Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 255

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Cytat:
2012-05-12 11:22:23, przemo93 pisze:
Fiat 126p FL (prawdopodnie z 1973r.)


Przemo FL by³ od kwietnia 1985 roku
  
 
Kol.carabo makieta ³adna .Kiedy¶ te¿ robi³em makiety ,dacia 1500 to limuzyna w prl-u .Czekam na wydanie specjalne jelcza 003 .Co wam siê w nich podoba , mi jego kabina.
  
 


Kolejny raz (co robi siê ju¿ nudne) przypominam, ¿e te "wloty" w FL (nie myliæ z innymi, choæ podobnymi stosowanymi w Bisie), pojawi³y siê dopiero w 1988 roku.

P.S.
Oddajê swój g³os: Simon na moderatora

P.P.S.
A oto limitowana wersja Black Bandit Warszawy

A tak naprawdê to zderzaki i ramki czêsto by³y malowane podczas ówczesnych "remontów".


[ wiadomo¶æ edytowana przez: VincentV dnia 2012-05-12 14:01:13 ]
  
 
Chcia³bym zebraæ wszystkie modele, które sk³oni³y drogach Czechos³owacka. Jelcza nie wiem, bardzo. Na S³owacji nie jechaæ Jelcza. Przynajmniej ja ich nie widzia³em. Nie mogê siê doczekaæ Fiata 126 fl, Niewiadowa a Poloneza. Jest to piêkne samochódy. Móje ulubione to Bertone Concepty, ©koda 110R a 110L.
  
 
Simon2107 masz mój g³os na moderatora
  
 
Z g³osami ¿artowa³em!!!
 
 
A poza tym tego nie robi siê na forum!!!
 
 
Jak my¶licie?
£atwiej przerobiæ z numer 98 na FL-a z 85 roku czy ³atwiej przerobiæ numer 15 na FL-a z 1985?
Nie wiem czy zd±¿yli¶cie przeczytaæ dodatkow± czê¶æ pod loginem,ale chcia³em Was powiadomiæ ¿e mojego maluszka skradziono,wiêc je¶li zobaczycie khakiego 126p z rejestracjami LDO 3552 to mnie powiadomcie.
 
 
Dzieki za zamieszczenie zdjec przemo!!

Ciekawe kiedy na ebay pojawia sie zdjecia Jelcza 003!! mamy juz wyprzedzenie dot. modeli niewiadowka mercedes zuk a niema dalej trabanta 1.1
  
 
Cytat:
2012-05-12 13:53:05, VincentV pisze:
Kolejny raz (co robi siê ju¿ nudne) przypominam, ¿e te "wloty" w FL (nie myliæ z innymi, choæ podobnymi stosowanymi w Bisie), pojawi³y siê dopiero w 1988 roku.


VincentV ja nic nie napisa³em o wlotach, tylko o pocz±tku produkcji FL
  
 
Cytat:
2012-05-12 16:03:12, kaprl pisze:
VincentV ja nic nie napisa³em o wlotach, tylko o pocz±tku produkcji FL


Zauwa¿, ¿e nie cytowa³em Twojego postu, wiêc sk±d pomys³, ¿e odpowiadam akurat Tobie ?

Po raz kolejny przypomina³em niektórym forumowiczom, który rocznik otrzymamy.

P.S.
Znalaz³em jeszcze kilka ujêæ mojego ad '88:




[ wiadomo¶æ edytowana przez: VincentV dnia 2012-05-12 16:19:18 ]
  
 
Cytat:
2012-05-12 10:26:19, Bosmal650 pisze:
Przemo ! Mercedes musowo powinien siê znale¼æ w serii . Ale na pewno nie w takim kolorze . Poniewa¿ jest to kolor metalik Ciekawe jaki model bêdzie w KaP z prostok±tynymi lamami czy "okr±g³ymi" (prostok±tne lampy mia³y wersje w Dieslu a pó¼niej dosta³y je obie wersje silnikowe) P.S I jeszcze jedno lata produlcji to 1975-1985



Jeste¶ w b³êdzie. Pocz±tkowo stosowano tylko lampy okr±g³e. W momencie pojawienia siê wersji 300D wprowadzono uk³ad lamp kwadratowych.
Je¶li chodzi o kolory to by³y przeró¿ne. Metalic w wersjach z bogatszym wykoñczeniem. Mia³em W123 200D z 1976 roku w kolorze ciemnej czerwieni, prawie kolor buraczkowy, W123 240D zielony groszek rocznik 1981, 1979 300D kremowy (z wykoñczeniami w drewnie) oraz W123 230TE (kombi) 1982 w kolorze bia³ym.
Je¶li W123 pojawi siê w KAP, to nie zdziwiê siê, je¶li dan± bia³ego

Cytat:
2012-05-12 15:01:49, Driftking pisze:
A poza tym tego nie robi siê na forum!!!



