Autocad LT 1998

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam Posiada ktoś namiar na tą wersje cada?
  
 
a po co Ci taki strup?
  
 
Bo inna nie współpracuje z maszyną..
  
 
to co to za maszyna.... ? jutro w robocie popytam, bo ja nie mam. dam Ci znac...
  
 
A posiadam takiego. A czemu nie współpracuje ? Majać cada 2009 można zapisywać jako cad 98.
  
 
goorek, cad 98 to jeszcze nic, niektorzy pracuja jeszcze na maszynach, którym programy pisze się w GTJcie z 1987 także cad98 dupy nie rozrywa
  
 
poza tym sa darmowe konwertery z różnych wersji acada i tak np można cały katalog przerobić np z innym zakończeniem nazwy, łatwo i przyjemnie...
  
 
Nazwa maszyny nie wiele ci da Wolmer jakiś Ważne ze inna wersja nie da rady.
Bez tej wersji kumpel leży i kwiczy jak moj rozjebany tłok...
Konwerter mogł by dać rade ale jakiś program maszyny nie chce sie zainstalować jak nie widzi tej wersji cada...
Jeden odpowiada za komunikacje a cad do rysowania
  
 
spróbuję Ci dzisiaj zrobicobraz płyty i wrzucić na jakiegoś RS.
  
 
było by zajebiście
  
 
To jak poratuje ktoś ?
  
 
Wykopki

Kto zna AutoCAD lub inne podobne narzędzie do projektowania przestrzennego i będzie w stanie rysunek z kartki papieru narysować w cyfrowej przestrzeni 3D?
Ma się to później nadawać do wrzucenia do obrabiarki CNC.
  
 
Dodam, że chodzi o zaprojektowanie takiego cosia:



Taki cosiek może się niejednemu człekowi przydać. Mam rysunek elementów z ritmiaka z wymiarami - trza go przerysować w 3D.
  
 
Podeślij mi rysunek na bing17@o2.pl, zobaczę co da się zrobić.
  
 
poślę Ci dziś razem z obiecaną fotką
  
 
OK.

Sprawa nieaktualna - znalazłem wykonawcę w Lublinie. Jutro będę znał cenę gotowego elementu. Będzie dostępne pod 40 i 45 - tak więc można będzie zrobić większą partię.
  
 
Jak masz ten rysunek to i tak go podeślij Oczywiście obiecane fotki też przy okazji
  
 
można by to zrobić prościej,z jednego płaskiego kawałka aluminium o gr ok 10mm i uszami w jednej płaszczyźnie - dużo prostsze i miejsce zyskasz/zyskamy - trzeba zobaczyć czy łeb od śruby się zmieści.
  
 
Widziałem i takie opcje i jest to w sumie do wykonania jako jedna z ewolucji. Można wtedy kombinować z grubością. Śruba nie wlezie ale nakrętka powinna dać radę.

Dodam, że element, który ja zamówiłem na próbę ma mieć 15 mm wysokości więć tak czy siak uszy będą prawie zlane razem.



[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2015-09-07 15:25:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2015-09-07 15:27:24 ]