Gokarty w Tychach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, z racji że niedawno w Tychach został otwarty tor WRT-KARTING, proponuję zebrać się większą ekipą i wynająć go np na godzinę (koszt około60zł od osoby). Fajnie by było sprawdzić się za kierownicą z resztą TGR"u. Dlatego proponuję wpisywać tu zarówno czasy jak i relacje z odbytych tam jazd oraz myślę że dzięki temu TGR pokaże że też potrafi się zorganizować i zrobić coś wspólnie
  
 
36,07 w 1 dzien po otwarciu. Tor nie byl nagumowany.
  
 
w tym okresie co 5turbo 35.35. Pozniej jak je zmulili 41.20 i jakos z przed tygodnia 35.47. Ogolnie juz jest tam kicha, karty totalnie nierowne, wyslizgane masakrycznie. A wynajmowac toru sie nie oplaca. Lepiej brac jazdy po 10 min przynajmniej wiecej sie pojezdzi.
  
 
W piątek byłem - 36,18. Po rozmowie z chłopakami z obsługi dowiedziałem się, że ten tor ma to do siebie, że on się nie gumuje, tylko robi się coraz bardziej śliski, także raczej już nie ma szans pobić rekord toru
  
 
Hej.No ja dziś byłem i zasiadłem pierwszy raz w gokarcie czas może nie najlepszy bo 38 sekund ale i tak jestem zadowolniony. Druga sprawa to że faktycznie nie da się pojechać bez uslizgu tyłu :/ strasznie się ślizgają te gokarty.
  
 
Ja słyszałam o fajnym górskim torze gokartowym w Wiśle. Położony na stoku przy wyciągu narciarskim. Trasa podobno niezwykle urozmaicona, słyszałam ;D
Trzeba by się wybrać, sprawdzić trasę i powykręcać najlepsze czasy

A zna ktoś jeszcze inne tory kartingowe które warto odwiedzić ?
  
 
Szczerze nie polecam toru w Tychach, szczególnie w weekend, chłopaki ida na ilosc a nie na jakosc .9 -10 osób (w tym małe dzieci) na torze to jakis dramat, a obsługa niezbyt miła i zdziwiona kolizjami.

pozdrawiam Jerzy