Postów pod postami te¿ siê nie powinno pisaæ. £adniej wygl±da wyedytowanie

Pozdrawiam

PS.G³os dla Simona



[ wiadomo¶æ edytowana przez: msch00 dnia 2012-05-12 17:30:14 ]
  
 
OT: Zastanawiam siê czy na Forum motonews.pl s± jacy¶ moderatorzy ? Chodzi mi szczególnie o temat "Kultowe Auta PRL-u". W opisie ca³ego Forum widaæ nicki trzech moderatorów, ale byæ mo¿e temat "KAP-u" ich specjalnie nie pasjonuje - st±d brak kogo¶, kto sprz±ta³by forum. Cz³owiek taki powinien nieustannie nadzorowaæ forum (w tym wypadku temat - bo rozrós³ siê bardzo), powinien scalaæ posty, kiedy pisane s± przez jednego forumowicza (jeden pod drugim). No i najwa¿niejsze panowaæ nad kultur± i netykiet± na forum.
  
 
Cytat:
2012-05-12 17:21:38, msch00 pisze:
Postów pod postami te¿ siê nie powinno pisaæ. £adniej wygl±da wyedytowanie Pozdrawiam PS.G³os dla Simona [ wiadomo¶æ edytowana przez: msch00 dnia 2012-05-12 17:30:14 ]


Gdy siê edytuje pisze tekst na dole a on wygl±da dziwnie.
Z tym g³osowaniem ¿artowa³em!!!
 
 
Cytat:
2009-11-17 12:35:14, malarz84 pisze:
Czy kto¶ ju¿ posiada Warszawê PICKUP z kolekcji?? Na stronie DEA pisze, ¿e ju¿ nak³ad wyczerpany.. Ciekawe jak± ma ok³adkê numer z Waw± Jak kto¶ ma J± to zapodajcie fotki!



widze, ze nie jestem sama tez lubie kolekconowaæ autka - szczególnie stare

tylko problem w tym ze kasa sie konczy - a banki i firy nie chca mi ju zdawac kredytów
Jak znacie jakas firme ktora da mi kolejny kredycik dajce znac
  
 
Cytat:
2012-05-12 22:45:36, martas1983 pisze:
widze, ze nie jestem sama tez lubie kolekconowaæ autka - szczególnie stare tylko problem w tym ze kasa sie konczy - a banki i firy nie chca mi ju zdawac kredytów Jak znacie jakas firme ktora da mi kolejny kredycik dajce znac





Co to ma byæ! Gdzie jest moderator? Simon dogadaj siê w sprawach admina na tym forum i proszê Ciê, zrób tu wreszcie porz±dek. Kiedy¶ to forum mia³o klasê - teraz robi siê tu piaskownica!
  
 
Dawno , dawno temu za górami za lasami by³ kap a w nim warszawa pickup .
martas1983 wawa by³o dawno temyu .Jest takie co¶ jak alegro tablica i gumtree .Poszukaj.


Simon zrób porz±dek na forum prosze ciê
  
 
Cytat:
2012-05-13 13:33:05, treker999 pisze:
Simon zrób porz±dek na forum prosze ciê




treker999, na Twoim miejscu to bym tak nie prosi³, bo polecisz jako jeden z pierwszych

[ wiadomo¶æ edytowana przez: pawel8888 dnia 2012-05-13 17:26:25 ]
  
 
Piszcie co chcecie,ale powrócê jeszcze do tematu przysz³ego modelu KAP czyli Trabanta 1.1.Cieszê siê,¿e bêdzie on szary,ale z drugiej strony powinien wygl±daæ tak jak na zdjêciach które prezentujê.Gustowna drewniana podstawka te¿ mog³aby byæ w komplecie





¬ród³o - ebay.com

Jak pojawi± siê zdjêcia naszego egzemplarza z KAP,to na pewno je wklejê.Jak na razie o dziwo jeszcze ich nie ma
  
 
Ciecie a czy wiecie, ¿e na serwerze jest ju¿ Jelcz 003