Wyjazd na zlot z Białegostoku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Zlot zbliża się szybkimi krokami i trzeba by ustalić o której wyjeżdzamy większą grupą,czy spotykamy sie np z warszawiakami,czy mijamy stolicę jakas obwodnicą i odrazu wskakujemy na autostradę.
Kto jest chętny do wyjazdu w piątek?Ja bym z chęcią wtedy pojechał,ale trzeba liczyc że wydatki zwiększą się o jakies 70-80 zł(nocleg,jedzenie, picie),ale moze akurat pogoda byłaby fajna i warto by było zacząć odpoczywac już w piątek?
Nie wiem co ustaliliscie na spociku w niedziele,ale jesli cos konkrentego to prosze tu wpisywać.
Prosze też Górala albo Kacpra o ustawienie priorytetu,oraz uczestnictwo w dyskusji w tym temacie,czy jedziecie w piątek tak jak w maju czy moze w sobotę.
pzdr Grzesiek
  
 
Napisze tyle ze pisze sie na sobote najlepiej objechac stolice i tyle czekam na opinie reszty
  
 
Grzesiu z tego co mi wiadomo, to w okolicach Wawy nie ma ani grama autostrady, a okoliczne drogi maja jedynie status dróg ekspresowych. Wiec o jaka autostrade ci chodzi, chyba nie chcesz jechac przez Kraków, albo Łódź???
  
 
Leszku to ja wezme ze soba pare gramow ;p
  
 
Grześ , ja najprawdopodobnie bym pojechal ale z kimś. Za daleko jak dla mnie samego , jakies 350 km. Dajcie mi znać czy ktos jedzie i bedzie miał miejscówkę. JOHNY Ps. Pozdrowienia z Mazur
  
 
Pasowało by mi w sobotę. JOHNY
  
 
Wedlug mnie jedzie tyle autek ze miejscowka zawsze sie znajdzie ;] jak cos to ja jade tylko z panna zawsze moge kogos zabrac uprzedzam ze muzy nie mam minusem jest to ze autko jest swierzo po zakupie wiec nie gwarantuje ze cos nie wyjdzie podczas jazdy (mam nadzieje ze nic uniemozliwiajace jazde) chociaz i tak jedziemy w grupie zawsze to bezpieczniej z uwagi na mozliwosc awarii
  
 
Johny,zadzwon do mnie
Do Białego dojedziesz swoim,postawisz u mnie w garazu i pojedziemy moim
Pzdr Grzesiek
  
 
Chyba sie Grzesiu rozminiemy na trasie bo ja swoja bede jezdzic powoli gora 100 Grzesiu wiec prosze badz wyrozumialy jak cos ;]
  
 
Zobaczymy
  
 
Jako miejsce wyjazdu proponuje McDonald przy Macro na wyjeździe na warszawę.Myślę ze najpóźniej trzeba wyjechac o godzinie 7.30 w sobotę.Można zaplanować 1-2 postoje po drodze.
Teraz tak,czy jedziemy przez warszawę czy mijamy stolicę przez Górę Kalwarię.Myślę że tak zaoszczędzilibyśmy trochę czasu i nerwów.
Ja się przyznam ze nie jeździłem jeszcze autem po wawie i niebardzo się orientuję.
Chyba że ktoś by po nas wyjechał gdzies przed stolicę i przeprowadził
Nie wiem czy Soop jedzie,jesli tak to czy z Wawy czy Białego.
Panowie,został tydzien czasu i trzeba to jakos dograc.
pzdr Grzesiek
  
 
Grzesiu uprzedzam ze podporzadkuje sie wiekszosci gdyz narazie walcze z usterkami zeby wogole pojechac ;] twoj plan jest ok tez proponuje objechac stolice a o ile wiem soop jedzie w piatek wiec raczej po nas nie wyjedzie w sobote bo juz pewnie bedzie grzal na zlocie ;p
  
 
Jak nie będziesz mógł jechac swoim autem,to proponuję,aby tanszym kosztem zabrac się moim samochodem we 3 lub 4 osoby,bo nie wiadomo czy Johny z Ełku będzie jechał czy nie.
Jazda obwodnicą to chyba najlepsze wyjscie.
  
 
Dzieki za propozyszyn ale wiesz majac wlasne auto glupio tak niekorzystac zreszta z laska musze jak cos jechac wiec wolalbym byc niezalezny zreszta jeszcze sie zobaczy
  
 
Panowie,co jest?Tylko ja i Vodz jedziemy?Sevi,Jacavip?
A jeszcze Lazik jedzie,zaraz mu meila wyślę.

Zaplanowałem już trasę przejazdu:
jedziemy z Białegostoku na warszawę,w Ostrowie Mazowieckim skręcamy na Mińsk Mazowiecki.Mijamy warszawę przez Górę Kalwarię,dojeżdzamy do Grójca i tam wskakujemy na Gierkówke(chyba ) i grzejemy prosto do Piotrkowa,a z tamtąd już tylko kilkanascie kilometrów i Sulejów.
Myślę ze o godzinie 7.10 powinnismy się spotkać przy McDonaldzie przy Macro.Oczywiście moze byc tak ze ktoś sie spóźni,dlatego najpóźniej wyjeżdzamy o 7.30.
Panowie,koniecznie trzeba się wymienić numerami telefonów,ale myśle ze zrobimy to na miejscu.
Zaraz jeszcze porozsyłam meile do wszystkich z ustaleniami.
pzdr Grzesiek
  
 
Grzesiu ja sie nie pisze, autko mam do naprawy, zawieszenie tylny a i z kasa teraz krucho, przykro mi, czekam z niecierpliwoscia na zdjecia i recenzje, po zlocie spotkanie w bialym organizujemy.
pozdrawiam.
  
 
Grzesiu !!!!!
Błąd - na gierkówkę wskoczysz dopiero w Mszczonowie , czyli jak chcesz jechać przez Brok , Mińsk Maz to Grójec musicie przeciąć obwodnicą (jesłi mozna tę droge tak nazwać. W mszczonowie kieruj sie na Katowice.Jesłi skręcicie w Grójcu na Kraków to też dojedziecie , ale radze odbić od razu przed Radomiem na Końskie. Węxcie zresztą mapę - traficie bez problemu
paweł
  
 
OK
dzięki za instrukcje,mam nadzieje ze se jakos poradzimy.
pzdr Grzesiek
  
 
Nie ma problem - znam te drogi na pamięć
jak moge to pomogę
Paweł
  
 
Jedziemy z Vodzem moim autem.
Soopa nie będzie bo mam poprawkę.
czekam tylko na potwierdzenie wyjazdu przez łazika(niva Landola).
Właśnie rozmawiałem z Darkiem.Naprawił już tylny most i też jedzie,czyli tym razem będzie pokaźna grupa z Białegostoku

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-09-05 22:51:50 ]