Z jakiego auta to zderzak? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-27 23:43:49, Marcin2016 pisze:
Ja rozumiem dlaczego tak nazwałeś wątek tylko nie rozumiem dlaczego chesz dokonać tej profanacji. Poprostu ja jestem zwolennikiem klasycznej formy. Ale oki więcej nie będę komentował tego bo widzę, że idziesz w zaparte. Masz prawo zrobić co zechcesz, wkońcu to Twoja Zośka.



tak tak moja i nigdy jej nie sprzedam, a pozatym jak by z fabryki wyjechala taka wersja to by sie wszystkim podobala no widzicie jak to jest.
  
 
FOR SALE!!!





fele by abarth
  
 
Jak tam nie amatorskie prace nad wspaniałym nie amatorskim i nie budzącym śmiechu projektem? Przerobiłeś już miszczu przedni zderzak od kadetta na tylny do zastavy?
  
 
Cytat:
2010-01-31 21:52:21, jacekes pisze:
Jak tam nie amatorskie prace nad wspaniałym nie amatorskim i nie budzącym śmiechu projektem? Przerobiłeś już miszczu przedni zderzak od kadetta na tylny do zastavy?



narazie prace przerwane. male problemy z komputerem od tipo. bedzie cieplej to dalej ruszamy do boju
  
 
Cytat:
2010-02-02 15:32:40, toudi19w pisze:
narazie prace przerwane. male problemy z komputerem od tipo.

Taki wielki profesjonalista i ma problem z jakimś tam byle komputerkiem? Przecież to nie jest amatorski projekt podobno.

Cytat:
bedzie cieplej to dalej ruszamy do boju


Aha, czyli rzeźbisz to wszystko w szopie i na mrozie się nie da...

Cytat:
2009-11-28 14:37:10, toudi19w pisze:
jak by z fabryki wyjechala taka wersja to by sie wszystkim podobala no widzicie jak to jest.

Wszystkim twoim tępym kolesiom spod dyskoteki, to może i tak...
  
 
Ja pierdole, ale gościu błądzisz Już dawno tak zabawnych planów wobec Zastavy nie słyszałem Zderzaki z Kadetta... i inne wiejskie przeróbki, normalnie powalają mnie na kolana
Może jeszcze zrób spoiler z narty "Polsport" i zamocuj go na profile do płyt kartonowo-gipsowych?

Mechanicznie pomysł o.k., ale też zupełnie nieprzemyślany pomysł.
2,0 DOHC... jak najbardziej. Ale jak będziesz spod każdych świateł ruszać z mega piskiem opon, to raz-dwa połamiesz podłużnice, skrzynia Ci się bardzo szybko rozleci w drobny mak... Podsumowując pojeździsz może miesiąc i projekt padnie, bo wóz po "remoncie" będzie już dojebany totalnie, że nie będziesz już go robić, bo będzie to nie opłacalne.

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak można zgasić nie jednego palanta autem, które wygląda na totalnie seryjne Jakiś czas temu miałem prosty przykład...
Jakiś czas temu zatrzymałem się jako pierwszy na światłach. Obok mnie stanął pajac w czarnym audi A6 (w dieselku, bo jak inaczej ), obok którego siedziała totalna blachara. Widziałem jak wytykał palcami mój samochód i śmiał się. Było nadal czerwone, ale gość się niecierpliwił żeby już ruszyć...
Zapaliło się tylko żółte światło...
Do następnych świateł nie mógł mnie dogonić. A załatwiła go wówczas 28-letnia Zastava z silnikiem 1,5 z ritmo.
Bezcenny był widok zszokowanej gęby tego pajaca. Wtedy już nie było mu tak wesoło.
Ale to był jedyny raz, kiedy dałem się tak podkusić... Szkoda auta do takiego katowania.

A moja Zastava wyglądała tak w fazie wykończeniowej:


Z rejestracją pod zderzakiem z tyłu, to już był niezbyt trafny pomysł i tablica wróciła na swoje miejsce.
  
 
jacekes auto stoi w warsztacie ale niestety mam takie lipne ogrzewanie ze w takich mrozach jak byly to nie dalo rady konserwowac auta a na tym stanolem i nie chce zeby konserwacja odpadla. to jest dobry projekt, ciekawe jak bym skonczyl i stanol obok twojego kredesa hm ciekawie by bylo co??
  
 
taxi1313 nie mam zamiaru strzelac za sprzegla na swiatlach. a jak cos sie posypie to bedzie wymiana na dorabiany mocniejszy element. mysle nad 5biegowa skrzynia
  
 
Że co ciekawie by było? Bym się bał postawić fiata przy tej twojej kupie szpachli.
  
 
Cytat:
2010-02-28 10:57:02, jacekes pisze:
Że co ciekawie by było? Bym się bał postawić fiata przy tej twojej kupie szpachli.



wiesz co by sie stało? z kredęsa by odpadla reszta rdzy i sam silnik by został
  
 
Lecz mimo tego nie budziłby politowania, w przeciwieństwie do maderfakerskiego mediterana.


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2010-02-28 23:10:53 ]
  
 
Cytat:
2010-02-28 23:10:24, jacekes pisze:
Lecz mimo tego nie budziłby politowania, w przeciwieństwie do maderfakerskiego mediterana. [ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2010-02-28 23:10:53 ]



zazdrosc to koropna rzecz
  
 

Ja nie jestem twoim kolesiem spod remizy.
  
 
Cytat:
2010-03-01 17:03:56, jacekes pisze:
Ja nie jestem twoim kolesiem spod remizy.



nie??????
  
 
Cytat:
jacekes pisze:
Ja nie jestem twoim kolesiem spod remizy.



Cytat:
toudi19w pisze:
Nie?






[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2010-03-02 23:15:05 ]
  
 
No co tam miszczu, siejesz już postrach na drogach tą plastikową maszkarą?