Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 257

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Vincent a s± jakie¶ ró¿nice zewnêtrzne w wymienionym golfie ?
  
 
Cytat:
2012-05-15 19:52:49, kaprl pisze:
Vincent a s± jakie¶ ró¿nice zewnêtrzne w wymienionym golfie ?


Golf z kanap± (po prawej) ma "mleczne", bardziej realistyczne reflektory:
  
 
Cytat:
2012-05-15 20:44:19, VincentV pisze:
Golf z kanap± (po prawej) ma "mleczne", bardziej realistyczne reflektory:



To Ty masz dwa Golfy? nie kazali Ci odes³aæ tego trefnego?s³ysza³em,¿e jak reklamuje siê model,to najpierw trzeba zwróciæ ten wadliwy,aby zminimalizowaæ ryzyko wy³udzeñ (oczywi¶cie o nic Ciê nie pos±dzam,tylko pytam).Co do kanapy,to prawdziwy cud.Reflektory moim zdaniem s± jednak ³adniejsze w wybrakowanym.Zderzak te¿ wydaje mi siê lepiej dopracowany
  
 
Nie nadu¿ywam prawa do reklamacji, dot±d reklamowa³em kilkana¶cie modeli, których wady by³y "solidne". Zawsze robi³em dokumentacjê fotograficzn±, wiêc osoby z BOK nie mia³y powodów do pos±dzania mnie o próby wy³udzenia. Jak dot±d pod tym wzglêdem deA zachowuje siê bardzo profesjonalnie. Je¶li kiedykolwiek za¿±daj± odes³ania modelu, poproszê o zwrot kosztów wysy³ki a nastêpnie zrezygnujê z prenumeraty.
Zreszt± wadliwe modele przekaza³em na cel charytatywny, wiêc deA po¶rednio wspomog³o osobê potrzebuj±c± pomocy.

P.S.
Zderzaki s± identyczne, akurat trafi³ siê dok³adniej podmalowany kierunkowskaz.


[ wiadomo¶æ edytowana przez: VincentV dnia 2012-05-15 21:54:48 ]
  
 
Zgadzam siê z przedmówc±. Równie¿ kilka razy (chyba 4 razy)reklamowa³em modele, ale tylko w takich przypadkach gdy sam nie mog³em wady usun±æ lub brakowa³o jakiego¶ elementu auta. I DEA w tym wzglêdzie zachowuje siê profesjonalnie i uznaje reklamacje. Moim celem nie jest równie¿ wy³udzanie modeli bo po co mi po 2 takie same auta-zupy z nich nie bede gotowaæ. Poprostu chcê mieæ kolekcjê w pe³ni warto¶ciow±, a sam nie jestem modelarzem i nie umiem naprawiaæ aut poza doklejaniem odpadaj±cych reflektorów i zderzaków.
  
 
Dziêki panowie za obszerne wyja¶nienia.Skoro piszecie,¿e DeA tak ¶wietnie rozpatruje reklamacje,to chyba te¿ siê do nich zg³oszê.Modeli lekko mówi±c "niedopracowanych" mam ca³kiem sporo wiêc my¶lê,¿e wydawnictwo mnie równie¿ uszczê¶liwi pe³nowarto¶ciowymi modelami i bêdê móg³ cieszyæ siê tak jak Wy.Szkoda,¿e nie mo¿na zareklamowaæ jako¶ci wykonywania modeli,bo wtedy prawdopodobnie by³oby idealnie

Jutro Polonez.Ciekawe,jak siê spisze i czy spe³ni nasze oczekiwania.Ja pewnie dostanê go prawie 2 tygodnie po premierze,bo tak ostatnio DeA przysy³a mi modele.Zastanawia mnie te¿,czy uka¿e siê MR'89 jako dope³nienie kolekcji Poldków
  
 
Cytat:
2012-05-14 20:17:12, malarz84 pisze:
Ciecie a czy wiecie, ¿e na serwerze jest ju¿ Jelcz 003



Jedyne co mnie razi, to drabina powinna byæ co¶ pod kolor drewna, tak jak w ¯uku A-15
  
 
Cze¶æ koledzy - ja w sprawie skali Jelcza - nie wiem nad czym Wy siê zastanawiacie ? Przecie¿ kilkukrotnie ju¿ pisa³em ¿e skala tego modelu to 1:72. (Zreszt± jak i o kolejno¶ci specjalnych - najpierw Jelcz ,a potem przyczepa z Niewiadowa). Pozdrowienia.
  
 
Witam sroczka
kiedy mozemy sie spodziewac Jelcza 003??
Sroczka a czy masz jakies informacje dot. ciezarowek i autobusow jakie moga sie pojawic w tej kolekcji wydanej przez DeA ( w planach)!!Masz jakies nowe wiesci co do przyszlych modeli?? Jakies niespodzianki??

