Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 256

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Szkoda tylko, ¿e w skali 1:72. Ale mo¿e Atlas naprawi b³êdy DeA
  
 
Krótko i na temat .PIÊKNY
  
 
Ju¿ zauwa¿y³em b³êdy. Wycieraczki s± chyba odlane razem z szyb± i pomalowane na srebrno. Brakuje napisu Jelcz (w ka¿dym b±d¼ razie ja go nie widzê) nad prawym reflektorem, oraz reflektory s± za bardzo wy³upiaste (nie potrafiê tego nazwaæ). Do¶æ szybko siê pojawi po Syrenie Sport.
 
 
Jak na t± skalê wygl±da zajefajnie, czekam na niego niecierpliwie
  
 
Cytat:
2012-05-14 20:30:11, simon2107 pisze:
Szkoda tylko, ¿e w skali 1:72. Ale mo¿e Atlas naprawi b³êdy DeA



Gdzie jest napisane ,¿e to 1/72?
  
 
Piêkny jest, a napis Jelcz jest widoczny na ok³adce i na modelu he he. Model ciekawy i chyba lepiej wykonany ni¿ Star
  
 
Muszê zgodziæ siê z Caronezem - reflektory mi nie pasuj± !
  
 
probowalem powiekszyc zdjecie ale niestety zbyt rozmazane by zobaczyc skale
A ja wam powiem ze wierze w skale 1/43

Zaloze sie ze wydanie bedzie pomiedzy poldkiem a fiacikiem.

  
 
Kto dysponuje programem w celu powiekszenia tego obrazka??
  
 
Cieszê siê,¿e kr±¿± ju¿ s³uchy o Jelczu.Czerwiec ju¿ nied³ugo wiêc bêdzie siê dzia³o.Szkoda,¿e zamiast Jelcza nie bêdzie Niewiadówki,bo zó³ty Fiacik szybko dosta³by komplet na tegoroczne wakacje

Cytat:
2012-05-14 21:48:57, met83 napisa³:
probowalem powiekszyc zdjecie ale niestety zbyt rozmazane by zobaczyc skale
A ja wam powiem ze wierze w skale 1/43

Zaloze sie ze wydanie bedzie pomiedzy poldkiem a fiacikiem.



Ja my¶lê,¿e bêdzie miêdzy Toyot± Coroll± a Czajk± 14.W±tpiê,¿eby DeA uwinê³o siê w miesi±c z wydaniem kolejnego numeru specjalnego.Co do skali,to na pewno jest to 1/72,bo taka jest najtañsza i najprostsza w wykonaniu jako seria gazetowa.Jakby by³a 1/43,to model nie kosztowa³by zapewne 29,90 z³.Im wiêkszy model,tym wiêksza cena.Marzyæ jednak nie zaszkodzi

Co do programu do zdjêæ,to ¶ci±gnij Photoscape 3.6.1.Mam go i jestem bardzo zadowolony.Przepraszam te¿ maruderów,¿e nie piszê na temat
  
 
Witam bardzo ciesze sie Jelcza
ciekawi mnie kiedy bedzie aktualizacja specjalnych.

Na ebay-u jeszce niema naszego Jelcza a ciekaw jestem czy bedzie mial numer boczny !!
Juz pogodzilem sie ze skala 1/72 moze w przyszlosci dorzuca do niego Jelcza 004

Znalazlem takie zdjecie prosilbym byscie go wrzucili Marzy mi sie postawic jelcza 003 w skali 1/43 z naszym zukiem a15

http://www.trucks.phototrans.eu/14,3367,0,Star_25_05_02_81.html

[ wiadomo¶æ edytowana przez: met83 dnia 2012-05-15 11:19:35 ]
  
 
Cytat:
2012-05-13 21:07:26, przemo93 pisze:
Piszcie co chcecie,ale powrócê jeszcze do tematu przysz³ego modelu KAP czyli Trabanta 1.1.Cieszê siê,¿e bêdzie on szary,ale z drugiej strony powinien wygl±daæ tak jak na zdjêciach które prezentujê.Gustowna drewniana podstawka te¿ mog³aby byæ w komplecie ¬ród³o - ebay.com Jak pojawi± siê zdjêcia naszego egzemplarza z KAP,to na pewno je wklejê.Jak na razie o dziwo jeszcze ich nie ma


Te zdjêcia przedstawiaj± model z niemieckiej serii ATLASU-co¶ podobnego próbowano zrobiæ i u nas-pod nazw± "auta naszych rodziców"-w pierwszym numerze mia³ byæ fiat 126p, ale jak zwykle nic z tego nie wysz³o.
Co do jelcza, to cieszy jedynie fakt, ¿e jest. B³êdy w modelu wytkn±³ ju¿ Kolega Caronez, chocia¿ zastosowanie tych uproszczeñ po czê¶ci wynika w³a¶nie z dupawej skali modelu.
  
