p (raz jeszcze). Kto robi?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Wiem, że można dostać na allegro jeden rodzaj i jeszcze HNT robi ale szukam jeszcze innych propozycji do wyboru. Ktoś coś wie?
Buduję bardzo lekkie auto i redukcja wagi przy okazji poszerzeń jest mile widziana.
  
 
Świątek ,Przynajmniej jeszcze w zeszłym roku jak dzwoniłem to były w ofercie, cena około 300pln za komplet,









[ wiadomość edytowana przez: bolec666 dnia 2009-10-11 10:39:33 ]
  
 
szkaradnie ten maluch wyglada
  
 
Strasznie... Jakby bez resora jechał
  
 
Nic innego w Polsce sie nie kupi. Swiątek już nie robi. Teraz mozna podobne kupić na allegro za ok. 400zł, nie mają niestety wyprofilowania na korek i mają bardzo mały rant - nie wiem czy da sie to złapać nitem:

RAZ

DWA

TRZY


[ wiadomość edytowana przez: MAD_DOGG dnia 2009-10-11 15:47:09 ]
  
 


i jest gruuuubo
  
 
Chyba pozostanę przy tych z allegro. Ma ktoś zdjęcie jak to na samochodzie wygląda?
  
 
HNT mial jescze poszerzenia , niebrzydkie
  
 
Cytat:
2009-10-10 20:49:11, Vendorowicz pisze:
Witam. Wiem, że można dostać na allegro jeden rodzaj i jeszcze HNT robi ale szukam jeszcze innych propozycji do wyboru.




Cytat:
2009-10-14 22:56:33, ANDRZEY pisze:
HNT mial jescze poszerzenia , niebrzydkie




Noooooo , i HNT też robi
  
 



nullhttp://www.abarth-gmr.be/new/parts.php?dzial=FIAT 126 / 126 FSM / 126 Abarth

[ wiadomość edytowana przez: ANDRZEY dnia 2009-10-15 14:59:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: ANDRZEY dnia 2009-10-15 14:59:50 ]
  
 
wracajac do tych allegrowych z nowego sacza. Mariusz widzialem ze je kupiles?? zamontowane? czy dalej na tasmexie?
  
 
ma ktos te poszerzenia z allegro? jak to wygląda na aucie? zdjecia jakies ktos ma?
  
 
srednio to wyglada.
  
 
Pat - widziałeś? To wklej zdjęcie
  
 
niemogę bez zgody własciciela i 4 podpisów;p







[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2009-12-19 19:59:49 ]
  
 
Teraz jeszcze odróżniają się, bo są w innym kolorze i niedopasowane do końca ale i tak jest nieźle.
  
 
tylko jak to zamontowac skoro nie robia rantów pod nit?
  
 
Klej do szyb samochodowych.
  
 
No nie, nie przeginaj. Tu chodzi też o to żeby to sie dało w razie czego szybko wymienić.
  
 
Szkoda ze nikt nie ma koncowego finalnego zdjecia, z wyszpachlowaniem i polakierowniem;/