Z jakiego auta to zderzak?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak ktoś znajdzie z jakiego auta to zderzak to daję dychę (10zł na konto) idzie zarobic

  
 
im ktos szybciej znajdzie tym wiecej dostanie ( kto pierwszy ten lepszy)
  
 
daje 20zl
  
 
Jak chcesz podobny weź z Astry I.
  
 
Cytat:
2009-11-22 02:18:07, el_comendanto pisze:
Jak chcesz podobny weź z Astry I.



szukalem i widzialem ze astra 1 ma podobny ale to nie jest to. wiele wieczorow spedzilem na szukaniu. podobny ma tez micra ale to nie jest to a pozatym na szerokosc nie pasuje bo astra jest szersza od 1100p czyli najlepszego autka na swiecie
  
 
Bez przeróbek się nie obejdzie. Podobnie jak w przypadku tego ze zdjęcia.
  
 
Cytat:
2009-11-22 16:03:34, el_comendanto pisze:
Bez przeróbek się nie obejdzie. Podobnie jak w przypadku tego ze zdjęcia.



mi wyglada na seryjny zderzak, wiec powinien pasowac. wiem ze istnieje cos takiego jak ciecie zderzaka w polowie , skroceniu go i lutowanie specjalną maszynką bo tez sie tym zajmuje ale za cholere nie moge zjnalezc z jakiego auta to zderzak, jestem pewien ze seria pasuje ( przerobki są pestką)
  
 
30 zl
  
 
To mój pierwszy post tutaj tak więc na początku witam .

Co do zderzaka to jest on z Citroena Saxo (wersja sprzed modernizacji prawdopodobnie) - http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/Testujemy_uzywane_Citroen_1158305.JPG

PS 1: pisze się kONto nie 'kąto'
Ps 2: nieciekawie wygląda ten samochód z tym przeszczepem

Pozdrawiam
  
 
od robura gti. dawaj 3 dychy


[ wiadomość edytowana przez: Bedzio dnia 2009-11-22 21:09:56 ]
  
 
Cytat:
2009-11-22 18:56:11, stasek pisze:
To mój pierwszy post tutaj tak więc na początku witam . Co do zderzaka to jest on z Citroena Saxo (wersja sprzed modernizacji prawdopodobnie) - http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/Testujemy_uzywane_Citroen_1158305.JPG PS 1: pisze się kONto nie 'kąto' Ps 2: nieciekawie wygląda ten samochód z tym przeszczepem Pozdrawiam



nie wierze znalazles he he. zeby nie bylo ze klamie lub kogos oszukuje. dawaj dane na priva jak chcesz hajs.
ps jestem dyslektykiem
  
 
Wystarczy mi sama satysfakcja, cieszę się, że mogłem pomóc .
  
 
Cytat:
2009-11-23 17:02:24, stasek pisze:
Wystarczy mi sama satysfakcja, cieszę się, że mogłem pomóc .



heh no jak chcesz. jak bedziesz chcial to pisz na priva. dzieki pozdr.
  
 
Na tył też dasz przedni zderzak z kadetta?
Matko, skąd się biorą tacy profanatorzy. I to jeszcze mediterankę. :/

Golfa se kup, dzieciaku, a nie klasyka niszczysz.
  
 
Zapomniałeś jacku dodać, że Golfa 3. Golf 2 to już zaczyna być youngtimer
  
 
Cytat:
2009-11-24 14:32:58, jacekes pisze:
Na tył też dasz przedni zderzak z kadetta? Matko, skąd się biorą tacy profanatorzy. I to jeszcze mediterankę. :/ Golfa se kup, dzieciaku, a nie klasyka niszczysz.



jak chcesz wiedziec to z tylu bedzie wygladac tak
  
 
wieś tańczy i śpiewa
  
 
Cytat:
2009-11-24 14:32:58, jacekes pisze:
Na tył też dasz przedni zderzak z kadetta? Matko, skąd się biorą tacy profanatorzy. I to jeszcze mediterankę. :/ Golfa se kup, dzieciaku, a nie klasyka niszczysz.



skad wiedziales ze to jest przerobiony przedni zderzak od kadeta gsi??
  
 
Ech, tragedia. Lepiej żeby ta Zocha poszła na żyletki. Chociaż żeby to było porządnie wykonane to można by jeszcze doszukiwać się jakiejś idei. A toto wyglada jakby auto było ze złomu wyciągnięte, naprawione tym co właściciel miał pod ręką (czyli byle jakie zderzaki, blachowkręty i arkusz blachy) i pomalowane pędzlem.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2009-11-24 21:10:25, andrzej_krakow pisze:
Ech, tragedia. Lepiej żeby ta Zocha poszła na żyletki. Chociaż żeby to było porządnie wykonane to można by jeszcze doszukiwać się jakiejś idei. A toto wyglada jakby auto było ze złomu wyciągnięte, naprawione tym co właściciel miał pod ręką (czyli byle jakie zderzaki, blachowkręty i arkusz blachy) i pomalowane pędzlem.



to podaj jakis pomysl. po 1 nie chce zeby auto na serie wygladalo po 2 kazdy robi jak mu sie podoba i po 3 watek dotyczyl przedniego zderzaka