Co jest kurde balans?... nasze zegary na Allegro...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12825250

Kacper czy to nie sa przypadkiem minimalnie przekombinowane Twoje zegary?!?!?
  
 
Przepraszam, nawet nie sa przekombinowane, sciagnalem ze stronki i sa IDENTYCZNE!!!
  
 
no to zawiadom władze Allegro
  
 
Bardzo nieladnie - mam nadzieje, ze to nikt z klubowiczow!!!
  
 
Jakiś kołek z Torunia,troche cyfry na prędkościomierzu zmienił,ale kolory te same zostawił.Kacper juz został powiadomiony przez Soopa i będzie to załatwiał.
Pzdr Grzesiek
p.s.Coś z tym admin będzie musiał zrobić,zeby np udostępniać to tylko na hasło dla klubowiczów lub coś w tym stylu.
  
 
Kacper i ja już wysłaliśmy powiadomienia na Allegro i do jednego z Adminów. zobaczymy, jaka będzie reakcja.
  
 
Z tym adminem to chodziło mi o naszego,czyli Konriego
ale z adminami allegro tez spoko że załatwione(mam nadzieję ze nie zostawią tego bez odpowiedzi)
  
 
dzięki za powiadomienie
kurde jak można kopiować za darmo i sprzedawać ehhhhh mniejmy nadzieje że Allegro szybko ubije dupka .....
Konrad może faktycznie warto pomyśleć nad hasłem do naszych zbiorów


  
 
Bardzo dobry pomysł, Grześ.

Grześ, wydawało mi się że Konriii jest webmasterem

pozdrawiam, GÓRAL
  
 
Eee tam,mozna tez powiedziec że jest adminem strony klubowej,zresztą w tej chwili to nie ważne.Trzeba to wszystko jakoś zabezpieczyć i koniec
pzdr Grzesiek
  
 
Wprowadzenie hasła na ściaganie bez kompletnej przebudowy strony jest niemożliwe - poza tym niby na jakiej zasadzie hasło to byłoby udostępniane ????
takie działania prowadzą bezpośrednio do spadku zainteresowania klubem i jego upadku...
moga sobie na to pozwolić koledzy z FSO bo co 3ci samochód w Polsce to nadal Polonez i zainteresowanie zawsze bedzie - ale my ??? Ład jest mało a zainteresowanie jeszcze mniejsze co widać chocby po ilości zamówień tych zegarów - moim zdaniem nie ma sie czym podniecać. Napiszę na stronce do kogo należą prawa autorskie i tyle powinno wystarczyć... Należy oczywiscie mejlowo "upomnieć" kolesia który stara sie sprzedać pracę Kacpra97 i spróbować wytłumaczyc mu aby odwołał tą aukcję
  
 
Kurcze naprawde ktoś po świńsku postępuje!!! Może trzeba gościa troche postraszyć!!!
  
 
Ja potrzebuje garaż na zime, może zrobimy go z jego d..y. Takiego cwaniaczka to do Draculi i na pal nabić bez znieczulenia.
  
 
Nie wiedziałem, że świnki umieją korzystac z komputera (i do tego wystawiać rzeczy na Allegro). Ta musiała mieć chyba kilka genów ludzkich (tak ze 2, co najwyżej 3).
  
 
Kochanieńcy!!!.... że to świństwo to fakt, ale nie zniżajmy się do pewnego poziomu. Myślę że należy to załatwić w podobny sposób, w taki żeby ch... odeszła ochota na podobne numery, wcale nie myślę o oficjalnych krokach........
  
 
hmmm ciekawe, ale jak narazie nikt z Allegro nie dał znaku życia, a aukcja wisi sobie, jakby nigdy nic.
  
 
co srednio swiadczy o allegro...
moze trzeba by ich monitowac...
ale to zostawiam autorowi zegarow....


chyba, ze dostane pozwolenstwo
adasco
 
 
Jestem zaaaaaaa!!!!!
np. zrobienie dla Klubu białych lamp tylnych do wszytkich modeli Ład, myśle, że gość miał by zajęcia na kilka a może kilkanaście miesięcy.
  
 
Bardzo dobry pomysł!!!! Ale jakoś goście trzeba ukarać!!!! Nie znam się dobrze na tym ale może jest ktoś co ma jakiś dobry skuteczny pomysł!!!
  
 
Adaś masz pozwoleństwo
zresztą dziś już chyba z 10 razy im zgłaszałem tą aukcje i nic....ale to norma