[ wiadomo¶æ edytowana przez: met83 dnia 2012-05-16 08:08:14 ]
  
 
Cytat:
2012-05-16 08:06:07, met83 pisze:
Witam sroczka kiedy mozemy sie spodziewac Jelcza 003?? Sroczka a czy masz jakies informacje dot. ciezarowek i autobusow jakie moga sie pojawic w tej kolekcji wydanej przez DeA ( w planach)!!Masz jakies nowe wiesci co do przyszlych modeli?? Jakies niespodzianki?? [ wiadomo¶æ edytowana przez: met83 dnia 2012-05-16 08:08:14 ]



Spokojnie.Jak sroczka bêdzie wiedzia³ co¶ wiêcej,to na pewno napisze.Z drugiej strony dziêki nowemu info,potwierdzi³a siê moja teoria o tym,¿e Niewiadówka bêdzie po Jelczu.A wiêc do sierpnia

A teraz pytanie wspó³czesne - kupi³ ju¿ kto¶ Poloneza? jak tak to niech wrzuci jego dok³adne zdjêcia bez blistra je¿eli jest tak uprzejmy aby¶my mogli dokonaæ jego ostatecznej oceny
  
 
Przed chwil± dotar³ do mnie Polonez MR'87 1.5 SLE. Model wykonany nawet dobrze. Posiada oddzielne kierunkowskazy (niemalowane) oraz ca³e czerwone tylne lampy. Z przodu natomiast brakuje odb³y¶ników w przednich lampach i halogenach. Tylna rejerstracja jest trochê wiêksza od przedniej. Spód drzwi jest plastikowy. Spasowanie elementów jest przeciêtne. Oceniam go na 7,5/10. Fiat 126p '87 z nastêpnego numeru prezentuje siê przeciêtnie. Bardzo ra¿± te okropne felgi. W lewym, dolnym rogu zapowiedzi zosta³o napisane "Model z hakiem holowniczym!".
 
 
Kilka ujêæ Poloneza MR87








[ wiadomo¶æ edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2012-05-16 18:09:15 ]
  
 
Piotr - dziêki za foto.£adnie robisz zdjêcia.Jak dla mnie Poldek wygl±da ca³kiem przyjemnie.Dziwi mnie jedynie tylna,ostatnia szybka.W oryginale by³a nieco innego kszta³tu.Co do lamp,to by³o wiadomo od pocz±tku,¿e bêd± popsute.Jako¶ nie wierzê,¿eby Chiñczycy a¿ tak siê postarali.Ciekawe kiedy do mnie dotrze ten Poldek gdy¿ jak zwykle czekam na prenumeratê i doczekaæ siê nie mogê

Jak kto¶ mo¿e wrzuciæ foto zapowiedzi Fiata 126p FL z gazetki,to bêdê wdziêczny
  
 
Zapomnia³em dodaæ, i¿ model jest nieco zalany farb±, przez co nie widaæ niektórych przet³oczeñ. Dodam równie¿, ¿e brakuje listwy (czy tam s³upka) w szybach tylnych drzwi.
 
 
Cytat:
2012-05-16 20:10:46, Caronez pisze:
Zapomnia³em dodaæ, i¿ model jest nieco zalany farb±, przez co nie widaæ niektórych przet³oczeñ. Dodam równie¿, ¿e brakuje listwy (czy tam s³upka) w szybach tylnych drzwi.



Brawo za spostrzegawczo¶æ.Ja do wad dodam jeszcze malowane kierunkowskazy na przednich b³otnikach oraz niedomalowane boczne listwy w górnej czê¶ci co jest typowe dla wszystkich Polonezów w KAP.O czym mówiê widaæ najlepiej na 5 zdjêciu
  
 
Cytat:
2012-05-16 20:09:26, przemo93 pisze:
Jak kto¶ mo¿e wrzuciæ foto zapowiedzi Fiata 126p FL z gazetki,to bêdê wdziêczny

...proszê "na deser" !



[ wiadomo¶æ edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2012-05-16 21:44:10 ]
  
 
Sroczka jak wiesz to zdrad¼ czy planowany jest Fiat 125p kombi pogotowia ratunkowego?
  
 
Cytat:
2012-05-16 21:37:15, Piotr1-60 pisze:
...proszê "na deser" ! [ wiadomo¶æ edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2012-05-16 21:44:10 ]



Dziêki wielkie.Dziêki Tobie mo¿emy siê dowiedzieæ z którego roku produkcji pochodzi Fiacik (co ciekawe z tego samego co BIS) i jak± ok³adkê bêdzie mia³a jego gazetka.Oszczêdzi³e¶ wielu ¿mudnego szukania

Z rokiem produkcji trochê siê jednak pomylili.Chodzi mi dok³adnie o rok wprowadzenia nowych wlotów powietrza w tylnej czê¶ci.Kolega Vincent nie dalej jak 2 strony temu,wspomina³,¿e wloty powietrza do wersji FL wprowadzono dopiero w 1988r.Dok³adne zbadanie modelika który ma byæ potwierdzi³o,¿e z epok± BIS-a nie ma on nic wspólnego i posiada typowe dla siebie wloty.Tak wiêc w zapowiedzi i gazetce albo wyst±pi³ b³±d w druku,albo po prostu DeA nie zwróci³o na to uwagi
  
 
Cze¶æ !
Przedstawiam wam zdjêcia mojego zmodernizowanego Poloneza MR'87

Uploaded with ImageShack.us
  
 
Cytujê czê¶æ maila od DeAgostini: "Kolejne wydanie specjalne z kolekcji Kultowe auta PRL-u przewidywane jest na miesi±c czerwiec. "