Z jakiego auta to zderzak? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak mysle ze te tylne lampy to z sierry mam racje??
  
 
Pokazujesz zdjęcia na forum więc licz się z komentarzami, także tymi negatywnymi. Chcesz pomysłu - proszę bardzo. Przejrzyj stare zdjęcia i filmiki z rajdów z lat 80 i rób auto na ich wzór. Po drugie jak robisz youngtimera to przede wszystkim staranność i dokładnośc . Gwarantuje że jak zrobisz Zochę na rajdówkę z lat 70-tych czy 80-tych, zrobisz to profi to auto będzie zwracało na siebie uwage i nikt nie pomyli jej z serią. Ale jak do auta sprzed ponad 30 lat przyczepisz na blachowkręty plastikowy, przypadkowo dobrany zderzak, walniesz małysza pedzlem przez dach to co najwyzej trafisz do Tedego jako przykład obciachu, nawet małolaty przed wiejska remiza będą miały z tego bolidu polewkę.
No ale żeby zrobić auto profi to trzeba parę złotych i czasu włozyć a nie zakładać że w 500 złotych zrobi się "remont", "dizajn" i "tjunink"

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2009-11-24 21:05:54, toudi19w pisze:
skad wiedziales ze to jest przerobiony przedni zderzak od kadeta gsi??


Mam oczy, to widzę, że to kadett. Czy GSI to nie wiem, ale pewnie świadomość, że to GSI dodaje 5 kucy... A może i więcej?

Ogólnie - błądzisz. Ta niebieska zośka wygląda jak niebieska kupa z plastikowymi zderzakami. Mediteranka wygląda dobrze w serii, ewentualnie z lekką glebą i szerszymi felgami. To jest auto z lat 70-tych i robienie z niego plastikowego maderfakiera to ogromny błąd. No ale i tak spodziewam się, że polegniesz i nic z tego na szczęście nie wyjdzie. Niestety wtedy ta mediteranka pewnie do niczego się nie będzie już nadawać.
  
 
Cytat:
2009-11-24 21:44:49, andrzej_krakow pisze:
Pokazujesz zdjęcia na forum więc licz się z komentarzami, także tymi negatywnymi. Chcesz pomysłu - proszę bardzo. Przejrzyj stare zdjęcia i filmiki z rajdów z lat 80 i rób auto na ich wzór. Po drugie jak robisz youngtimera to przede wszystkim staranność i dokładnośc . Gwarantuje że jak zrobisz Zochę na rajdówkę z lat 70-tych czy 80-tych, zrobisz to profi to auto będzie zwracało na siebie uwage i nikt nie pomyli jej z serią. Ale jak do auta sprzed ponad 30 lat przyczepisz na blachowkręty plastikowy, przypadkowo dobrany zderzak, walniesz małysza pedzlem przez dach to co najwyzej trafisz do Tedego jako przykład obciachu, nawet małolaty przed wiejska remiza będą miały z tego bolidu polewkę. No ale żeby zrobić auto profi to trzeba parę złotych i czasu włozyć a nie zakładać że w 500 złotych zrobi się "remont", "dizajn" i "tjunink"



nie sadze. na swiatlach nikt nie bedzie sie smiac. 2.0 dohc zrobi swoje. narazie male problemy z komputerem od tipo granturismo ale za nie dlugo bedzie jezdzic


  
 
mowcie co chcecie ja dowiedzialem sie co chcialem (czyli zderzak) mi to pasuje nie obchodzi mnie co inni beda sobie myslec i napewno nie bedzie to na blachowkretach
  
 
Był tu taki jeden, co chciał zrobić pickupa z fiata 125p sedana. Też się zarzekał że zrobi, że będzie och i ach, chromowane wahacze, tarcze hamulcowe i klękajcie narody. I co? Wyciął podszybie, uciął kawałek dachu i słuch zaginął.

A jeśli na prawdę myślisz, że nikt się nie będzie śmiał, to jesteś w błędzie. Znowu w błędzie. Przecież to będzie wizualny kicz.
  
 
Cytat:
2009-11-24 23:30:19, jacekes pisze:
Był tu taki jeden, co chciał zrobić pickupa z fiata 125p sedana. Też się zarzekał że zrobi, że będzie och i ach, chromowane wahacze, tarcze hamulcowe i klękajcie narody. I co? Wyciął podszybie, uciął kawałek dachu i słuch zaginął. A jeśli na prawdę myślisz, że nikt się nie będzie śmiał, to jesteś w błędzie. Znowu w błędzie. Przecież to będzie wizualny kicz.



dobra. jak skoncze to pogadamy
  
 
Cytat:
2009-11-24 21:58:10, toudi19w pisze:
nie sadze. na swiatlach nikt nie bedzie sie smiac. 2.0 dohc zrobi swoje. narazie male problemy z komputerem od tipo granturismo ale za nie dlugo bedzie jezdzic


