Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 224

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
W tym 126p jest chyba co¶ nie tak

1983
 
 
Ja odcisków nie mia³em,lecz za to ¶lady kleju w Tarpanie Honkerze na tylnej klapie wokó³ szyb i te¿ trochê wewn±trz.To co mog³em to star³em lecz jeszcze trochê zosta³o.Tak poza tym jak na razie mam szczê¶cie do modeli KAP i zawsze jestem z nich zadowolony.Zobaczymy,co bêdzie dalej

Driftking - co masz na my¶li pisz±c o tym Fiacie co w linku? mi wydaje siê on ca³kiem normalny
  
 
A ja siê nie bawiê w ¿adne naprawy tylko reklamujê uszkodzone modele. P³acê i wymagam modeli idealnych, a jak nie potrafi± mi takich dostarczaæ to musz± drugi raz wysy³aæ. Trudno, p³acê jak w zegarku to i wymagam kompletnych aut.
  
 
Czy w serii powinien byæ Citroen 2CV zwany brzydalem? Jak my¶licie?
  
 
126p jest z 1983 wiêc powinien mieæ srebrne zderzaki,bo plastikowe wesz³y w ma³ej serii w 1984 z ko³ami takimi jak mamy w naszym kapowym nr 15,wiêc mamy du¿e przek³amanie.
Zauwa¿y³em ¿e kapowa 203 ma chyba b³±d bo czê¶æ bli¿sza reflektorów jest chyba niepotrzebnie zadarta do góry.Nie jestem znawc± od Warszaw ale tego nie pamiêtam.Przepraszam ¿e piszê o tak odleg³ych modelach ale po prostu dopiero co kupi³em 8 numerów archiwalnych.
 
 
Cytat:
2012-04-04 22:05:16, kadrowiec pisze:
Czy w serii powinien byæ Citroen 2CV zwany brzydalem? Jak my¶licie?


Nie brzydalem a kaczk±.Móg³by siê ukazaæ bo u mnie w £odzi by³y,ale mi taki model by³by nie potrzebny gdy¿ ju¿ mam model kaczki.
 
 
A ja "kaczkê" z chêci± przyj±³bym do swojego gara¿u gdy¿ nie posiadam jeszcze ani jednej.Na model KAP proponujê taki oto egzemplarz który znalaz³em na stronce moto-tapety.pl



Citroen 2CV (1947)

Szkoda,¿e DS to ju¿ zupe³nie inna bajka,bo równie¿ móg³by byæ
  
 
Ca³kiem fajnym modelem pochodnym od kaczki jest Dyane
Dyane
Najciekawszy model Poloneza jaki widzia³em
Kombi
lub ten
Atu

[ wiadomo¶æ edytowana przez: Driftking dnia 2012-04-04 22:45:31 ]
 
 
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/546055,mieszkaniec-dominowa-zrekonstruowal-syrene-sport-zdjecia,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Replika Syreny Sport z roku, 1960 jest ju¿ gotowa ! Zdjêcia i jazda Syrenk± w linku wy¿ej
  
 
Ten rok jest rokiem wielkiego powrotu Syreny Sport.Najpierw premiera egzemplarza Pana Mazura,a potem tego w KAP (ju¿ nie mogê siê doczekaæ).Fajnie,¿e znalaz³ siê kto¶,kto po 52 latach zdecydowa³ siê wskrzesiæ legendê.W³a¶ciciel Syreny powinien pomy¶leæ nad uruchomieniem ma³oseryjnej produkcji.1000 egzemplarzy w zupe³no¶ci by wystarcza³o.Klientela by³aby na pewno a przy okazji dokonaliby¶my tego,czego nie uda³o siê twórcom Syreny w PRL-u.Ciekawe,czy w gazetce od Sportki bêdzie wzmianka o jej prawdziwej siostrze jak± ma nasz zdolny konstruktor
  
 
Cytat:
2012-04-04 21:03:16, Driftking pisze:
W tym 126p jest chyba co¶ nie tak 1983



Maluch ze zdjêcia to Polski Fiat 126p-650K wprowadzony do produkcji w 1977 roku.
Model ze zdjêcia jest zgodny z t± specyfikacj±.

Zderzaki metalowe zosta³y w produkcji do 1985 roku w wersjach 650 standard i 650S (specjal), a wersji 650L (lux) mia³y dodatkowo plastikowe nak³adki na koñcach zderzaków.
Ko³a jak w pierwszych maluchach posiada³y do 85 roku modele 650 standard i 650S. Nowe ko³a i wzmocniony uk³ad hamulcowy od 77 roku w standardzie posiada³y modele 650L i 650K.

