[OGÓLNE] Czy zimą warto dolewać denaturat do benzyny? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejne herezje na temat paliwa siejecie Jak cudowny denaturat wiąże wode to jak sądzicie gdzie sie ona znajdzie To ja wam powiem że na dnie zbiornika
  
 
ja mialem problem z odpaleniem auta na benzynie w czwartek. w piatek z rana zalalem go benzyna 10l i wlalem 100ml denaturatu, pozstal 5h na dworzu na mrozie, chwila krecenia i odpalil normalnie i od tego czasu nie mam problemu z odpaleniem brat we fiescie tego nie zrobil i dalej nie moze odpalac i dzis tez chce wlac denatu do paliwka
  
 
generalnie denaturat to sluzy do.......picia,leje sie go do wydrązonego kiszonego ogoreczka i wali po garach a tak na powaznie to stara taxowkarska szkola zalecala dolewanie 100ml denatury do zbiornika pelnego ale to dotyczylo fiatow,polonezow,wolgi i inne GAZNIKOWE pojazdy silnikowe.....z drugiej strony jezeli pomaga w odpaleniu na mrozie to czemu nie stosowac uzywamy tylko bialej denatury


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2009-12-19 08:31:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2009-12-19 08:32:30 ]
  
 
Cytat:
2009-12-19 08:29:42, michno45 pisze:
generalnie denaturat to sluzy do.......picia,leje sie go do wydrązonego kiszonego ogoreczka i wali po garach a tak na powaznie to stara taxowkarska szkola zalecala dolewanie 100ml denatury do zbiornika pelnego ale to dotyczylo fiatow,polonezow,wolgi i inne GAZNIKOWE pojazdy silnikowe.....z drugiej strony jezeli pomaga w odpaleniu na mrozie to czemu nie stosowac uzywamy tylko bialej denatury [ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2009-12-19 08:31:40 ] [ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2009-12-19 08:32:30 ]

slyszalem o tym ze na litr 10ml denaturatu a ze bialego to nie wiedzialem ze taki jest na barwionym tez dziala
  
 
woda w baku? wystarczy rozpalic male ognisko pod bakiem a woda wyparuje