Wykoncz rownie gustownie Lancie Stratos i tez ludzie beda mieli polewke, niezaleznie od potencjalu jakie to auto ma pod pokrywa silnika. No ale nie moja sprawa, i tak watpie zeby to auto wogole wyjachalo na droge.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Nie zapomnij o trelince do bagażnika jeżeli planujesz zasadzić deohace pod maskę
  
 
Cytat:
2009-11-26 05:49:48, el_comendanto pisze:
Nie zapomnij o trelince do bagażnika jeżeli planujesz zasadzić deohace pod maskę



czyli
  
 
Cytat:
2009-11-24 17:45:12, toudi19w pisze:
jak chcesz wiedziec to z tylu bedzie wygladac tak



o CENZURA


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2010-10-04 22:39:20 ]
  
 
Cytat:
2009-11-26 14:46:15, toudi19w pisze:
czyli


czyli jak widze w swoich zaawansowanych obliczeniach konstrukcyjnych nie uwzgledniles takiego detalu jak wplyw ciezaru silnika na rozklad mas na obu osiach. No ale auto ma sluzyc do sprintow spod swiatel wiec zapewne ma jezdzic tylko prosto

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
"IDZIE ZAROBIĆ" ??????
Może autor tego postu chce ''nas''(przeciwników dewastacji zabytków) sprowokować i chce sam zarobić. Tzn. może myśli, że nie damy zniszczyć pięknego auta i odkupimy je od niego...?
  
 
Cytat:
2009-11-27 11:31:48, Marcin2016 pisze:
"IDZIE ZAROBIĆ" ?????? Może autor tego postu chce ''nas''(przeciwników dewastacji zabytków) sprowokować i chce sam zarobić. Tzn. może myśli, że nie damy zniszczyć pięknego auta i odkupimy je od niego...?



ziomal zobacz poczatek tematu tam bylo (kto znajdzie zderzak ten dostanie jakas tam kwote) wiec dlatego tak to nazwalem. zderzak sie znalazl i temat sie skonczyl.
ps nazywaj sobie to jak chcesz ale te auto i tak wyjedzie na droge w takiej postaci
  
 
Cytat:
2009-11-27 19:17:02, toudi19w pisze:
ziomal zobacz poczatek tematu tam bylo (kto znajdzie zderzak ten dostanie jakas tam kwote) wiec dlatego tak to nazwalem. zderzak sie znalazl i temat sie skonczyl. ps nazywaj sobie to jak chcesz ale te auto i tak wyjedzie na droge w takiej postaci


możecie się ze mnie śmiac ale zachwilę się chyba rozplacze że ktoś tak może zniszczyć zastawę
żal mi tego samochodu.
  
 
Cytat:
2009-11-27 19:20:46, kubasmo pisze:
możecie się ze mnie śmiac ale zachwilę się chyba rozplacze że ktoś tak może zniszczyć zastawę żal mi tego samochodu.



a mi zal tipo granturismo ktore poszlo na dawce silnika dla zastavy. silnik z osprzetem siedzi w zosce a reszta pocieta , wywieziona na zlom
  
 
Cytat:
2009-11-27 08:13:50, andrzej_krakow pisze:
czyli jak widze w swoich zaawansowanych obliczeniach konstrukcyjnych nie uwzgledniles takiego detalu jak wplyw ciezaru silnika na rozklad mas na obu osiach. No ale auto ma sluzyc do sprintow spod swiatel wiec zapewne ma jezdzic tylko prosto



andrzej sluchaj. to nie jest amatorski projekt. wiem ze przod bedzie duzo ciezszy i auto moze sie okazac podsterowne ale cale przednie zawieszenie jest zalozone od innego auta (tipo granturismo) .tylne tez zostalo przerobione, resor sklepany u kowala plus dodatkowe pioro. oczywiscie wszystkie 4 amorki nowe twardsze. po pierwszej przejazdzce wrazenia nie samowite. ok. 7.5 s do setki. seria ma 115 ps i 170niutonkow teraz jest 135 ps i 200 niutonkow! modle sie zeby seryjna skrzynia z zoski wytrzymala








[ wiadomość edytowana przez: toudi19w dnia 2009-11-27 21:45:03 ]
  
 
Zanieś modły do szamana, bo ja to słabo widzę
  
 
Cytat:
2009-11-27 22:12:41, el_comendanto pisze:
Zanieś modły do szamana, bo ja to słabo widzę




bedzie dobrze. zobaczysz zoske w nowym wcieleniu
  
 
Cytat:
2009-11-27 19:17:02, toudi19w pisze:
ziomal zobacz poczatek tematu tam bylo (kto znajdzie zderzak ten dostanie jakas tam kwote) wiec dlatego tak to nazwalem. zderzak sie znalazl i temat sie skonczyl. ps nazywaj sobie to jak chcesz ale te auto i tak wyjedzie na droge w takiej postaci


Ja rozumiem dlaczego tak nazwałeś wątek tylko nie rozumiem dlaczego chesz dokonać tej profanacji. Poprostu ja jestem zwolennikiem klasycznej formy.
Ale oki więcej nie będę komentował tego bo widzę, że idziesz w zaparte. Masz prawo zrobić co zechcesz, wkońcu to Twoja Zośka.