[ wiadomo¶æ edytowana przez: kaprl dnia 2012-04-05 00:15:08 ]

[ wiadomo¶æ edytowana przez: kaprl dnia 2012-04-05 00:25:56 ]
  
 
przemo93 - a czy s³ysza³e¶, ¿e jedna z prywatnych firm, ma zamiar wydaæ 100 egzemplarzy Syreny Sport- ka¿da bêdzie kosztowaæ ok. 150 ty¶ z³ pozostaje mi tylko Syrenka Sport z KAP-u
  
 
Cytat:
2012-04-05 00:27:15, Beskid5 pisze:
przemo93 - a czy s³ysza³e¶, ¿e jedna z prywatnych firm, ma zamiar wydaæ 100 egzemplarzy Syreny Sport- ka¿da bêdzie kosztowaæ ok. 150 ty¶ z³ pozostaje mi tylko Syrenka Sport z KAP-u



Ciekawe wie¶ci.Nic takiego do mnie nie dotar³o.Cena idealnie pasuje do Syreny Sport.Jak ta firma wyprodukuje te 100 egzemplarzy,to mocno sfa³szuje historiê polskiej motoryzacji gdy¿ Syrena Sport powsta³a tylko w jednym egzemplarzu,ale có¿ - ¶wiat jest strasznie zwariowany i cuda siê zdarzaj±.Po Syrence wytwórca powinien pomy¶leæ równie¿ m.in.nad wyprodukowaniem tak samo krótkiej serii Warsów czy Fiatów Cabrio

Dla ciekawskich,dodajê kilka fotek Syreny Sport Pana Mazura.Patrzmy i uczmy siê z tego wszyscy






  
 
Czyta³em trochê na ró¿nych forach motoryzacyjnych i nie tylko, i wiele osób trochê narzeka³o na proporcje zbudowanej repliki Syreny, mi tam siê ta Syrenka Sport bardzo podoba.
Marzeniem by³oby dla mnie, zrobiæ sobie zdjêcie obok tej Syrenki Sport
  
 
Cytat:
2012-04-05 10:56:54, Beskid5 pisze:
Czyta³em trochê na ró¿nych forach motoryzacyjnych i nie tylko, i wiele osób trochê narzeka³o na proporcje zbudowanej repliki Syreny, mi tam siê ta Syrenka Sport bardzo podoba. Marzeniem by³oby dla mnie, zrobiæ sobie zdjêcie obok tej Syrenki Sport



Ci,co tak pisz±,zazdroszcz± pewnie Panu Mazurowi takiego wozu i dlatego narzekaj±.Jak na samochód po którym zosta³o parê zdjêæ i nie wiele materia³ów,egzemplarz Pana Mazura wygl±da na prawdê ¶wietnie.My¶lê,¿e DeA od dawna wiedzia³o ju¿ o odbudowie Syreny i dlatego z tej okazji postanowi³o wydaæ taki model w KAP.Bêdzie on w pewnym stopniu podziêkowaniem dla naszego zdolnego konstruktora.Teraz pozosta³o nam odczekaæ jeszcze oko³o 2 tygodni i mo¿na zacz±æ najazd na kioski
  
 
A ja uwa¿am, ¿e nawet jak s± jakie¶ niedoróbki w Syrence Sport, jakie¶ mo¿e mankamenty to nie ma to znaczenia zupe³nie. Wa¿ne jest, ¿e cz³owiek ma pasjê, ¿e w tym czasie zrobi³ co¶ dobrego i tak jak umia³ najlepiej, a nie narzeka³ jak mu ¼le albo pi³ w barze. Syrena jest piêkna i mi bardzo siê podoba. Gratulujê Panu konstruktorowi samozaparcia i piêknego autka, którego nie ma nikt. W 1000% popieram takich ludzi
  
 
I najlepiej,¿eby Pan Mazur trzyma³ Syrenkê tylko w gara¿u.Jak na drodze trafi j± jaki¶ szaleniec,to na prawdê bêdzie za czym p³akaæ
  
 
Na miejscu Pana Mazura, je¼dzi³ bym tylko t± Syrenk± na okoliczno¶ciowe zloty, a w miêdzy czasie auto trzyma³ w bezpiecznym miejscu. Polskie drogi, nie s± miejscem dla tak piêknego auta, nie tylko ze wzglêdu na dziurawe asfalty,ale tak¿e na piratów drogowych
  
 
Jak Pan Mazur pojedzie Syrenk± choæ na jeden zlot,to "wymiecie" wszystkie poldki,kanciaki inne auta razem wziête oraz na pewno zdobêdzie wiele presti¿owych tytu³ów
  
 
Ja na miejscu Pana Mazura odda³bym j± na z³om ¿eby siê nie martwiæ ¿e j± ukradn± lub zrobi³ ze sto kopii.Na zlotach nic nie pobije Stratopoloneza i Pszczó³ek,i na szczê¶cie w koñcu Sport zostanie zapomniana