Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 226

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Pawe³ Doczyñski - zbiera modele (1:43) od 25 lat
Polecam jego BLOG



[ wiadomo¶æ edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2012-04-07 10:34:03 ]
  
 
Cze¶æ
Byæ mo¿e to i jeszcze odrobinê za wcze¶nie na ¿yczenia,bo dzisiaj mamy Wielk± Sobotê, ¿yczê forumowiczom a tak¿e waszym rodzinom wszystkiego dobrego, ciep³ych i spokojnych ¦wi±t Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa

Pozdrawiam

  
 
Piotr - witam Ciê po d³u¿szej nieobecno¶ci.Dziêki za link.Wreszcie dziêki Tobie mogê bli¿ej poznaæ Pana od miniauto.Zagl±dam na tê stronê od czasu do czasu i kolekcja tam przedstawiona robi niesamowite wra¿enie.Ja te¿ mam takiego bzika na punkcie modeli co z reszt± mogli¶cie ju¿ (i mo¿ecie dalej) zobaczyæ w mojej zak³adce na tym forum.W mojej kolekcji mam ma³e myd³o i powid³o jednak mimo wszystko nie zamieni³bym jej na ¿adn± inn±.Po prostu uwa¿am,¿e ka¿demu modelowi nale¿y siê szacunek i tyle
  
 
w kolekcji ixo widzia³em fajnego poloneza caro ciekawe czy w kap bêdzie
  
 
Oby nie by³
 
 
Mam nadziejê ¿e Caro bêdzie, wyszed³ z IST to pewno wyjdzie w kultowych tak jak bosmal
  
 
He he Teraz bêdê nieskromny Ja zbieram modele od 3 lat i te¿ mam ju¿ blisko 500 sztuk Nie mam tego ju¿ gdzie trzymaæ-wszystkie szafy zawalone autkami
Co do ¯uków i Nys - w tym temacie w KAP by³o niewiele, a du¿o zosta³o do zrobienia i liczê na poprawê zr strony DEA. Jest jeszcze kilka wa¿nych aut do wydania. No i liczê na Mercedesy
  
 
Cytat:
2012-04-07 14:31:28, kadrowiec pisze:
He he Teraz bêdê nieskromny Ja zbieram modele od 3 lat i te¿ mam ju¿ blisko 500 sztuk Nie mam tego ju¿ gdzie trzymaæ-wszystkie szafy zawalone autkami Co do ¯uków i Nys - w tym temacie w KAP by³o niewiele, a du¿o zosta³o do zrobienia i liczê na poprawê zr strony DEA. Jest jeszcze kilka wa¿nych aut do wydania. No i liczê na Mercedesy



Dobry jeste¶.Ja zbieram ju¿ od prawie 6 lat i mam jak na razie 202 modeli.Mia³bym wiêcej,ale niestety taka inwestycja jest strasznie "funduszo¿erna" i jak na razie zbieram raczej okazyjnie.Jednak jak to mówi±,poma³u do przodu

Co Wy na to,aby w KAP pojawi³ siê równie¿ VW Golf II GTI? ewentualnie mo¿e byæ zwyk³y hatchback.Szkoda,¿e III generacja to ju¿ jest III RP,bo te¿ mog³aby wyst±piæ w jednym numerze kolekcji
  
 
kap ma napewno jeszcze wiele fajnych aut takich jak beczka 123 czy polska motoryzacja czyli samochody autobusy traktory dostawki autobusy i inne
  
 
Cytat:
2012-04-07 14:49:55, przemo93 pisze:
Dobry jeste¶.Ja zbieram ju¿ od prawie 6 lat i mam jak na razie 202 modeli.Mia³bym wiêcej,ale niestety taka inwestycja jest strasznie "funduszo¿erna" i jak na razie zbieram raczej okazyjnie.Jednak jak to mówi±,poma³u do przodu Co Wy na to,aby w KAP pojawi³ siê równie¿ VW Golf II GTI? ewentualnie mo¿e byæ zwyk³y hatchback.Szkoda,¿e III generacja to ju¿ jest III RP,bo te¿ mog³aby wyst±piæ w jednym numerze kolekcji


Je¶li Golf to na pewno nie dadz± GTI czy GTD ale modelik by³by ciekawy.Ja swoich modeli mam z 1000 a mam jeszcze wiele czê¶ci.
Czê¶ci KAPu to mam 2 pude³ka od zapa³ek
 
 
Cytat:
2012-04-07 16:16:07, Driftking pisze:
Czê¶ci KAPu to mam 2 pude³ka od zapa³ek