 
Jelcz 003
w skali 1/72 w skali 1/43
d³ 9.3cm d³ 15.6
szer. 3.2 cm szer. 5.4 cm
wys. 3.8cm wys. 6.5 cm

Pod wzgledem dlugosci w skali 1/43 wydali juz czajke!! wysokoscia i szerokoscia Barkasa szkrzyniowego.

  
 
Jak kto¶ jeszcze nie zareklamowa³ braku tylnej kanapy w Golfie, to czas najwy¿szy:
  
 
A przes³ali Tobie z tyln± kanap± ten model?Co?
  
 
Cytat:
2012-05-15 17:37:21, kadrowiec pisze:
A przes³ali Tobie z tyln± kanap± ten model?Co?


Oczywi¶cie, ¿e z tyln± kanap±. Inaczej post by³by bez sensu.
  
 
Cytat:
2012-05-15 17:21:21, VincentV pisze:
Jak kto¶ jeszcze nie zareklamowa³ braku tylnej kanapy w Golfie, to czas najwy¿szy:


Móg³by¶ daæ zdjêcia wnêtrza Golfa?
 
 
Cytat:
2012-05-15 17:21:21, VincentV pisze:
Jak kto¶ jeszcze nie zareklamowa³ braku tylnej kanapy w Golfie, to czas najwy¿szy



Teraz DeA zdradzi³o,¿e te dwa tygodnie przeznaczone na reklamacjê to zupe³na lipa.Golf wyszed³ ju¿ do¶æ dawno i czas wspomniany na stronie min±³ ju¿ kilkakrotnie wiêc to jest tylko urzêdnicze gadanie.Skoro mo¿na jeszcze ubiegaæ siê o wymianê,to mo¿e ja te¿ zareklamujê swój egzemplarz.Pytanie tylko,czy kompletnych egzemplarzy starczy dla wszystkich.Jak jest takie wziêcie,to mog± mi z powrotem wcisn±æ wybrakowany

Ciekawi mnie te¿,czemu od razu nie wydali kompletnych egzemplarzy tylko wyprodukowali je dopiero potem.Co¶ mi siê zdaje,¿e rozkradzione egzemplarze odsy³ane przez klientów zasilaj± liczbê numerów archiwalnych.Jak bêd± dostêpne na stronie to kto¶ nie¶wiadomy je kupi i ode¶le ponownie tak jak my.W ten w³a¶nie sposób zabawa nie ma koñca i interes leci

Cytat:
2012-05-15 13:42:07, simon2107 napisa³:
Te zdjêcia przedstawiaj± model z niemieckiej serii ATLASU-co¶ podobnego próbowano zrobiæ i u nas-pod nazw± "auta naszych rodziców"-w pierwszym numerze mia³ byæ fiat 126p, ale jak zwykle nic z tego nie wysz³o.



Seria o której wspominasz nie mia³a powodzenia,bo na¶ladowa³a seriê KAP.Wydawnictwo jej nie wyda³o,bo pewnie zrozumia³o,¿e ten interes siê nie uda,bo modele takie jak Fiat 126p ludzie mog± kupiæ w³a¶nie w naszej serii i jej zagranicznych bli¼niakach.Ma³o kto lubi p³aciæ podwójnie za te same modele tak wiêc niemiecka edycja KAP tym razem siê nie uda³a

Met - spe³niam Twoje ¿yczenie i wklejam zdjêcie.Gratulacje za jego wyszukanie



Star 25/Jelcz 003 i ¯uk A-15Met
  
 
Cytat:
2012-05-15 17:55:55, Driftking pisze:
Móg³by¶ daæ zdjêcia wnêtrza Golfa?


  
 
Cytat:
2012-05-15 18:09:10, VincentV pisze:



Wygl±da nie¼le.