Jak masz tyle czê¶ci to otwórz Polmozbyt z czê¶ciami zamiennymi.Klientela bêdzie na pewno zw³aszcza,¿e psuje siê du¿o wozów z dróg KAP
  
 
Polskich wozów!!! Syren, Warszaw, ¯uków, Nys, Tarpanów, Polonezów i Fiatów pragnê!!! Tutaj jest wiele do wydania
  
 
Czy nie ma kto¶ z Was plastikowej plakietki Polski Fiat od 126p z 1985 pierwszej serii tych po liftingu?
Przepraszam ¿e zagracam forum ale akurat dzisiaj mi go skradziono z mojego 126p(dobrze z reszt± ¿e nie jego).Bardzo przepraszam za offtop.
Wszystkim osobom z forum ¿yczê mi³ych,weso³ych i w pe³nym gronie ¦wi±t Wielkiej Nocy

[ wiadomo¶æ edytowana przez: Driftking dnia 2012-04-08 01:56:12 ]
 
 
niech w kapie nastanie polska motoryzacja a wydania specjalne obfituj± w ciekawe modele





wszystkim ¿ycze weso³ych ¶wi±t wielkiej nocy
  
 
Mam pytanie! Czy ma kto¶ z Was na zbyciu te srebrne wê¿e z dachu stra¿ackiego ¯uka z KAP? Mam jeden model, który kupi³em w kiosku bez tych wê¿y.

Te¿ przy³±czam siê do ¿yczeñ. ¯ur, kie³basa, jajec górka, ¶migam, dygam, kurka rurka, Weso³ego Allelujka! No i polskich cacek motoryzacyjnych ¿yczê Aby na wiosnê i lato nam obrodzi³o ¯ukami, Nysami, Tarpanami, Polonezami, Fiatami, Syrenami i Warszawami
  
 
Cytat:
2012-04-08 10:25:12, kadrowiec pisze:
Mam pytanie! Czy ma kto¶ z Was na zbyciu te srebrne wê¿e z dachu stra¿ackiego ¯uka z KAP? Mam jeden model, który kupi³em w kiosku bez tych wê¿y.



Ja zamówi³em tego samego ¯uka na stronie KAP jakie¶ 2 lata temu.Po odpakowaniu go z blistra podczas przegl±du technicznego odpad³y mi te same wê¿e,a ponad to chlapacz i lusterko.Mo¿e za bardzo Ciê nie pocieszê,jednak nie przejmuj siê,bez wê¿y Twój ¯uk zapewne wygl±da du¿o lepiej od mojego,jest bardziej wiarygodny i wygl±da na ci±gle u¿ywanego przez stra¿aków

W ¦wiêta te równie¿ ¿yczê Wam motonewsowego (w ¿yciu równie¿) szczê¶cia,mokrego dyngusa,smacznego jajka oraz aby Wasze kolekcje rozwija³y siê w i¶cie szybkim tempie co kolejne ¶wiêta
  
 
ma kto¶ do sprzedania ¿uka za gdzie¶ 20 z³
  
 
Nysa N61 to model, który obowi±zkowo powinien sie pojawiæ!
http://gdywstecz.blox.pl/2011/02/Fiat-Lux-Zuki-Gnojarze-i-inne-wojaze.html
  
 
Cytat:
2012-04-08 14:32:34, treker999 pisze:
ma kto¶ do sprzedania ¿uka za gdzie¶ 20 z³



Za 20 z³ to masz ¯uka po wielu przej¶ciach albo na czê¶ci.Jego cena to niezmienne 40 z³ nawet na allegro.Polonez 1500 ju¿ dawno zszed³ z ceny,a ¯uczek nadal stawia na swoim i nie chce odpu¶ciæ.Sam wiem,bo chcê kupiæ sobie A-03 z numeru 61.Jak widzê jego ceny to wolê jeszcze poczekaæ.Mo¿e w koñcu chwilowo stanieje i uda mi siê go dorwaæ w swoje rêce

Cytat:
2012-04-08 15:07:52, kadrowiec pisze:
Nysa N61 to model, który obowi±zkowo powinien sie pojawiæ!
http://gdywstecz.blox.pl/2011/02/Fiat-Lux-Zuki-Gnojarze-i-inne-wojaze.html



Popieram w 100 %
  
 
Ja swojego kupi³em za 10z³.By³o to mo¿e z tydzieñ temu,ale i tak sprzedaje i kupuje ten z IST.